strona www kreator stron www dla mediów

WebWave – dla mediów

Screenshots

Profesjonalny kreator stron www
kreator stron internetowych zrzut ekranu
strona www kreatora stron www

Logo WebWave do użycia na jasnym tle

Obrazek .PNG

Krzywe (.EPS)

Obrazek .PNG

Krzywe (.EPS)

Logo WebWave do użycia na ciemnym tle

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie

Chcesz napisać o tym jak tworzyć strony www i co to jest kreator stron internetowych WebWave? Potrzebne materiały dla mediów znajdziesz tutaj.

W WebWave tworzymy kreator stron internetowych, który pozwala zbudować stronę www o dowolnej szacie graficznej bez kodowania. Dzięki rozbudowanym możliwościom nasi użytkownicy mogą dodawać do swoich stron efekty i elementy do tej pory zarezerwowane jedynie dla programistów. Narzędzie rozwijamy od 2011 roku. 

Siedziba WebWave mieści się w Warszawie. Pierwsza oficjalna wersja kreatora stron WebWave trafiła do sieci 19 listopada 2013 roku. Obecnie strony internetowe przy użyciu naszego narzędzia robi ponad 100 tysięcy użytkowników. Kreator tworzy zespół specjalistów od projektowania stron, UX i marketingu.

 

Użytkownicy

Wśród naszych klientów są małe i średnie biznesy oraz freelancerzy, ale również duże korporacje, firmy państwowe, jednostki samorządowe czy NGO. Klienci tworzą w WebWave strony dla swoich firm, projektów; prezentacje oferty, blogi, portfolio, strony informacyjne i wiele innych. W kreatorze powstają zarówno proste strony-wizytówki jak i duże portale mające ponad 1000 podstron. 

Freelancerzy i agencje interaktywne też doceniają nasz kreator. Z myślą o nich powstało konto Agency, które pozwala tworzyć strony dla klientów pod własnym szyldem (White Label) szybciej i łatwiej. Ta funkcjonalność pozwala grafikom na łatwe przeniesienie projektu strony z pliku graficznego do sieci i rozszerzenia swojej działalności.

Nasz kreator jest dostępny w czterech wersjach językowych: polskiej, angielskiej, rumuńskiej i malezyjskiej.

 

Możliwości WebWave

Najważniejszą funkcją kreatora stron WebWave jest tworzenie responsywnych stron internetowych bez kodowania. Nasi użytkownicy mogą stworzyć stronę od zera lub korzystając z darmowych szablonów. Każdy z elementów strony mogą dostosować do swoich potrzeb z dokładnością do jednego piksela.
Kilka razy w miesiącu dodajemy nowe funkcje, które dają naszym użytkownikom jeszcze większe możliwości. Nowe funkcje wybieramy w oparciu o system głosowania. Nasi użytkownicy dodają swoje propozycje na forum, a wybór konkretnego pomysłu zależy od głosów społeczności.

Pełną listę możliwości oferowanych przez WebWave znajdziesz tu.

O nowych możliwościach kreatora informujemy na podstronie nowości. Ponadto nasz kreator pozwala na samodzielne pozycjonowanie strony w Google. Dużo pracy poświęciliśmy na to, żeby strony tworzone w WebWave dobrze się pozycjonowały. Widać to po naszej stronie, zrobionej w WebWave. 

Poza tworzeniem narzędzia do łatwego tworzenia stron www, dzielimy się z naszymi użytkownikami wiedzą i oferujemy pomoc. Tworzymy rozbudowaną bazę wiedzy, opisującą funkcje i możliwości kreatora. Dwa razy w tygodniu organizujemy darmowe szkolenia z pozycjonowania i budowania stron www. Ponadto wszyscy nasi użytkownicy mogą uzyskać pomoc przez telefon, maila i na czacie.


Najważniejsze wydarzenia w historii WebWave

 • start kreatora WebWave: 19 listopada 2013
 • panel CMS do edycji treści strony: styczeń 2014
 • 1 000 użytkowników: lipiec 2014
 • udostępnienie kreatora w wersji white-label: październik 2014
 • tworzenie stron mobilnych: maj 2015
 • plan agencyjny dla osób i firm tworzących strony dla klientów: sierpień 2015
 • 10 000 użytkowników: listopad 2015
 • tworzenie stron responsywnych dostosowanych do wielu urządzeń: czerwiec 2016
 • 50 000 użytkowników: kwiecień 2017
 • bezpłatny certyfikat SSL dla każdej strony: maj 2017
 • darmowy bank zdjęć dostępny w kreatorze: czerwiec 2017
 • zupełnie nowy interfejs: wrzesień 2017
 • interakcje: kwiecień 2018
 • 100 000 użytkowników – maj 2018

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

PL

EN

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Zacznij Teraz

RO