Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Popularne artykuły. 

Jak zrobić sklep internetowy?

Jak zrobić landing page?

Jak zrobić stronę internetową?

Dołącz do ponad 460 tysięcy ludzi, którzy tworzą strony za darmo i bez kodowania. 

Zacznij teraz 

Zacznij teraz 

Podsumowanie roku 2017 w WebWave

16 stycznia 2018

2017 to był niewątpliwie najbardziej intensywny rok w historii WebWave. Działo się! Zobacz, co dokładnie udało się nam zrobić.

 

Jest nas dwa razy więcej!

 

Na koniec 2017 roku z WebWave korzysta dwa razy więcej osób niż rok wcześniej. Oznacza to, że w ubiegłym roku nasz kreator stron internetowych wybrało więcej użytkowników niż w latach 2013-2016 łącznie. Pod koniec roku licznik stron internetowych stworzonych w WebWave dobił też do 100 000. Tak, nie pomyliłem zer. Ponad sto tysięcy stron www powstało dzięki naszemu narzędziu. Wśród tych stron pojawiły się projekty tworzone przez znane marki takie jak Orlen, Grupon, Miasto Stołeczne Warszawa, Lady Pank czy Miasto Bydgoszcz. Jesteśmy z tego dumni i wdzięczni za Wasze zaufanie.

 

Większy zespół – więcej mocy!

 

W zeszłym roku znacznie powiększył się zespół WebWave. Mamy dzięki temu więcej mocy przerobowych, żeby jeszcze szybciej rozwijać dla Was nasz kreator. Cała nasza siedemnastka daje z siebie wszystko. Serio!

 

107 pakietów ulepszeń i poprawek (!)

 

W ubiegłym roku aż 107 razy aktualizowaliśmy WebWave. Oznacza to, że średnio dwa razy w tygodniu wgrywamy poprawki i ulepszenia na serwer.

Niemal każda z aktualizacji kreatora przynosiła coś nowego, ale z kilku nowości jesteśmy szczególnie dumni. Wśród nich są zupełnie nowy interfejs naszego kreatora, rozbudowany efekt parallax, interaktywne slidery i galerie, efekt Ken Burns czy zupełnie nowe animacje przycisków. Od ubiegłego roku możecie też korzystać z darmowego banku zdjęć i bazy ikon. Zadbaliśmy również o dużą ilość ułatwień podczas tworzenia stron na urządzenia przenośne. Najbardziej widoczną jest menu mobilne, które można uruchomić jednym kliknięciem.

Dbamy jednak nie tylko o estetykę, ale także o bezpieczeństwo. Dlatego wciąż ulepszamy zabezpieczenia i podnosimy stabilność kreatora. W zeszłym roku wprowadziliśmy między innymi darmowy certyfikat SSL. Teraz każda strona może korzystać z bezpiecznego, szyfrowanego połączenia.

Większość zmian wprowadzamy na Waszą prośbę. Możecie głosować na stronie vote.webwavecms.com, a nasz zespół – jeśli dana funkcja jest obecnie możliwa do wprowadzenia – zabiera się do roboty. Wiele sugestii pojawia się też na czacie. Czasem rozmowa przechodzi od zwykłego pytania do bardzo cennych propozycji zmian w kreatorze. Między innymi w trakcie tworzenia nowego interfejsu mieliście decydujący głos. Testowaliście wersję alfa i beta i mogliście sami zadecydować o jego ostatecznym kształcie.

Śmiało możemy więc powiedzieć, że nowy wygląd i funkcje całego kreatora to nasze wspólne dzieło. Dziękujemy!

 

Plany na ten rok

 

W 2018 roku dalej będziemy udoskonalać WebWave. Zaczynamy nowy rok z ambitnymi celami. Wśród nich są na pewno:

- interaktywne elementy – użytkownicy będą mogli określić to, jak każdy z elementów strony zachowa się po najechaniu myszką lub podczas przewijania ekranu;

- dynamiczna wielkość elementów – ich wielkość dopasuje się do rozmiarów ekranu;

- automatyczna wersja RWD strony – idziemy krok dalej i kreator będzie automatycznie dostosowywał tworzoną stronę do wersji mobilnej;

- nowe wersje językowe, nowe rynki – weszliśmy już z ofertą na rynek rumuński i planujemy rozszerzać ją dla klientów z innych krajów!

 

Dziękujemy za 2017 rok.

2018 zapowiada się jeszcze lepiej!!!

 

infografika podsumowanie roku w webwave

 

Zacznij teraz 

Zacznij teraz 

Autor: Maciej Czajkowski

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się