Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

Autor: Jan Chmielowski

Poznaj WebWave - Irena Yeusiavitskaya - Art Director

W dzisiejszym podcaście przedstawiamy kolejnego członka naszego zespołu. Tym razem dowiecie się, czym zajmuje się Irena Yeusiavitskaya - Art Director w WebWave.

Do zadań Ireny należy przede wszystkim dbanie o komunikację wizualną WebWave. Czuwa nad jakością wszystkich materiałów graficznych, które dostarczamy naszym Użytkownikom.

 

Należą do nich przede wszystkim wygląd strony internetowej, bloga, mailingów, wpisów w mediach społecznościowych, e-booków i infografik. Irena dba o ich spójność, estetykę i zgodność z założeniami zawartymi w naszym planie komunikacji. 

 

Irena to prawdziwy człowiek renesansu. Pracuje zawodowo jako grafik, ale z wykształcenia jest specjalistką z zakresu marketingu i zarządzania przedsiębiorstwami. 

 

Współpraca naszej koleżanki z WebWave zaczęła się dosyć nietypowo. Jej pierwsze stanowisko to Office Manager. Z czasem, kiedy zaczęliśmy prowadzić więcej działań marketingowych, miała okazję pokazać swój talent graficzny. Dzisiaj jej obowiązki skupiają się właśnie na tym drugim obszarze. 

 

Poza pracą Irena nie lubi się nudzić. Pasjonuje ją nauka web designu i języków obcych. W tej chwili mówi biegle po rosyjsku, białorusku, polsku i niemiecku. Uczy się angielskiego i włoskiego. 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, posłuchaj wywiadu z Ireną, który znajduje się poniżej. Możesz zrobić to też na naszym kanale YouTube

 


 

Sprawdź również:

 

Zacznij teraz 

Ponad 600 000 ludzi tworzy strony za darmo, bez kodowania i przy wsparciu AI. Zobacz, jakie to proste

Zacznij teraz 

Zacznij teraz 

12 listopada 2020

Zacznij teraz 

Popularne artykuły. 

Jak zrobić sklep internetowy?

Jak zrobić landing page?

Jak zrobić stronę internetową?

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

          

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na: