Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Kreator storn internetowych nowości nagłówek
08 kwietnia 2020

Najważniejsze zmiany:

 

Łatwe wybieranie pozycji pola tekstowego w sliderze

Teraz możesz łatwiej dopasować wygląd slidera do projektu strony. Możesz umieścić pole tekstowe na sliderze w dowolnym miejscu.

Jak wykorzystać tę nowość?

Zaznacz element tekstowy. W Panelu Ustawień rozwiń sekcję Położenie i Rozmiar. Korzystając z ikon w polu Układ możesz zmienić położenie pola tekstowego. 

 

Jeśli chcesz umieścić pole tekstowe w mniej standardowym miejscu, skorzystaj z funkcji Pozycja, dzięki której możesz decydować o położeniu pola tekstowego z dokładnością do jednego piksela.

 

Wygodniejsze filtrowanie i sortowanie w Panelu Webmastera

Zmieniliśmy wygląd sortowania, filtrowania oraz górny pasek menu, aby korzystanie z Panelu Webmastera było bardziej komfortowe.

 

W sekcji Pokaż możesz wyświetlić wszystkie witryny, strony, ulubione, własne lub innych użytkowników.

 

W sekcji Sortuj możesz wybrać wyświetlanie stron na liście od najnowszych, od najstarszych, a także w kolejności alfabetycznej rosnąco lub malejąco

 

Możesz też znaleźć stronę wpisując jej nazwę w pole wyszukiwarki.

 

Przyspieszenie wczytywania obrazów na opublikowanych stronach

Zoptymalizowaliśmy sposób, w jaki ładują się obrazy, tak aby lepiej odpowiadał on wymaganiom Google . Dzięki temu obrazy ładują się szybciej, co poprawia również SEO stron tworzonych w WebWave. 

9 kwietnia 2020

< Wszystkie aktualizacje

 

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie