Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Popularne artykuły. 

Jak zrobić sklep internetowy?

Jak zrobić landing page?

Jak zrobić stronę internetową?

Dołącz do ponad 460 tysięcy ludzi, którzy tworzą strony za darmo i bez kodowania. 

Zacznij teraz 

Zacznij teraz 

Podsumowanie roku 2018 w WebWave 

10 stycznia 2019

W 2018 działo się naprawdę dużo! Przekroczyliśmy magiczną granicę 100 tysięcy użytkowników, wprowadziliśmy mnóstwo małych i kilka naprawdę dużych ulepszeń, zaczęliśmy skutecznie sprzedawać za granicą, zmieniliśmy biuro, skończyliśmy 5 lat i wiele, wiele więcej.

Ale nie wszystko na raz. Po kolei.

 

Nowe funkcje

 

Zacznijmy od rzeczy najważniejszych, czyli nowych funkcji w WebWave. W zeszłym roku ich nie brakowało.

Nasi programiści zmienili w sumie 577 696 linii kodu, co pozwoliło opublikować nowe wersje kreatora aż 95 razy. To znaczy, że nowości wychodziły częściej niż co cztery dni.

Pośród wielu mniejszych poprawek warto powiedzieć o tych najważniejszych usprawnieniach. Interakcje, nowe animacje, grupy elementów, samodzielne przywracanie stron z backup, sklep internetowy. To wszystko wprowadziliśmy w przeciągu ostatnich 12 miesięcy.

Dużo pracy włożyliśmy też w optymalizację stron pod kątem SEO. Efekty tej pracy czuć przez zwiększenie ruchu na stronach.

 

Wzrosty!

 

W 2018 roku urośliśmy jak nigdy dotąd. Liczba klientów naszego kreatora wzrosła o 77%, a powtarzalne przychody o 92%. Te liczby oznaczają dla nas jedno: robimy narzędzie, które jest potrzebne i lubiane, a to dla nas najważniejsze!

Pozwoliło nam to też rozbudować zespół o 4 nowe osoby i zmienić biuro. Mamy teraz trzy razy więcej miejsca i już szukamy nowych osób, z którymi będziemy tworzyć jeszcze lepszy kreator stron www. A skoro będzie więcej rąk do pracy, to też nowe funkcje będą pojawiać się jeszcze szybciej :).

 

Zacznij teraz 

Creatorul site-ului, czyli WebWave na rynku rumuńskim

Pod koniec 2017 roku uruchomiliśmy wersję rumuńską kreatora i ubiegły rok przeznaczyliśmy na budowanie pozycji w Rumunii. Na początku szło powoli, ale w drugiej połowie roku liczba użytkowników i klientów korzystających z rumuńskiej wersji WebWave zaczęła szybko rosnąć.

Rumunia to pierwszy zagraniczny rynek, na którym systematycznie działamy, więc wyniki jakie osiągamy są dla nas wielkim sukcesem, dobrym znakiem na przyszłość i pozwalają nam już myśleć nad otwarciem się na kolejne kraje.

 

Nie wszystko zgodnie z planem

 

Chociaż wszyscy chcą mówić, że jest tak pięknie i statystyki są pełne zielonych słupków, pnących się ku górze, to warto przyznać się do tego, co nie wyszło. Bo w ubiegłym roku kilka rzeczy poszło niezgodnie z planem.

Przede wszystkim – wersja malezyjska. Początki naszego wejścia do Malezji były bardziej niż obiecujące. W ciągu dwóch pierwszych tygodni zdobyliśmy ponad 200 klientów i zebraliśmy bardzo dobre opinie od użytkowników. Jednak nasz lokalny partner z powodów osobistych musiał się wycofać ze współpracy, przez co projekt upadł.

Mimo starań nie udało się nam też wprowadzić dwóch dużych funkcji: elastycznych ustawień elementów i automatycznego RWD. Jednak elastyczne ustawianie elementów jest już w fazie testów beta, a nad automatycznym RWD wciąż pracujemy, więc obie te funkcje będą dostępne już niedługo.

Zacznij teraz 

Czego możesz się spodziewać w 2019 roku?

Na pewno jeszcze lepszego kreatora stron www, w którym zrobisz niepowtarzalną stronę. W WebWave pojawi się mnóstwo nowych funkcji. Z tych większych na pewno planujemy:

  • elastyczne ustawianie elementów (kończymy już testy beta);

  • automatycznego RWD;

  • zupełnie nowy blog;

  • rozbudowa grup elementów;

  • nowe integracje sklepów internetowych;

  • kolejne optymalizacje pod kątem SEO

  • nowe możliwości dla klientów agencyjnych i freelancerów.

 

Ale to tylko kilka funkcji, które planujemy. Będzie ich znacznie więcej.

Dodatkowo wyniki osiągane na rynku rumuńskim pozwalają nam myśleć o kolejnych rynkach zagranicznych. Dlatego w 2019 planujemy w końcu rozpocząć budowanie pozycji na rynkach anglojęzycznych.

Ubiegły rok był naprawdę dobry! Cały zespół WebWave pracował na to ze wszystkich sił. Ale to jest przede wszystkim wasza zasługa. Dziękujemy za Wasze uwagi i propozycje zmian, a także za cierpliwość i dobre słowo, gdy coś nie pójdzie zgodnie z planem. Bez waszego wsparcia nikt z nas nie znalazłby w sobie ani siły, ani ochoty pracować tak ciężko, jak pracuje. Dzięki wam w 2019 wchodzimy pełni optymizmu i sił do pracy. Ten rok będzie jeszcze lepszy, więc wchodzimy w niego jak dzik w trufle :).

 

Koniecznie przeczytaj podobne artykuły:

Autor: Maciej Czajkowski

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się