Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Kreator storn internetowych nowości nagłówek
14 stycznia 2021

Najważniejsze zmiany:

 

Komentarze do projektu strony

Ta funkcja pozwala uzyskać opinie o projekcie nawet przed publikacją strony. Ułatwi to pracę zwłaszcza osobom, które pracują w zespołach i tworzą strony na zlecenie. 

 

Jak wykorzystać tę nowość? 

Funkcja dostępna jest tylko dla osób z aktywnym kontem Agency.

W prawym górnym rogu okna kreatora wybierz ikonę trybu komentowania. Następnie kliknij przycisk Dodaj komentarz. Znajdź obszar, do którego chcesz dodać notatkę i kliknij w wybrane miejsce. Wpisz tekst i zatwierdź przyciskiem Dodaj.

 

 

 

Aby uzyskać opinie o swojej stronie nawet przed publikacją, możesz przesłać swoim klientom link. W tym celu kliknij przycisk Wyślij link, który znajdziesz w górnym menu. Twój klient, nawet nie mając konta w WebWave, będzie mógł dodawać komentarze.

 

 

 

Jeśli Ty lub Twój klient chcecie odnieść się do komentarza, wystarczy kliknąć Odpowiedz i dodać tekst. Komentarze można też oznaczać jako zakończone. Aby to zrobić, kliknij symbol wielokropka i wybierz Oznacz jako zakończony. Wtedy kolor przypiętego komentarza zmieni się z czerwonego na zielony. Zbędne komentarze możesz usunąć.

 

 

 

Aby przejść z trybu komentowania do trybu tworzenia strony, kliknij przycisk Powrót do kreatora.

 

 

 

 

 


 

 

14 stycznia 2021

< Wszystkie aktualizacje

 

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie