Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Zawsze starannie planujemy nowe funkcje dla kreatora WebWave. Jeśli masz jakieś sugestie, nad czym powinniśmy dalej pracować, śmiało skontaktuj się z nami przez e-mail lub zagłosuj na naszym forum

Zaufali nam

Polska

Australia

Rumunia

Wielka Brytania

Gdzie działamy?

użytkowników

stworzonych stron

czatów z supportem

Ponad 429 tys

Ponad 589 tys

Ponad 104 tys

WebWave to polski kreator stron internetowych, dzięki któremu każdy jest w stanie zrobić własną witrynę bez kodowania oraz w kilka sekund opublikować ją w sieci. 

Materiały

Wyślij maila

Materiały do pobrania

Jak to się zaczęło?

Najwięcej możliwości graficznej edycji strony

Skrzynki pocztowe we własnej domenie

Dopasowanie elementów z dokładnością do 1 piksela

Wygodny interfejs wzorowany na programach graficznych

Prace nad narzędziem rozpoczęły się w 2011 roku na warszawskim Bemowie. Jak to zwykle bywa kiedy kilku studentów zaczyna tworzyć firmę pierwszą siedzibą jednak nie był garaż. Było nią zaplecze sklepu. Rzuciliśmy sobie wyzwanie napisać narzędzie do tworzenia stron www, które będzie jednocześnie proste w obsłudze, ale i dające swobodę tworzenia. WebWave miał być jak solidny program graficzny. Na początku korzystania dużo nam podpowiada i każda funkcja jest domyślnie dobrze skonfigurowana, ale w miarę jak go poznajemy, przejmujemy coraz więcej kompetencji do edycji każdego szczegółu. A to jak bardzo będziemy chcieli wejść w edycję każdego elementu, zależy już tylko od nas. Dlatego klientami WebWave są zarówno hobbyści czy mali przedsiębiorcy jak i designerzy tworzący unikalne strony dla innych.
Nie chcemy nigdy być jak nasza konkurencja, powstaliśmy dlatego że naszego produktu po prostu brakowało na rynku kreatorów stron internetowych. Większość tego rodzaju narzędzi daje możliwość tworzenia według ściśle ustalonego szablonu lub predefiniowanych sekcji i sztywnych ram tabeli. W programie WebWave możesz każdy element ustawić jak tylko chcesz do 1px i swobodnie go edytować. Jednak jest to program zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. Dlatego musi być przystępny, i również u nas jest do wyboru wiele szablonów, które można po prostu wykorzystać lub dowolnie zmienić pod siebie. Scalenie tych dwóch koncepcji prostoty i swobody w jednym narzędziu nie było zadaniem ani łatwym ani szybkim. Ale wreszcie 19 listopada 2013 udało się je dać światu.

 

09.2012 – rozpoczęcie prac nad kreatorem
11.2013 - wersja beta WebWave opublikowana w sieci
06.2014 - pierwszy klient
04.2016 - Wyprowadzka z zaplecza sklepu - mamy w końcu własne drzwi
05.2016 - Uruchomiliśmy WebWave w języku angielskim
07.2017 - WebWave 2.0 - zupełnie nowy interfejs kreatora
09.2017 - Wejście na rynek RO
05.2018 - Pierwsze 100 000 użytkowników
12.2018 - Kolejna przeprowadzka do większego biura
12.2019 - 200 000 użytkowników
09.2020 - otwarcie biura i rejestracja firmy w Australii
10.2021 - 400 000 użytkowników
02.2022 – Zupełnie nowa identyfikacja graficzna.

Jak jest?

Od pomysłu do dziś minęło ponad 10 lat, tworzenie stron bez kodowania nie jest już czymś wyjątkowym. Powstało w tym czasie wiele kreatorów, które pozwolą szybko uruchomić własną stronę. Ale nasze narzędzie wciąż pozostaje unikatowym programem, w którym twórca ma pełną swobodę ustawiania elementów.
Dziś nasza siedziba mieści się na Warszawskiej Woli w profesjonalnym biurze. Pracuje w nim 25 osób, które chcą pomagać innym wyrazić siebie w Internecie. Stąd stale rozwijamy nasz program i wypuszczamy co tydzień jego nową wersję z poprawkami, usprawnieniami i nowymi funkcjami. Obsługujemy 3 rynki: polski, rumuński oraz anglojęzyczny. W (2020 r.) otworzyliśmy biuro w Australii. Wspieramy naszych użytkowników zespołem specjalistów pracującym 7 dni w tygodniu. Oraz tworzymy poradniki, instrukcje, szkolenia i prowadzimy webinary. Do dziś mamy ponad 480 tekstów w bazie wiedzy i na blogu, 85 poprowadzonych webinarów, 97 tysięcy czatów, 41 tysięcy godzin rozmów z użytkownikami i 192 filmy na YouTube.
Ale WebWave to przede wszystkim ponad 400 000 użytkowników. Którzy oceniają nasz kreator niewiarygodnie dobrze. Wyniki kwestionariusza NPS za 2021 rok miały średni wynik na poziomie +75. Skala w tym badaniu jest od -100 do +100 i każdy wynik powyżej 0 uznaje się za dobry.
Wśród użytkowników są nie tylko przedsiębiorcy, instytucje czy hobbyści ale również artyści - profesjonaliści tworzący strony dla innych, od freelancerów po agencje. Wśród stron stworzonych w WebWave możemy znaleźć stronę Danuty Stenki, stronę zespołu Lady Pank, stronę Mst. Warszawy poświęconą lasom miejskim albo stronę związku zawodowego Orlen. W WebWave może stworzyć porządną strony każdy laik, ale są też wśród tych stron prawdziwe diamenty tworzone przez profesjonalistów, którym chcieliśmy dać swobodę. Nasze narzędzie jest najlepszym wyborem dla tych którzy chcą szybko stworzyć stronę dokładnie taką jak chcą – ładną, nowoczesną i bez kodowania. WebWave nie jest i nie będzie narzędziem do tworzenia aplikacji internetowych z logiką biznesową, kontami setek użytkowników i zaawansowanymi operacjami na bazach danych. – od takich zadań są programiści. Ale tam gdzie można ich zastąpić – jesteśmy my.

Jak będzie?

Jakość samego narzędzia zawsze pozostanie dla nas priorytetem i dalsze scalanie tych dwóch na pozór sprzecznych koncepcji prostoty i swobody pozostanie naszym największym i najważniejszym wyzwaniem. Chociaż nasza firma przez te 10 lat rosła dynamicznie i zmieniała się diametralnie to jeszcze wiele zmian. Natomiast nie zmieniają się nasze pierwsze założenia tego jakie chcemy dać narzędzie światu – kreator stron. W którym rysujemy jak na kartce a kodowaniem nie musimy się przejmować. Naszą misją jest pomagać tym którzy chcą wyrazić siebie w Internecie na swój własny, niepowtarzalny sposób. Dlatego będziemy prężnie rozwijać się na globalnym rynku. Pomagać przedsiębiorcom którzy nas potrzebują, oraz witać w zespole tych którzy chcą im pomóc.

Rewelacyjny polski support 7 dni w tygodniu

Co nas wyróżnia?

Kontakt w sprawie współpracy

krowicka@webwavecms.com

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się