Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Popularne artykuły. 

Jak zrobić sklep internetowy?

Jak zrobić landing page?

Jak zrobić stronę internetową?

Dołącz do ponad 460 tysięcy ludzi, którzy tworzą strony za darmo i bez kodowania. 

Zacznij teraz 

Zacznij teraz 

2019 w WebWave - podsumowanie roku 

02 stycznia 2020

Ostatnie 12 miesięcy było dla nas okresem wytężonej pracy, która przyniosła wspaniałe rezultaty. Liczba użytkowników spoza Polski wzrosła ponad trzykrotnie. Z naszego kreatora stron www korzysta już ponad 200 000 użytkowników. Powiększyliśmy nasz zespół o 6 osób i możemy jeszcze szybciej rozwijać dla Was nasze narzędzie. 2019 to był naprawdę dobry rok!

 

Większe możliwości, przyjemniejsza praca

 

W 2019 wprowadziliśmy ponad 60 ważnych zmian, które sprawiają, że praca z kreatorem jest szybsza i łatwiejsza a strony w nim stworzone wyglądają jeszcze lepiej. Nowości pojawiały się nawet kilka razy w tygodniu:

 • W styczniu wprowadziliśmy automatyczne dopasowanie elementów do ekranów urządzeń mobilnych. 

 • W lutym zwiększyliśmy bezpieczeństwo systemu e mail oraz ułatwiliśmy prezentowanie produktów w sklepie.

 • W marcu zmieniliśmy okno podglądu strony na telefonach i tabletach.

 • W kwietniu zakończyliśmy gruntowną przebudowę infrastruktury, dzięki czemu ograniczyliśmy wpływ awarii serwerów na funkcjonowanie kreatora. Dodaliśmy też 31 nowych grup elementów oraz umożliwiliśmy pełną kontrolę nad położeniem i rozmiarem elementów względem wielkości ekranu.

 • W maju znacznie przyspieszyliśmy proces indeksowania stron przez Google, udostępniliśmy opcję hurtowego zakupu Pakietów Premium i dodaliśmy dostęp do funkcji Kopie zapasowe przez CMS. 

 • W czerwcu uprościliśmy edycję artykułów oraz ułatwiliśmy prowadzenie działań email marketingowych. 

 • W lipcu wprowadziliśmy analizator SEO podpowiadający zmiany, które poprawią pozycję strony w wynikach wyszukiwania Google

 • W sierpniu ułatwiliśmy integrację z Google Analytics oraz umożliwiliśmy przełączenie płatności za Pakiet Premium na inne podmioty, co znacznie ułatwiło pracę na zlecenie.

 • We wrześniu umożliwiliśmy powiązanie elementów i grup, dzięki czemu można automatyczne dopasować do siebie poszczególne fragmenty strony.

 • W październiku uruchomiliśmy automatycznie wyrównywane elementów względem innych obiektów w trakcie ich przesuwania na stronie.

 • W listopadzie rozbudowaliśmy możliwości edycji stopki strony.

 • W grudniu wykorzystaliśmy format webp do kodowania zdjęć na stronie oraz wprowadziliśmy technologię PWA, co miało na celu poprawę pozycji stron stworzonych w WebWave w wynikach wyszukiwania Google.

 

Zacznij teraz 

To wszystko dla Was!

W 2019 zespół WebWave powiększył się do 21 osób. Możemy dzięki temu jeszcze lepiej zadbać o Wasze potrzeby i szybciej wprowadzać nowe funkcje w kreatorze. 

Ciągle uważnie Was słuchamy. Codziennie rozmawiamy z Wami telefonicznie, na online czacie, mailowo i na naszej grupie facebookowej. Wdrażamy też zasugerowane przez Was w głosowaniu na vote (https://vote.webwavecms.com/) funkcje. Z każdej rozmowy staramy się wyciągnąć jak najwięcej informacji. Wszystko po to, żeby wprowadzać takie nowości, jakich faktycznie potrzebujecie i które ułatwią Wam codzienną pracę.

Cieszymy się, że doceniacie nasze starania. W systematycznie prowadzonym przez nas badaniu NPS na skali od -100 do 100 regularnie otrzymujemy od Was oceny w okolicach 90 punktów. Dostajemy też wiele pozytywnych sygnałów przez chat i telefon. Wszystko, co robimy, robimy dla Was. Wasze wsparcie dodaje nam skrzydeł i motywuje do dalszej pracy. Dziękujemy!

 


 

Z każdej rozmowy staramy się wyciągnąć jak najwięcej informacji. Wszystko po to, żeby wprowadzać takie nowości, jakich faktycznie potrzebujecie i które ułatwią Wam codzienną pracę.

 


Zacznij teraz 

Pełni optymizmu wchodzimy w 2020 

W 2020 nie zwalniamy tempa. Będziemy wdrażać mnóstwo nowości. Nasze plany na najbliższe kilka miesięcy możesz podejrzeć na tej stronie (https://webwavecms.com/planowane-funkcje). Dalej będziemy też rozwijać skrzydła w Polsce oraz na rynkach zagranicznych. W powiększonym składzie będziemy jeszcze ciężej pracować, żeby spełniać Wasze oczekiwania i tworzyć funkcjonalne narzędzie do budowania świetnych stron www bez kodowania. 

Spodziewajcie się niespodziewanego, bo zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby 2020 był dla Was jeszcze lepszy!

Koniecznie przeczytaj podobne artykuły:

Autor: Maciej Czajkowski

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się