Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Kreator storn internetowych nowości nagłówek
18 lutego 2021

Najważniejsze zmiany:

 

 

Ustawianie odległości zaczepionego elementu od górnej krawędzi okna 

Teraz możesz jeszcze precyzyjniej określić miejsce zaczepienia elementu strony w trakcie przewijania. Dzięki temu unikniesz niepożądanego zakrywania innych obiektów, takich jak menu strony. 

 

Jak wykorzystać tę nowość?

Kliknij w wybrany obiekt na stronie. W Panelu Ustawień w zakładce Element rozwiń sekcję Pozycja i rozmiar i włącz opcję Pro. Następnie zaznacz Zaczep Element. Następnie z menu rozwijanego wybierz Zaczep Podczas Przewijania. Wpisz odległość od góry. Gotowe! Efekt możesz zobaczyć w podglądzie i na stronie po publikacji.

 

 

 

Globalne sterowanie paskiem komentarzy dla wszystkich stron

Funkcja dostępna jest dla Kont Agencyjnych. Pozwoli Ci na łatwiejsze zarządzanie komentarzami do projektu. Włącz funkcję Pokazuj pasek komentowania w Panelu Webmastera, aby widzieć go na wszystkich stronach po publikacji. 

 

 

 

Niezależne sterowanie paskiem komentarzy z poziomu ustawień strony 

To kolejne ulepszenie dla Użytkowników z Kontem Agencyjnym. Jeśli nie chcesz włączać paska komentarzy na wszystkich stronach, możesz ustawić tę funkcję przy wybranych.

 

Jak wykorzystać tę nowość?

W Panelu Webmastera wejdź w edycję wybranej przez siebie strony. Przejdź do Panelu Ustawień w zakładkę Strona. Wybierz Więcej Ustawień, a następnie kliknij w przełącznik przy Komentowaniu projektu. 

 

 

Zaznacz Pokaż pasek komentowania na opublikowanej stronie. 

 

 

Zmiany są widoczne od razu na opublikowanej stronie.

 

 

 

18 lutego 2021

< Wszystkie aktualizacje

 

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie