Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Kreator storn internetowych nowości nagłówek
06 sierpnia 2020

Najważniejsze zmiany:

Nowa domena agencyjna dla kont Agency

Od teraz, jeśli aktywujesz konto agencyjne, Twoje strony będą domyślnie w domenie: yourbrand.studio. Dzięki temu Twoi klienci nie zobaczą marki WebWave jeśli masz włączoną opcję White Label. Domenę yourbrand.studio możesz też zmienić na swoją własną, aby strony, nad którymi pracujesz wyglądały bardziej profesjonalne w oczach zleceniodawców.

 

Jak wykorzystać tę nowość?

Aby zmienić domenę z yourbrand.studio na własną, w menu po lewej stronie Panelu Webmastera rozwiń sekcję Freelancerzy i agencje. W polu Moja domena agencyjna wpisz nową domenę i kliknij przycisk Ustawiam domenę.

 

 

 

Wyświetlanie statusu domeny agencyjnej oraz certyfikatu SSL

Ułatwiliśmy zarządzanie domeną agencyjną. Od teraz łatwo zobaczysz status domeny oraz włączysz SSL dla domeny agencyjnej.

 

Jak wykorzystać tę nowość?

W menu po lewej stronie Panelu Webmastera rozwiń sekcję Freelancerzy i agencje.
Teraz możesz sprawdzić status konta agencyjnego, a także włączyć certyfikat SSL.

 

 

 

Cotygodniowe raporty statystyk strony wysyłane na dowolny e-mail

Od teraz możesz wpisać email, na który mamy wysyłać cotygodniowe raporty wizyt na Twojej stronie z Pakietem Premium. Ta funkcja przyda się przede wszystkim klientom z aktywnym Kontem Agency, którzy dzięki niej mogą ustawić wysyłkę raportów bezpośrednio do swoich klientów.

 

Jak wykorzystać tę nowość?

Przy wybranej stronie kliknij Więcej opcji i wybierz Statystyki. Następnie zaznacz Wysyłaj tygodniowe raporty na wskazany adres e-mail i kliknij przycisk Zapisz.

 

 

 

Ulepszenie własnych grup elementów

Dodaliśmy obsługę zapisywania obrazów np. w tle elementów. 

 

 

6 sierpnia 2020

< Wszystkie aktualizacje

 

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie