Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Kreator storn internetowych nowości nagłówek
12 marca 2020

Najważniejsze zmiany:

 

Własne grupy elementów

Dzięki tej funkcji możesz zapisywać i przenosić gotowe kompozycje elementów między różnymi stronami, aby wykorzystywać je w innych projektach.

Jak wykorzystać tę nowość?

Zaznacz elementy, które chcesz połączyć w grupę. 

W menu po lewej stronie kreatora wybierz Grupy elementów, przejdź do zakładki Moje. Następnie kliknij przycisk Dodaj.

Teraz podczas edycji lub tworzenia strony możesz skorzystać z utworzonej przez siebie grupy elementów. Znajdziesz ją w Grupach elementów w zakładce Moje.

Podręczne wyświetlanie rozmiaru elementu

W trakcie zmiany rozmiaru elementu wyświetlamy informację o jego rozmiarze. Dzięki temu widzisz na bieżąco jakie wymiary ma element, który edytujesz.

 

Ulepszenie funkcji Auto RWD

Dodaliśmy opcję cofnięcia automatycznego RWD za pomocą skrótu klawiaturowego CTRL+Z.. Jeżeli zmiany wprowadzone przez automatyczne RWD Ci nie odpowiadają, możesz szybko je cofnąć i wprowadzić własne modyfikacje. Dzięki temu szybciej stworzysz wersję strony dostosowaną do smartfonów i tabletów.

Zaawansowana kontrola nad położeniem tekstu na sliderze

Od teraz można ustawić pozycję tekstu na sliderze w jednostkach procentowych. Dzięki temu łatwiej dostosujesz slider do swoich potrzeb.

Jak wykorzystać tę nowość?

Zaznacz pole tekstowe na sliderze. 

Następnie w Panelu ustawień włącz funkcję Położenie i rozmiar. 

Możesz także przejść do edycji tekstu wybierając Tekst na obrazku w polu Edytuj. 

Teraz w polach Pozycja i Rozmiar możesz wybrać jednostki, z jakich będziesz korzystał podczas zmiany położenia tekstu na sliderze. Na przykład  jeśli chcesz ustawić aby pole tekstowe zajmowało połowę wielkości slidera, wybierz 50%. Teraz niezależnie od rozmiaru slidera tekst będzie zajmował 50% jego szerokości. 

Przyspieszenie wyświetlania się stron

Wprowadziliśmy wiele ulepszeń, aby Twoja strona pokazywała się szybciej. Dzięki temu użytkownicy zobaczą treść Twojej witryny szybciej, a Google oceni ją lepiej. 

  • Podczas ładowania się strony wstępnie wczytuje się obrazek niższej, a potem wyższej jakości;

  • Przyspieszyliśmy ładowanie się witryn optymalizując strukturę strony;

  • Zoptymalizowaliśmy ładowanie się PWA. 

Ulepszenie edytora tekstowego

Gdy przechodzisz do zaawansowanego edytora tekstowego zachowujemy Twój dotychczasowy wygląd tekstu. Dzięki temu praca z tekstem stanie się jeszcze szybsza.

12 marca 2020

< Wszystkie aktualizacje

 

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie