Twórcy narzędzia do tworzenia stron www WebWave CMS - nagłówek

Tworzeniem stron www zajmujemy się już od lat. Ale pisanie kodu HTML, CSS, czy JS zawsze było niepotrzebną stratą czasu. Dlatego stworzyliśmy program do tworzenia stron www WebWave i teraz można już tworzyć responsywne strony internetowe o dowolnej szacie graficznej bez kodowania i za darmo.

Budujemy dla Ciebie kreator stron www

Zawsze marzyliśmy o tym, aby tworząc strony internetowe móc skupić się na tym, co najbardziej pasjonujące: projektowaniu układu strony, następnie wzbogaceniu szablonu nowatorską grafiką, a na koniec przekazaniu dzieła zachwyconemu klientowi. Jednak owy sen zawsze spotykał się z przykrą rzeczywistością, w której musieliśmy nasz projekt zaprogramować i tu zaczynały się schody. 


Na tym etapie najczęściej porzuca się myśl o stworzeniu własnej strony www. 

Można współpracować z programistami, jednak często “obdzierają” oni projekt z ważnych detali, mówiąc słynne - Tego się nie da... 

Można również samemu nauczyć się kodować. Wielu poległo lub straciło mnóstwo nerwów. 

Można też być szczęśliwym użytkownikiem WebWaveCMS i dać się wyręczyć! 

Poznaj nas:

Maciej Czajkowski - CEO

OPTYMALIZUJĘ KOD SZEROKIM GESTEM

 

Ileż to razy pytałem sam siebie: Skoro strony www to prosta sprawa, dlaczego więc ich tworzenie jest takie trudne? Ileż czasu straciłem konfigurując środowisko pod zwykłe wizytówki albo tłumacząc klientowi, jak ma edytować swojego bloga, bo sam nie potrafił tego rozgryźć. 

W końcu wymyśliłem - to nie musi tak wyglądać! Tworzenie prostych stron powinno zajmować maksymalnie kilka godzin, a bardziej skomplikowanych serwisów, niewiele dłużej. Nasz zespół stworzył WebWave CMS, który to właśnie umożliwia, a ja go optymalizuje i dbam, żeby dzięki niemu już nikt nigdy nie namęczył się z klientami tak jak ja.

CEO kreatora stron internetowych WebWave CMS

Tomasz Szwed - UX designer

KLIKNĄĆ CZY NIE KLIKNĄĆ - OTO JEST PYTANIE

 

Od zawsze pasjonowały mnie nowe technologie, a także możliwości ich wykorzystania przez użytkowników. To właśnie styk tych dwóch platform był czymś intrygującym, co przyciągało mnie i fascynowało. 

Czym tak naprawdę się zajmuję? Tym, co kocham, czyli kompleksową obsługą - od ustalenia strategii, przez zaprojektowanie rozwiązań i nadzór nad kreacją oraz wdrożeniem. Dzięki temu mam pewność, że to, co tworzę jest czymś, co będzie skutecznie działać.

ux designer kreatora stron www WebWave CMS

Krzysiek Szawłowski - Frontend Developer

CO BY TU ZHAKOWAĆ?

 

Zawsze interesowały mnie nowoczesne technologie związane z globalną siecią. Gdy w Polsce Internet jeszcze raczkował, z iskierką w oku czytałem artykuły poświęcone mechanizmom tworzenia stron WWW. 

W zespole odpowiadam za budowę całego interfejsu, który widzimy w oknie przeglądarki. Jednocześnie dbam o bezpieczeństwo, szukając i łatając wszystkie dziury zrobione przez kolegów z zespołu.

web developer kreatora stron www WebWave CMS

Adam Kuchar - Backend Developer

DZIWNE, U MNIE DZIAŁA...

 

Od dziecka lubiłem budować z klocków różne konstrukcje. Zawsze jednak to, co tworzyłem, musiało posiadać jasno określoną strukturę. Jak podrosłem, zamieniłem klocki na kody. Tak zaczęła się moja przygoda z programowaniem. 

W pracy wykorzystuję gotowe rozwiązania do stworzenia czegoś nowego, co spełni określone wymagania. Jednocześnie wszystko to musi działać optymalnie i bezawaryjnie. Tak, aby klient zawsze był zadowolony z owoców naszej wspólnej pracy.

backend developer narzędzia do tworzenia stron www

Janek Wojtkowski - Web Design Manager

OD SZCZEGÓŁU DO OGÓŁU

 

Uważam, że w projektowaniu podobnie jak w życiu, stopniowe dopieszczanie szczegółów zbliża nas do perfekcji, której jednak nigdy nie osiągniemy. Dlatego szukam złotego środka pomiędzy zadowoleniem z osiągniętych efektów a nieprzekroczeniem budżetu na ich realizację. ;) 

Dlaczego web design? Bo pozwala mi połączyć moje największe pasje - fotografię, programowanie, nowe technologie i projektowanie - w jedną całość. A zamiłowanie do sportu mogę realizować dojeżdżając do pracy na rowerze :)

web design manager narzedzia do tworzenia stron internetowych

Ty - Nowy członek zespołu WebWave

OKAZJA NA STWORZENIE CZEGOŚ WYJĄTKOWEGO CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE

 

WebWave CMS szybko się rozwija i dlatego cały czas szukamy nowych osób, które wspomogą nas w tworzeniu naszego wyjątkowego kreatora stron www. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, odezwij się do nas. Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie!

web developer kreatora stron www WebWave CMS
CEO kreatora stron internetowych WebWave CMS
web developer kreatora stron www WebWave CMS
ux designer kreatora stron www WebWave CMS
web design manager narzedzia do tworzenia stron internetowych
backend developer narzędzia do tworzenia stron www
Twórca kreatora stron www WebWave CMS
Twórca kreatora stron www WebWave CMS

Te osoby mają doświadczenie w web design i budują dla Ciebie program do tworzenia stron internetowych

Ta strona została stworzona w WebWave

PRODUKT

FIRMA

POMOC

KONTAKT

 

contact@webwavecms.com

 

+48 731 395 898

 

Poznaj nas bliżej na:

POZNAJ NAS BLIŻEJ

KONTAKT

 

contact@webwavecms.com

 

+48 731 395 898

 

Zacznij teraz

Zacznij teraz

Ta strona wykorzystuje ciasteczka. Dowiedz się więcej

Gotów? Stwórz własną stronę www!

Zarejestruj

Zarejestruj

Zaloguj

Zaloguj

profesjonalny kreator stron www - WebWave CMS

Zarejestruj

Zarejestruj

Zaloguj

Zaloguj

profesjonalny kreator stron www - WebWave CMS

Zaloguj

Zarejestruj

Zarejestruj

Zaloguj