Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Popularne artykuły. 

Jak zrobić sklep internetowy?

Jak zrobić landing page?

Jak zrobić stronę internetową?

Dołącz do ponad 460 tysięcy ludzi, którzy tworzą strony za darmo i bez kodowania. 

Zacznij teraz 

Zacznij teraz 

Poznaj najnowsze funkcje w WebWave

01 października 2020

W tym tygodniu opublikowaliśmy 300. aktualizację WebWave. Od powstania naszego kreatora udało nam się wprowadzić ponad 1600 zmian, dzięki którym tworzenie stron bez kodowania jest coraz bardziej efektywne. Zobacz, co udało nam się zrobić przez ostatnie kilka miesięcy!

 

Zmiana domyślnego poziomu nagłówka na H2

 

Ta drobna zmiana pozwoli Ci na uniknięcie problemów z SEO strony. Według algorytmów Google, na stronie powinien znaleźć się tylko jeden nagłówek poziomu H1. Żeby zapobiec przypadkowemu wprowadzeniu kilku nagłówków poziomu H1, domyślny poziom w edytorze tekstu zmieniliśmy na H2.

 

Efekty elementów po najechaniu na nie kursorem

 

Ta funkcja pozwoli Ci na nadanie dynamiki stronie. Sprawdzi się w przypadku elementów, z którymi użytkownik wchodzi w interakcje. Należą do nich przede wszystkim przyciski i ikony. Teraz elementy mogą zmieniać wygląd w momencie, kiedy użytkownik najedzie na nie kursorem. Więcej o tej funkcji przeczytasz tutaj

 

Formularz - możliwość przejścia na zaawansowany edytor tekstowy

 

Dzięki tej funkcji lepiej dostosujesz formularz do swoich potrzeb. Bez trudu dodasz do niego dodatkowe elementy, takie jak checkboxy czy odnośniki. Z tą funkcją stworzysz formularz, w którym klienci będą mogli wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych lub wysyłanie informacji marketingowych. Możesz też dodać linki do regulaminu strony czy klauzuli RODO. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

 

Zacznij teraz 

Płynne dostosowanie szerokości strony w kreatorze

Strona internetowa powinna wyświetlać się prawidłowo na urządzeniach o ekranach różnej wielkości - od smartfonów po telewizory. Dlatego położenie poszczególnych elementów musi być zmienne. Dzięki płynnemu dostosowaniu szerokości strony w kreatorze już na etapie projektów możesz sprawdzić, jak zmienia się układ strony w zależności od wielkości ekranu. Więcej informacji na temat tej funkcji znajdziesz pod tym linkiem

 

Rozwijamy naszą platformę edukacyjną

 

Na Edu.WebWaveCMS.com stale dodajemy nowe treści. W ostatnich 3 miesiącach pojawiły się tam aż 3 e-booki. W pierwszym z nich znajdziesz informacje na temat tworzenia sklepu internetowego. Książka Jak zrobić sklep internetowy za darmo i zacząć sprzedawać w internecie to źródło praktycznej wiedzy na temat tworzenia, prowadzenia i promocji e-sklepu. Stworzyliśmy też obszerny materiał na temat pozycjonowania oraz poradnik Jak założyć własny blog. Wszystkie e-booki możesz pobrać za darmo tutaj

Nie zapominamy też o naszym kanale na YouTube. Umieszczamy tu poradniki, w których pokazujemy, jak wykorzystać poszczególne funkcje WebWave. Znajdziesz tu też rozmowy z naszymi pracownikami, którzy opowiadają o swojej pracy i roli, jaką pełnią w WebWave. 

 


 

W tym tygodniu opublikowaliśmy 300. aktualizację WebWave. Od powstania naszego kreatora udało nam się wprowadzić ponad 1600 zmian, dzięki którym tworzenie stron bez kodowania jest coraz bardziej efektywne.

 


 

Co planujemy w przyszłości

 

W ciągu najbliższych miesięcy planujemy wprowadzić kilka istotnych zmian. Po pierwsze, usprawnimy pracę z elementami. Dodamy funkcję zachowywania odległości pomiędzy powiązanymi ze sobą elementami oraz pokazania, jakie są odległości między poszczególnymi składowymi strony. 

Kolejne innowacje pomogą w interakcjach. Dodamy możliwość wyświetlania elementów po najechaniu myszką na przycisk, a także pokazywanie lub ukrywanie elementów w czasie przewijania strony. 

Ostatnia istotna nowość, nad którą pracujemy obecnie, dotyczyć będzie osób, które tworzą w kreatorze WebWave strony dla klientów. Dodamy możliwość komentowania projektu strony jeszcze przed jej opublikowaniem.

Cały czas pracujemy też nad rozwojem platformy Edu.WebWaveCMS.com. Pracujemy nad kolejnymi e-bookami i poradnikami wideo. Te ostatnie znajdziesz też na naszym kanale YouTube

Jeśli chcesz być na bieżąco ze zmianami, odwiedź naszą stronę z nowościami. Kilka razy w tygodniu piszemy tam o nowych funkcjach i tłumaczymy, jak z nich korzystać. Możesz też sprawdzić listę planowanych funkcji

Zacznij teraz 

Pomóż nam w rozwoju kreatora

To, jak będzie wyglądał nasz kreator w przyszłości, zależy przede wszystkim od jego Użytkowników. To właśnie na podstawie Waszych opinii tworzymy listę funkcji, nad którymi będziemy pracować. Jeśli chcesz zgłosić nam pomysł na rozwój WebWave, porozmawiaj z nami na grupie na Facebooku. Możesz też wykorzystać narzędzie Vote. Zapraszamy do współpracy i liczymy na nowe, świetne pomysły! 


 

Koniecznie przeczytaj te artykuły:

Autor: Jan Chmielowski

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się