Najczęściej zadawane pytania na temat kreatora stron www - nagłówek

FAQ - częstsze pytania o kreator stron www

Poniżej jest lista najczęściej zadawanych nam pytań na temat naszego programu do tworzenia stron www. Jeśli wśród nich nie uda Ci się znaleźć tego, czego szukasz, napisz do nas na contact@webwavecms.com

PYTANIA OGÓLNE

 

 

1. DO CZEGO SŁUŻY WEBWAVE CMS?

 

WebWave CMS to program do tworzenia stron www, który łączy w sobie trzy różne narzędzia. Kreator stron www umożliwia tworzenie stron internetowych bez konieczności kodowania. Wbudowany w każdą stronę www panel CMS umożliwia zarządzanie treścią przez dowolną osobę (np. Twojego klienta). Panel Webmastera ułatwia zarządzanie projektami i pomaga nad nimi zapanować, szczególnie gdy ich liczba urośnie.

 

 

2. DLA KOGO JEST WEBWAVE CMS?

 

WebWave CMS stworzone zostało przede wszystkim z myślą o grafikach i innych osobach kreatywnych, które pragną mieć pełną dowolność przy projektowaniu szaty graficznej strony www, jednak nie chcą samodzielnie kodować ani współpracować przy tworzeniu strony www z programistami.

 

 

3. CZY MUSZĘ ZNAĆ JĘZYK HTML/CSS, ŻEBY TWORZYĆ STRONY WWW W WEBWAVE?

 

Nie. Aby skorzystać z WebWave CMS, nie musisz znać żadnego języka programowania. Po prostu przeciągnij i upuść elementy w odpowiednie miejsce i kliknij "Publikuj". WebWave zaprogramuje wszystko za Ciebie.

 

 

4. CO JEŻELI CHCĘ DODAĆ NA STRONIE ELEMENT LUB EFEKT, KTÓREGO WEBWAVE NIE WSPIERA?

 

Jeżeli nie znajdziesz w WebWave CMS narzędzia, dzięki któremu bez kodowania umieścisz na stronie pożądany element lub efekt, zawsze możesz samodzielnie napisać kod HTML, CSS oraz JS i dodać go do swojej strony.

 

 

5. CZY W WEBWAVE CMS NAPRAWDĘ MOGĘ ZA DARMO STWORZYĆ STRONĘ WWW?

 

Tak, rejestracja, stworzenie i opublikowanie strony internetowej jest zupełnie darmowe. Co więcej, nie masz limitu na liczbę tworzonych stron www, transfer danych czy pojemność dysku. 

 

 

6. CZY WEBWAVE ZAWSZE BĘDZIE DARMOWY?

 

Gwarantujemy, że zawsze będzie możliwość posiadania darmowego konta i strony www w naszym serwisie.

 

 

7. CZYM WEBWAVE RÓŻNI SIĘ OD INNYCH KREATORÓW STRON WWW?

 

WebWave CMS jest pierwszym kreatorem stron www, który umożliwia tworzenie stron internetowych o dowolnej szacie graficznej. W programie tym stworzysz wszystko to, co podpowiada Ci wyobraźnia.

Co więcej, jak stworzysz stronę internetową w WebWave CMS, możesz powierzyć edycję jej treści dowolnej osobie bez obawy, że jej struktura zostanie "popsuta". Wszystko dzięki temu, że każda stworzona w tym programie strona www posiada wbudowany panel edycji treści CMS.
Do tego dochodzi system, dzięki któremu możemy otrzymywać dodatkowe zarobki oraz wygodne zarządzanie wszystkimi projektami z jednego miejsca.

 

 

8. CO WYRÓŻNIA WEBWAVE CMS OD INNYCH CMS'ÓW TAKICH JAK WORDPRESS CZY JOOMLA?

 

Przede wszystkim WebWave CMS umożliwia tworzenie stron www bez potrzeby kodowania. Korzystając z Wordpress czy Joomla musisz stworzyć swoją stronę www, pisząc normalny kod HTML i CSS.

Kolejną różnicą jest to, że zarządzając treścią strony internetowej stworzonej w WebWave CMS, wszystkich zmian dokonujemy na froncie, czyli na rzeczywistej stronie, nie zaś tak jak w przypadku innych CMS'ów na zapleczu. Dzięki temu intuicyjnie klikamy np. w tekst, który chcemy zmienić i wszelkie zmiany dokonywane są na naszych oczach. Ma to dwie główne zalety - od razu widzimy końcowy efekt, a także nie musimy się doszukiwać w panelu administracyjnym, w którym miejscu możemy zmienić wygląd wybranych podstron.

 

 

9. JAK MOGĘ ZARABIAĆ TWORZĄC STRONY WWW Z WEBWAVE?

 

Przygotowaliśmy specjalny system - Tworzysz raz, zarabiasz cały czas. Dzięki niemu możesz zwiększyć swoje przychody z każdego projektu, jaki zrealizujesz. Jak to działa? Stwórz stronę www dla klienta i odbierz od niego zapłatę za swoją usługę - tutaj nic się nie zmienia. To, co się zmienia to to, że od tego momentu już na zawsze, gdy klient opłaci dla swojej strony internetowej plan premium (czyli tak naprawdę opłaci hosting dla strony) część tej kasy trafi bezpośrednio do Ciebie! 

Zarabiać możesz również, polecając innym webmasterom nasz program do tworzenia stron www. Tutaj przeczytasz więcej na ten temat.

Jeśli tworzysz więcej stron www, możesz też skorzystać z naszej oferty agencji interaktywnych. Napisz do nas na contact@webwavecms.com, a powiemy Ci więcej na ten temat.

 

 

10. CZY MUSZĘ PODPISAĆ UMOWĘ?

 

Aby bez ograniczeń korzystać z naszego programu do tworzenia stron www, nie podpisujesz żadnych skomplikowanych umów, które zawierają różne dopiski małym druczkiem. U nas wszystko jest proste - wybierasz plan premium i opłacasz go na okres, który wybrałeś ... to tyle :) 

 

 

 

PYTANIA TECHNICZNE

 

 

1. JAKI JEST LIMIT TRANSFERU ORAZ MIEJSCA NA DYSKU?

 

U nas nie masz żadnych limitów ani na transfer, ani na miejsce na dysku.

 

 

2. CZY BĘDĘ MIAŁ DOSTĘP DO STATYSTYK ODWIEDZIN SWOJEJ STRONY?

 

Tak. Zapewniamy dostęp do podstawowych statystyk każdej strony www stworzonej z WebWave. Dodatkowo możesz podłączyć do swojej strony zaawansowane narzędzia do analityki ruchu, takie jak np Google Analytics.

 

 

3. POD JAKIM ADRESEM MOJA STRONA BĘDZIE WIDOCZNA W INTERNECIE?

 

Dla każdej strony internetowej za darmo dostaniesz adres w subdomenie WebWaveCMS.com. Adres Twojej strony www będzie więc wyglądał np. tak: http://idstrony.webwavecms.com. Do każdej strony internetowej możesz też oczywiście podłączyć własną domenę, dzięki temu będzie ona dostępna w sieci np. pod adresem http://mojastrona.pl. Więcej informacji o domenach znajdziesz tutaj.

 

 

4. CZY MOGĘ PODŁĄCZYĆ SWOJĄ DOMENĘ DO STRONY WYKONANEJ Z WEBWAVE?

 

Tak. Do swojej strony internetowej stworzonej w naszym programie do tworzenia stron www możesz bez problemu podłączyć własną domenę. Jeśli domena zarejestrowana jest u innego sprzedawcy, wystarczy ją odpowiednio przekierować. Domenę możesz również zarejestrować bezpośrednio w WebWave CMS. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

 

 

5. CZY MUSZĘ POSIADAĆ WŁASNY HOSTING, SERWER LUB BAZĘ DANYCH?

 

Nie! Strony www utrzymywane są na naszych stabilnych, bezpiecznych i szybkich serwerach. Codziennie tworzymy też kopię zapasową wszystkich danych, dzięki czemu masz pewność, że Twoja strona internetowa nie zniknie.

 

 

6. CZY MOGĘ ZARZĄDZAĆ USTAWIENIAMI SEO SWOJEJ WITRYNY, ŻEBY OPTYMALIZOWAĆ JĄ POD KĄTEM GOOGLE’A?

 

Tak. W WebWave CMS możesz ustawić wartości dla znaczników META – title oraz description (tytuł i opis) zarówno domyślnie dla całego serwisu, jak i dla pojedynczych podstron. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym poradniku na temat pozycjonowania stron www.

FAQ, czyli najczęstsze pytania o kreator stron www - jak tworzyć darmowe strony internetowe?

Ta strona została stworzona w WebWave

PRODUKT

 

FIRMA

POMOC

KONTAKT

 

contact@webwavecms.com

 

+48 731 395 898

POZNAJ NAS BLIŻEJ

KONTAKT

 

contact@webwavecms.com

 

+48 731 395 898

 

 

Zacznij teraz

 

 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka. Dowiedz się więcej

Gotów? Stwórz własną stronę www!

ENG

PL

Zarejestruj

Zaloguj

profesjonalny kreator stron www - WebWave CMS

Zarejestruj

Zaloguj

WEBWAVE DLA AGENCJI

profesjonalny kreator stron www - WebWave CMS

Zaloguj

Zarejestruj