Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Popularne artykuły. 

Jak zrobić sklep internetowy?

Jak zrobić landing page?

Jak zrobić stronę internetową?

Dołącz do ponad 460 tysięcy ludzi, którzy tworzą strony za darmo i bez kodowania. 

Zacznij teraz 

Zacznij teraz 

Podsumowanie roku w WebWave:
20 najważniejszych wydarzeń w 2020

31 grudnia 2020

Mijające 12 miesięcy były trudne dla nas wszystkich. Świat zmagał się z pandemią, która wywróciła życie do góry nogami i spowodowała niemałe zamieszanie w gospodarce. Na szczęście, mimo trudności, możemy też dostrzec wiele zmian na lepsze. W tym wpisie przedstawiamy 20 najważniejszych wydarzeń w WebWave w roku 2020.

 

Skończyliśmy 7 lat

 

WebWave to już nie raczkujący bobas. Od 2013 roku przeszliśmy długą drogę. Naszą przygodę zaczynaliśmy na zapleczu sklepu spożywczego. Teraz, po 7 latach ciężkiej pracy,  jesteśmy największym kreatorem stron www w Polsce, z którego korzysta już ponad 300 tysięcy osób.

 

Nasz zespół powiększył się o 10 osób

 

Nowe wyzwania wymagają nowych sił i środków. Dlatego w mijającym roku do naszego zespołu dołączyło aż 10 nowych członków. W IT pojawili się Sławek i Marcin. Szeregi marketingu zasilili Natalia, Virgil, Bartosz i Andrzej. Dział supportu wspomogli swoją pracą Paweł, Kamil i Czarek. Zaczęliśmy też współpracę z Jankiem, który zajmuje się pozyskiwaniem klientów. 

 

Liczba użytkowników wzrosła do 311 tysięcy

 

2020 był kolejnym rokiem, w którym znacząco powiększyło się grono użytkowników WebWave. Tym razem udało się przekroczyć magiczną granicę 300 tysięcy. Dziękujemy, że jesteście z nami!

 

Liczba stron internetowych stworzonych w WebWave wzrosła do 419 tysięcy

 

Wiele osób korzystających z naszego kreatora tworzy więcej, niż jedną stronę. Dlatego w zeszłym roku liczba witryn, które powstały w WebWave to już 419 tysięcy. 

 

Zacznij teraz 

Miesięczny ruch na stronach stworzonych w WebWave w roku 2020 to średnio 5 767 430 użytkowników

Strony naszych użytkowników nie leżą odłogiem. Cały czas przyciągają ruch. W zeszłym roku miesięcznie odwiedzało je średnio ponad 5 milionów użytkowników!

 

Napisaliśmy 71 088 linijek kodu

 

Nasz zespół IT nieustannie dba o poprawne funkcjonowanie i rozwój kreatora. W tym roku powstało ponad 70 tysięcy linijek kodu! Dzięki pracy naszych web developerów możecie być pewni, że WebWave to narzędzie bezpieczne i podążające za trendami. 

 

Wprowadziliśmy 73 nowości

 

Rozwój jest dla nas niezwykle ważny. W tym roku udało nam się opublikować już trzysetną wersję kreatora! Opracowaliśmy aż 73 nowe istotne funkcje. Do tego trzeba doliczyć niezliczoną liczbę zmian i usprawnień. 

 

Umożliwiliśmy stworzenie sklepu internetowego

 

To chyba najistotniejsza zmiana, na którą czekało wielu z Was. Dzięki dodaniu funkcji koszyk, w WebWave można już stworzyć sklep internetowy. Z tej możliwości chętnie korzystają osoby, które w trudnych czasach chcą przenieść swój biznes do sieci lub rozszerzyć zakres działalności o handel w sieci. 

 

Zintegrowaliśmy WebWave z 2 systemami płatności 

 

To kolejna zmiana ułatwiająca prowadzenie internetowej sprzedaży. Dzięki integracjom z systemami Przelewy24 i Stripe możecie zaoferować swoim klientom znane, wygodne i bezpieczne metody zapłaty za zamówienie. 

 

Stworzyliśmy portal edukacyjny Edu.WebWave

 

Chętnie dzielimy się z Wami wiedzą z zakresu web designu, pozycjonowania czy marketingu. Aby ułatwić wszystkim dostęp do naszych materiałów, stworzyliśmy platformę edukacyjną edu.webwavecms.com. Zebraliśmy tu wszystkie materiały pomocne przy tworzeniu, pozycjonowaniu i promocji witryny w sieci. 

 

Opublikowaliśmy 7 e-booków

 

Wśród materiałów, które pojawiły się na platformie edu.webwavecms.com znalazło się aż 7 e-booków! To praktyczne poradniki, w których znajduje się mnóstwo praktycznych informacji. Wszystkie nasze e-booki możecie pobrać zupełnie za darmo na tej stronie.

 

Opublikowaliśmy 59 artykułów na blogu

 

Nie zapomnieliśmy o dalszym rozwoju naszego bloga. Co tydzień publikowaliśmy nowe teksty. Staraliśmy się zawsze trzymać rękę na pulsie i poruszać tematy istotne dla naszych czytelników. 

 

Nasz blog zanotował 31203 unikalnych wejść

 

Nasze starania spotkały się z Waszym zainteresowaniem. W ciągu ostatnich 12 miesięcy blog WebWave odwiedziły dokładnie 31203 osoby. Dziękujemy za zainteresowanie i obiecujemy jeszcze więcej ciekawych tekstów w nowym roku.

 

Stworzyliśmy 52 materiały wideo

 

W tym roku postawiliśmy na rozwój naszego kanału na YouTube. Opublikowaliśmy tam 52 filmy, w których między innymi pokazujemy, jak wykorzystać najciekawsze funkcje kreatora WebWave.

 

Liczba członków naszej grupy na Facebooku wzrosła do 2385

 

Już ponad 2000 osób należy do naszej grupy na Facebooku. To miejsce, w którym można dzielić się doświadczeniami, zadawać pytania, a także zgłaszać pomysły na nowe funkcje. 

 

Liczba obserwujących nas w Social Media to w sumie 11 735

 

Cały czas rozwijaliśmy nasze profile w mediach społecznościowych. W tym roku grono obserwujących nasze profile powiększyło się do 11 735 osób. 

 

Nasza strona znalazła się na 20. miejscu wśród 100 najlepiej wypozycjonowanych portali o tematyce marketingowej w Polsce według Senuto

 

Czasami zdarza nam się usłyszeć opinię, że strony stworzone w kreatorach trudno skutecznie wypozycjonować. Nasz przykład pokazuje, że to stwierdzenie nie ma wiele wspólnego z prawdą. Firma Senturo umieściła nas na 20. miejscu listy 100 najlepiej wypozycjonowanych stron poświęconych marketingowi. Trzeba tu zaznaczyć, że nasza witryna powstała w całości w kreatorze WebWave. 

 

W konkursie na najlepszą stronę jesieni wzięło udział 218 osób

 

Nasz konkurs na najlepszą stronę jesieni spotkał się z dużym zainteresowaniem. Poziom projektów przerósł nasze oczekiwania. Dlatego przyznaliśmy aż 2 nagrody główne. Wyniki konkursu, a także linki do nagrodzonych stron, można znaleźć tutaj

 

Przeprowadziliśmy 106 webinarów

 

2 razy w tygodniu przeprowadzamy darmowe szkolenia online. Dzięki nim użytkownicy mogą poznać tajniki pracy z naszym kreatorem i nauczyć się pozycjonować stworzone w nim strony. Formularz zapisów na szkolenia można znaleźć tutaj.

 


 

Mijające 12 miesięcy były trudne dla nas wszystkich. Na szczęście, mimo trudności, możemy też dostrzec wiele zmian na lepsze. W tym wpisie przedstawiamy 20 najważniejszych wydarzeń w WebWave w roku 2020.

 


 

 

Dział Pomocy odbierał średnio 576 rozmów na czacie tygodniowo

 

Staramy się jak najlepiej rozwiązywać wszystkie problemy naszych użytkowników i odpowiadać na wszelkie wątpliwości. W tym roku Dział Pomocy odbierał średnio 576 rozmów na czacie w tygodniu. Do tego trzeba doliczyć maile i połączenia telefoniczne. 

Zacznij teraz 

Z nadzieją patrzymy w 2021

Mimo trudności spowodowanych pandemią COVID-19, z nadzieją patrzymy w przyszłość. Liczymy, że rok 2021 będzie jeszcze lepszy zarówno dla nas, jak i dla naszych użytkowników, którym życzymy spełnienia marzeń i wielu sukcesów w nowym roku. 


 

Koniecznie przeczytaj te artykuły:

Autor: Jan Chmielowski

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się