Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

2019 w WebWave

2019 w WebWave - podsumowanie roku 

02 stycznia 2020

Ostatnie 12 miesięcy było dla nas okresem wytężonej pracy, która przyniosła wspaniałe rezultaty. Liczba użytkowników spoza Polski wzrosła ponad trzykrotnie. Z naszego kreatora stron www korzysta już ponad 200 000 użytkowników. Powiększyliśmy nasz zespół o 6 osób i możemy jeszcze szybciej rozwijać dla Was nasze narzędzie. 2019 to był naprawdę dobry rok!

 

Większe możliwości, przyjemniejsza praca

W 2019 wprowadziliśmy ponad 60 ważnych zmian, które sprawiają, że praca z kreatorem jest szybsza i łatwiejsza a strony w nim stworzone wyglądają jeszcze lepiej. Nowości pojawiały się nawet kilka razy w tygodniu:

 • W styczniu wprowadziliśmy automatyczne dopasowanie elementów do ekranów urządzeń mobilnych. 

 • W lutym zwiększyliśmy bezpieczeństwo systemu e mail oraz ułatwiliśmy prezentowanie produktów w sklepie.

 • W marcu zmieniliśmy okno podglądu strony na telefonach i tabletach.

 • W kwietniu zakończyliśmy gruntowną przebudowę infrastruktury, dzięki czemu ograniczyliśmy wpływ awarii serwerów na funkcjonowanie kreatora. Dodaliśmy też 31 nowych grup elementów oraz umożliwiliśmy pełną kontrolę nad położeniem i rozmiarem elementów względem wielkości ekranu.

 • W maju znacznie przyspieszyliśmy proces indeksowania stron przez Google, udostępniliśmy opcję hurtowego zakupu Pakietów Premium i dodaliśmy dostęp do funkcji Kopie zapasowe przez CMS. 

 • W czerwcu uprościliśmy edycję artykułów oraz ułatwiliśmy prowadzenie działań email marketingowych. 

 • W lipcu wprowadziliśmy analizator SEO podpowiadający zmiany, które poprawią pozycję strony w wynikach wyszukiwania Google

 • W sierpniu ułatwiliśmy integrację z Google Analytics oraz umożliwiliśmy przełączenie płatności za Pakiet Premium na inne podmioty, co znacznie ułatwiło pracę na zlecenie.

 • We wrześniu umożliwiliśmy powiązanie elementów i grup, dzięki czemu można automatyczne dopasować do siebie poszczególne fragmenty strony.

 • W październiku uruchomiliśmy automatycznie wyrównywane elementów względem innych obiektów w trakcie ich przesuwania na stronie.

 • W listopadzie rozbudowaliśmy możliwości edycji stopki strony.

 • W grudniu wykorzystaliśmy format webp do kodowania zdjęć na stronie oraz wprowadziliśmy technologię PWA, co miało na celu poprawę pozycji stron stworzonych w WebWave w wynikach wyszukiwania Google.

Dołącz do 200 tysięcy ludzi, którzy tworzą strony za darmo i  bez kodowania

Kreator stron internetowych WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony.

STWÓRZ SWOJĄ STRONĘ ZA DARMO 
 

To wszystko dla Was!

W 2019 zespół WebWave powiększył się do 21 osób. Możemy dzięki temu jeszcze lepiej zadbać o Wasze potrzeby i szybciej wprowadzać nowe funkcje w kreatorze. 

Ciągle uważnie Was słuchamy. Codziennie rozmawiamy z Wami telefonicznie, na online czacie, mailowo i na naszej grupie facebookowej. Wdrażamy też zasugerowane przez Was w głosowaniu na vote (https://vote.webwavecms.com/) funkcje. Z każdej rozmowy staramy się wyciągnąć jak najwięcej informacji. Wszystko po to, żeby wprowadzać takie nowości, jakich faktycznie potrzebujecie i które ułatwią Wam codzienną pracę.

Cieszymy się, że doceniacie nasze starania. W systematycznie prowadzonym przez nas badaniu NPS na skali od -100 do 100 regularnie otrzymujemy od Was oceny w okolicach 90 punktów. Dostajemy też wiele pozytywnych sygnałów przez chat i telefon. Wszystko, co robimy, robimy dla Was. Wasze wsparcie dodaje nam skrzydeł i motywuje do dalszej pracy. Dziękujemy!

 

Z każdej rozmowy staramy się wyciągnąć jak najwięcej informacji. Wszystko po to, żeby wprowadzać takie nowości, jakich faktycznie potrzebujecie i które ułatwią Wam codzienną pracę.

Pełni optymizmu wchodzimy w 2020 

W 2020 nie zwalniamy tempa. Będziemy wdrażać mnóstwo nowości. Nasze plany na najbliższe kilka miesięcy możesz podejrzeć na tej stronie (https://webwavecms.com/planowane-funkcje). Dalej będziemy też rozwijać skrzydła w Polsce oraz na rynkach zagranicznych. W powiększonym składzie będziemy jeszcze ciężej pracować, żeby spełniać Wasze oczekiwania i tworzyć funkcjonalne narzędzie do budowania świetnych stron www bez kodowania. 

Spodziewajcie się niespodziewanego, bo zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby 2020 był dla Was jeszcze lepszy!

Koniecznie przeczytaj podobne artykuły:

Autor: Maciej Czajkowski - CEO i założyciel WebWave

 

Blog

Tu dowiesz się, jak zrobić stronę internetową.

Chcesz być na bieżąco?

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

 

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie

Blog