Czym jest WebWave CMS? Kreatorem stron www - nagłówek

WebWave to trzy narzędzia w jednym - darmowy program do tworzenia stron www, CMS do edycji treści oraz panel  webmastera ułatwiający zarządzanie projektami.

Twórz responsywne strony internetowe

Ktoś poza Tobą będzie dodawał teksty na stronie www, ale boisz się dać mu dostęp do kreatora, bo zaraz coś przez przypadek przestawi albo usunie?

 

Z WebWave CMS nie będziesz miał takiego problemu. Jeśli ktoś poza Tobą ma zmieniać treści na stronie internetowej daj mu dostęp do front-endowego, banalnie prostego panelu CMS. Dzięki temu samodzielnie zmieni on teksty, doda zdjęcia w galerii, czy stworzy nowy artykuł na blogu. Z poziomu CMS nie da się jednak przesunąć elementów ani ich skasować. Masz więc pewność, że redaktor strony www, czyli np. klient, dla którego tę stronę stworzyłeś, nie usunie z niej niechcący jakiegoś elementu, albo w inny sposób jej nie popsuje.

WebWave to kreator stron www przeznaczony przede wszystkim dla grafików i webdesignerów. Umożliwia on tworzenie niepowtarzalnych stron internetowych bez konieczności programowania, bez konfiguracji bazy danych i hostingu. 


WebWave CMS to profesjonalny program do tworzenia stron internetowych. Nie narzuca on twórcom żadnych szablonów, schematów ani innych ograniczeń. Dzięki niemu możesz stworzyć dokładnie taką stronę internetową, jaką sobie wymarzyłeś, a nad każdym elementem swojej strony www masz kontrolę co do 1 px.

Dobrze wiemy, że zarządzanie wieloma stronami www to prawdziwy koszmar. Każda strona internetowa na innym serwerze i ma inne hasło. I weź, to wszystko spamiętaj.

 

Właśnie dla tego powstał panel webmastera. Dzięki niemu jesteś w stanie zarządzać wszystkimi swoimi projektami z jednego miejsca. Nie musisz już pamiętać dziesięciu adresów serwerów, nazw użytkownika i haseł. Wystarczy, że zalogujesz się do WebWave CMS i od razu możesz zarządzać wszystkimi swoimi stronami www.

 

Dzięki temu wprowadzenie zmian na stronie internetowej, dodanie nowego użytkownika, czy sprawdzenie terminu płatności nie będzie już żadnym problemem. Wystarczy kilka kliknięć i gotowe.

Kreator responsywnych stron www

Prosty CMS

Panel webmastera

Profesjonalny kreator stron www
Panel edycji treści CMS
Panel Webmastera

Poznaj możliwości kreatora

Sprawdź jak łatwo zmienisz treści

Zobacz co da Ci panel webmastera

Użyj kreator stron www WebWave i twórz responsywne strony internetowe bez kodowania.

Ta strona została stworzona w WebWave

PRODUKT

 

FIRMA

POMOC

KONTAKT

 

contact@webwavecms.com

 

+48 731 395 898

POZNAJ NAS BLIŻEJ

KONTAKT

 

contact@webwavecms.com

 

+48 731 395 898

 

 

Zacznij teraz

 

 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka. Dowiedz się więcej

Gotów? Stwórz własną stronę www!

ENG

PL

Zarejestruj

Zaloguj

profesjonalny kreator stron www - WebWave CMS

Zarejestruj

Zaloguj

WEBWAVE DLA AGENCJI

profesjonalny kreator stron www - WebWave CMS

Zaloguj

Zarejestruj