Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Kreator storn internetowych nowości nagłówek
26 listopada 2020

Najważniejsze zmiany:

 

 

Zaczepianie elementu na górze strony w trakcie przewijania

Dzięki tej funkcji można zaczepić element w taki sposób, aby był nieruchomy dopiero w momencie, gdy góra tego elementu znajdzie się w górnej części okna przeglądarki.

 

Jak wykorzystać tę nowość?

Zaznacz wybrany element. Przejdź do trybu PRO. W Panelu Ustawień zaznacz opcję Zaczep element. Następnie na liście, która znajduje się poniżej, wybierz Na górze okna przeglądarki w trakcie przewijania.

 

 

Użyteczniejszy interfejs do pracy z dynamicznymi elementami

Teraz możesz w wygodny sposób sprawić, aby wybrany element był pozycjonowany względem brzegu okna przeglądarki.

 

Jak wykorzystać tę nowość?

Zaznacz wybrany element. Przejdź do trybu PRO. W Panelu Ustawień w sekcji Położenie i rozmiar kliknij przełącznik Dynamiczna pozycja. Możesz wyrównać go do lewej lub prawej strony ekranu. Element sam przesunie się w odpowiednie miejsce.

 

 

 

Wygodniejsze okno zarządzania płatnością za Pakiet Premium

Wprowadziliśmy nowe, bardziej czytelne okno z aktualnymi informacjami dotyczącymi płatności za Pakiet Premium. W nowym oknie znajdziesz wszystkie informacje niezbędne, aby przedłużać pakiet automatycznie, zaktualizować okres subskrypcji, zrezygnować z subskrypcji lub podłączyć nową kartę i nigdy nie przegapić płatności.

 

Jak wykorzystać tę nowość?

Wejdź do Panelu Webmastera i kliknij tekst pod miniaturką strony z podpiętym Pakietem Premium. Teraz możesz w wygodny sposób zarządzać subskrypcją. 

 

 

 

 

 

26 listopada 2020

< Wszystkie aktualizacje

 

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie