Czym jest WebWave CMS? Kreatorem stron www - nagłówek

WebWave to trzy narzędzia w jednym - darmowy program do tworzenia stron www, CMS do edycji treści oraz panel  webmastera ułatwiający zarządzanie projektami.

Twórz responsywne strony www z CMS

Ktoś poza Tobą będzie dodawał teksty na stronie www, ale boisz się dać mu dostęp do kreatora, bo zaraz coś przez przypadek przestawi albo usunie?

 

Z WebWave CMS nie będziesz miał takiego problemu. Jeśli ktoś poza Tobą ma zmieniać treści na stronie internetowej daj mu dostęp do front-endowego, banalnie prostego panelu CMS. Dzięki temu samodzielnie zmieni on teksty, doda zdjęcia w galerii, czy stworzy nowy artykuł na blogu. Z poziomu CMS nie da się jednak przesunąć elementów ani ich skasować. Masz więc pewność, że redaktor strony www, czyli np. klient, dla którego tę stronę stworzyłeś, nie usunie z niej niechcący jakiegoś elementu, albo w inny sposób jej nie popsuje.

WebWave to kreator stron www przeznaczony przede wszystkim dla grafików i webdesignerów. Umożliwia on tworzenie niepowtarzalnych stron internetowych bez konieczności programowania, bez konfiguracji bazy danych i hostingu. 


WebWave CMS to profesjonalny program do tworzenia stron internetowych. Nie narzuca on twórcom żadnych szablonów, schematów ani innych ograniczeń. Dzięki niemu możesz stworzyć dokładnie taką stronę internetową, jaką sobie wymarzyłeś, a nad każdym elementem swojej strony www masz kontrolę co do 1 px.

Dobrze wiemy, że zarządzanie wieloma stronami www to prawdziwy koszmar. Każda strona internetowa na innym serwerze i ma inne hasło. I weź, to wszystko spamiętaj.

 

Właśnie dla tego powstał panel webmastera. Dzięki niemu jesteś w stanie zarządzać wszystkimi swoimi projektami z jednego miejsca. Nie musisz już pamiętać dziesięciu adresów serwerów, nazw użytkownika i haseł. Wystarczy, że zalogujesz się do WebWave CMS i od razu możesz zarządzać wszystkimi swoimi stronami www.

 

Dzięki temu wprowadzenie zmian na stronie internetowej, dodanie nowego użytkownika, czy sprawdzenie terminu płatności nie będzie już żadnym problemem. Wystarczy kilka kliknięć i gotowe.

Kreator responsywnych stron www

Prosty CMS

Panel webmastera

Profesjonalny kreator stron www
Panel edycji treści CMS
Panel Webmastera

Twórz responsywne strony internetowe bez kodowania z wbudowanym panelem CMS i łatwo nimi zarządzaj

Ta strona została stworzona w WebWave

PRODUKT

FIRMA

POMOC

KONTAKT

 

contact@webwavecms.com

 

+48 731 395 898

 

Poznaj nas bliżej na:

POZNAJ NAS BLIŻEJ

KONTAKT

 

contact@webwavecms.com

 

+48 731 395 898

 

Zacznij teraz

Zacznij teraz

Ta strona wykorzystuje ciasteczka. Dowiedz się więcej

Gotów? Stwórz własną stronę www!

Zarejestruj

Zarejestruj

Zaloguj

Zaloguj

profesjonalny kreator stron www - WebWave CMS

Zarejestruj

Zarejestruj

Zaloguj

Zaloguj

profesjonalny kreator stron www - WebWave CMS

Zaloguj

Zarejestruj

Zarejestruj

Zaloguj