Zapisz się!
Zapisz się!
Udało się!
Podaj e-mail!

Blog

Tu dowiesz się, jak zrobić stronę internetową.

Chcesz być na bieżąco?

Aby odnieść sukces, niezależnie od branży, wirtualna wizytówka Twojej firmy jest równie istotna co jej fizyczna siedziba. Stworzenie strony internetowej, która odzwierciedli Twoją organizację jest przedsięwzięciem, które wymaga wkładu pracy od jej początkowego projektu, aż po odpowiednie strategie marketingowe. Jedną z pierwszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, jest współczynnik konwersji. Im szybciej i więcej odwiedzających stanie się Twoimi klientami, tym lepiej.

 

 

Nawet niewielki wzrost tego współczynnika może znacznie wpłynąć na rentowność firmy. Poniżej prezentujemy kilka porad dotyczących poprawy konwersji i prowadzenia biznesu.

 

Przekonujące stanowisko

 

Dajcie swoim widzom powody, by stali się klientami. Oznacza to, że należy dokładnie wyjaśnić dlaczego i w jaki sposób zaspokoicie ich potrzeby, rozwiążecie problemy czy odpowiecie na pytania. W jaki sposób zyskają kupując dany produkt czy usługę? Odpowiedzi powinny pojawiać się już na początku strony docelowej (np. landing page) czy startowej. Jeżeli potencjalny klient w ciągu pierwszych sekund nie dostanie konkretnej odpowiedzi, bez wahania opuści witrynę. Czy Wasza strona docelowa udziela takich odpowiedzi i zachęca użytkowników do dalszego zgłębienia tematu?

 

Zapoznajcie się również z witrynami konkurentów. W jaki sposób próbują przekonać nowych użytkowników, czy cokolwiek robią lepiej? Na tej podstawie spróbujcie stworzyć własny, unikalny model przekonania i dotarcia do klientów.

 

Zaufanie i wiarygodność

 

Nie zajdziecie daleko, jeżeli ludzie Wam nie ufają. Strona jest oknem wystawowym firmy w Internecie, dlatego musi być profesjonalna, przejrzysta i funkcjonalna. Powinna być także regularnie aktualizowana o nowe treści oraz zawartość. Użytkownik trafiający na stronę, której ostatnie artykuły datowane są na kilka miesięcy wstecz, może pomyśleć, że biznes upadł. Publikując regularnie nowe i interesujące materiały przyciągniecie więcej odwiedzających i zbudujecie silniejszą reputację firmy.

 

Prosta konwersja

 

Zapewnijcie jasne i intuicyjne wezwania do działania, by ułatwić czytelnikom kliknięcie i interakcję. Mowa tu o przyciskach zachęcających do zakupu, wyświetlenia dalszych informacji i szczegółów, wypełnienia formularza kontaktowego oraz wszystkich im podobnych.

 

Kontynuacja

 

Aby monitorować Waszą konwersję możecie korzystać np. z Google Analytics lub innego narzędzia. Najważniejsze jednak jest to, by nigdy nie stać w miejscu. Marketing cyfrowy bardzo szybko się rozwija, a nowe narzędzia i strategie powstają każdego dnia. Dlatego cały czas szukajcie nowych rozwiązań, które pomogą Wam dotrzeć na szczyt i się na nim utrzymać

 


strona www blog - autorPaweł Krzywina - Webdeveloper, dziennikarz, pr-owiec.

5 lat doświadczenia w tworzeniu stron internetowych, z zawodu także dziennikarz biznesowy. Miłośnik języka polskiego, nowych technologii, literatury i sportu.

Mity o seo, mity o pozycjonowaniu
27 kwietnia 2017

Blog

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

Jak zwiększyć konwersję na stronie internetowej

 

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona internetowa za darmo? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
tel. +48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

PL

EN

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Zacznij Teraz

RO

Porozmawiaj z nami na czacie.

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie