Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Kreator storn internetowych nowości nagłówek
31 marca 2021

Najważniejsze zmiany:

 

Możliwość obsługi komentarzy do projektu z poziomu Panelu Webmastera

Teraz włączysz i wyłączysz komentarze do konkretnej strony nie wchodząc nawet w jej edycję. Zrobisz to z poziomu Panelu Webmastera. W tym samym miejscu możesz też skopiować link do komentarza (np., aby wysłać go klientowi), a także pokazać lub ukryć pasek komentowania na opublikowanej stronie. Funkcja dostępna jest jedynie dla Kont Agencyjnych.

 

Jak wykorzystać tę nowość? 

Wejdź do Panelu Webmastera. Na Liście Stron przy wybranej stronie kliknij w Więcej Opcji. Następnie z rozwijanej listy wybierz Tryb komentowania. Pojawi się okienko. W tym miejscu możesz zarządzać komentarzami do tej konkretnej strony. 

 

 

 

 

 

1 kwietnia 2021

< Wszystkie aktualizacje

 

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie