Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Twój e-mail
Zapisz się!
Zapisz się!
Udało się!
Podaj e-mail!

Tu dowiesz się, jak zrobić stronę internetową.

Chcesz być na bieżąco?

W dzisiejszym podcaście przedstawiamy kolejnego członka naszego zespołu. Tym razem dowiecie się, czym zajmuje się Irena Yeusiavitskaya - Art Director w WebWave.

Do zadań Ireny należy przede wszystkim dbanie o komunikację wizualną WebWave. Czuwa nad jakością wszystkich materiałów graficznych, które dostarczamy naszym Użytkownikom.

 

Należą do nich przede wszystkim wygląd strony internetowej, bloga, mailingów, wpisów w mediach społecznościowych, e-booków i infografik. Irena dba o ich spójność, estetykę i zgodność z założeniami zawartymi w naszym planie komunikacji. 

 

Irena to prawdziwy człowiek renesansu. Pracuje zawodowo jako grafik, ale z wykształcenia jest specjalistką z zakresu marketingu i zarządzania przedsiębiorstwami. 

 

Współpraca naszej koleżanki z WebWave zaczęła się dosyć nietypowo. Jej pierwsze stanowisko to Office Manager. Z czasem, kiedy zaczęliśmy prowadzić więcej działań marketingowych, miała okazję pokazać swój talent graficzny. Dzisiaj jej obowiązki skupiają się właśnie na tym drugim obszarze. 

 

Poza pracą Irena nie lubi się nudzić. Pasjonuje ją nauka web designu i języków obcych. W tej chwili mówi biegle po rosyjsku, białorusku, polsku i niemiecku. Uczy się angielskiego i włoskiego. 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, posłuchaj wywiadu z Ireną, który znajduje się poniżej. Możesz zrobić to też na naszym kanale YouTube

 


 

Sprawdź poprzednie podcasty:

 

Autor: Jan Chmielowski

12 listopada 2020

Blog

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

Poznaj WebWave - Irena Yeusiavitskaya - Art Director

 

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, polub nasz profil na Facebooku i na bieżąco otrzymuj informacje o nowych wpisach na blogu!
 

- 50%

WIELKA PROMOCJA NA BLACK FRIDAY!

na Pakiet Premium w WebWave

ODBIERZ RABAT