Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Popularne artykuły. 

Jak zrobić sklep internetowy?

Jak zrobić landing page?

Jak zrobić stronę internetową?

Dołącz do ponad 460 tysięcy ludzi, którzy tworzą strony za darmo i bez kodowania. 

Zacznij teraz 

Zacznij teraz 

Poznaj WebWave - rozmowa z Adamem Kucharem - Web Developerem

08 października 2020

W najnowszym podcaście przybliżyliśmy sylwetkę kolejnego członka naszego Zespołu. Dzisiaj porcja informacji na temat tego, jak wygląda praca Adama Kuchara, który w WebWave pełni funkcję dewelopera. 

Adam zajmuje się przede wszystkim rozwijaniem naszego kreatora od strony serwera, czyli działaniami zaliczanymi do back-end development. Część jego zadań jest też związana z pracą po stronie interfejsu użytkownika (front-end).

Podstawowym zadaniem Adama jest wprowadzanie do kreatora zmian, które proponuje Łukasz Gajewski na podstawie informacji od użytkowników WebWave. Do jego obowiązków należy też dbanie o bieżące utrzymanie serwera oraz zapobieganie błędom i przerwom w dostarczaniu usług. 

Adam od dzieciństwa interesował się komputerami. Kiedy przyszedł moment wyboru drogi zawodowej, nie miał wątpliwości. Już w liceum wiedział, że chce zostać programistą. Dlatego wybrał studia informatyczne. 

WebWave jest pierwszą firmą IT, w której pracuje Adam. Współpracę z WebWave zaczął już na trzecim roku studiów. Jest z nami od roku 2012. W tym czasie udało mu się zbudować zespół specjalistów IT, który zajmuje się rozwojem naszego kreatora. Do tej pory wprowadzili już ponad 300 dużych zmian! 

W przyszłości Adam będzie zajmował się dalszym rozwojem swojego działu. Chciałby też skupić się na zadaniach związanych z zarządzaniem projektami i koordynacją działań. 

W czasie wolnym Adam jeździ na rowerze i czyta książki, głównie fantasy. Interesuje się też grami strategicznymi i RPG. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, na czym polega praca web developera w WebWave, posłuchaj rozmowy z Adamem. Możesz ją też znaleźć na naszym kanale YouTube

 

 

Sprawdź poprzedni podcast:

 

Zacznij teraz 

Zacznij teraz 

Autor: Jan Chmielowski

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się