Zapisz się!
Zapisz się!
Udało się!
Podaj e-mail!

Blog

Tu dowiesz się, jak zrobić stronę internetową.

Chcesz być na bieżąco?

Pośpiech towarzyszy nam niemal w każdej dziedzinie życia, a na pewno w biznesie. Wielokrotnie gonią nas terminy, nie możemy doczekać się danego meila czy mamy do wykonania pilne telefony. Niekiedy jednak pośpiech bywa naprawdę złym doradcą, szczególnie jeśli chodzi o naszą stronę internetową. Zlecenie zadań „na gwałt” informatykom czy firmie obsługującej witrynę, może być katastrofalne w skutkach.

 

 

Pisanie kodu w pośpiechu czy wprowadzanie zmian w strukturze strony wiąże się niekiedy z negatywnymi konsekwencjami – bugami i problemami technicznymi. Zlecenie pracy „byle jak, byle na piątek”, a także brak czasu na testy, mogą znacząco wpłynąć na wygląd oraz funkcjonowanie naszej strony internetowej. Poniżej podajemy konkretne przykłady, które są następstwem takiego działania.

 

Utrata użytkowników

 

Publikacja niekompletnej witryny czy niedoskonałego narzędzia może po prostu zniechęcić ludzi. Nieprecyzyjna nawigacja, ukryte lub niepełne menu czy błędy przy wysyłce formularza są tylko przykładami. Produkt o słabej funkcjonalności i odpychającym wyglądzie będzie sukcesywnie zmniejszał ruch na stronie. Jeżeli zauważyliście, że tracicie swoich użytkowników lub nie możecie utrzymać ich w miarę upływu czasu, być może musicie głębiej spojrzeć na cały projekt witryny.

 

Wzrost wydatków

 

Z błędami tak czy siak trzeba będzie się uporać, a to kosztuje nie tylko pieniądze, ale także czas pracy osoby czy zespołu. W miarę postępów, projektanci mogą natknąć się na kolejne problemy, które wymagają np. komunikacji z innym działem, co tylko wydłuży sprawę. Jeżeli nie zdecydowaliście się na testy formularza, reklamacje czy uwagi od klientów trafią do działu marketingu ze zdwojoną siłą. Rozwiązanie wszystkich problemów może trwać miesiącami i pochłonąć wiele zasobów.

 

Spadek wydatków, sprzedaży, odwiedzin, zarobków

 

Jeżeli wydaje wam się, że większość internetowych użytkowników kieruje się racjonalnym myśleniem, jesteście w błędzie. Decyzje o wyborach produktów czy usług podejmowane są głównie w oparciu o uczucia, które wpływają na subiektywne zadowolenie osoby. Jeżeli człowiek jest zirytowany, podrażniony lub po prostu niezadowolony z jakiegoś powodu, niemal na pewno nie skorzysta z Twojej oferty, nie kliknie w reklamę czy nie kupi konkretnej rzeczy. Decydując się na pośpiech, często możecie pozbawić firmę przychodów.

 


strona www blog - autorPaweł Krzywina - Webdeveloper, dziennikarz, pr-owiec.

5 lat doświadczenia w tworzeniu stron internetowych, z zawodu także dziennikarz biznesowy. Miłośnik języka polskiego, nowych technologii, literatury i sportu.

zarabianie na blogu
23 marca 2017

Blog

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

Nie śpiesz się ze swoją stroną

 

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
tel. +48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

PL

EN

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Zacznij Teraz

RO

Porozmawiaj z nami na czacie.

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie