Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Kreator storn internetowych nowości nagłówek
05 listopada 2020

Najważniejsze zmiany:

 

Duplikowanie artykułów

Dzięki tej funkcji możesz jednym kliknięciem utworzyć duplikat dowolnego artykułu. Pomoże to w szybszym tworzeniu nowych artykułów na wzór istniejących. 

 

Jak wykorzystać tę nowość? 

 

Artykuły można duplikować na 3 sposoby.

Sposób 1:

W Panelu Ustawień wybierz zakładkę artykuł i kliknij duplikuj.

 

Sposób 2:

Rozwiń sekcję artykuły w górnym menu kreatora i wybierz opcję zarządzanie artykułami. Rozwiń kartę wybranego artykułu i kliknij duplikuj.

 

Sposób 3:

Artykuły można skopiować gdy dodajesz nową wersję językową strony. W Panelu Ustawień w zakładce strona rozwiń sekcję wersje językowe i kliknij utwórz. Teraz możesz zdecydować, czy chcesz skopiować treść artykułów lub całej strony.

 

 

 

 

 

 

5 listopada 2020

< Wszystkie aktualizacje

 

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie