Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Kreator storn internetowych nowości nagłówek
10 grudnia 2020

Najważniejsze zmiany:

 

Płatności w systemie Stripe

Stripe to kolejny system płatności, który można zintegrować z WebWave. Ta funkcja przyda się zwłaszcza osobom, które chcą sprzedawać za granicą. Stripe działa międzynarodowo i umożliwia pobieranie płatności z karty, Google Pay czy Apple Pay. 

 

Jak wykorzystać tę nowość?

Konto w Stripe można założyć w kilka chwil całkowicie automatycznie, bez zbędnych formalności. Szczegóły dotyczące konfiguracji znajdują się w tym poradniku. 

Aby ułatwić wybór systemu płatności do sklepu internetowego, stworzyliśmy ten poradnik

 

 

Usprawnienia w Panelu Webmastera dla kont z dużą ilością stron

Wprowadziliśmy możliwość zminimalizowania list wygasających stron i wygasających domen. Zaczepiliśmy pasek z filtrami i wyszukiwaniem tak, aby był widoczny nawet podczas przewijania listy stron.

 

 

Wybór wzoru oraz kategorii podczas dodawania artykułu

Gdy tworzysz nowy artykuł, wyświetla się okienko z możliwością wybrania wzoru artykułu oraz kategorii. Dzięki temu użytkownicy CMS znacznie szybciej dodadzą swoje artykuły do odpowiednich list oraz dopasują wygląd artykułów do wybranego wzoru.

 

 

Uproszczenie edycji menu

Uprościliśmy edycję przycisków w menu w stanach po najechaniu. Zredukowaliśmy liczbę dostępnych opcji. Dzięki temu łatwiej będzie uniknąć niepożądanych efektów. 

 

 

 

 

10 grudnia 2020

< Wszystkie aktualizacje

 

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie