Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Twórz strony na zlecenie z WebWave

Poznaj WebWave - rozmowa z Adamem Kucharem - Web Developerem

08 października 2020

W najnowszym podcaście przybliżyliśmy sylwetkę kolejnego członka naszego Zespołu. Dzisiaj porcja informacji na temat tego, jak wygląda praca Adama Kuchara, który w WebWave pełni funkcję dewelopera. 

Adam zajmuje się przede wszystkim rozwijaniem naszego kreatora od strony serwera, czyli działaniami zaliczanymi do back-end development. Część jego zadań jest też związana z pracą po stronie interfejsu użytkownika (front-end).

Podstawowym zadaniem Adama jest wprowadzanie do kreatora zmian, które proponuje Łukasz Gajewski na podstawie informacji od użytkowników WebWave. Do jego obowiązków należy też dbanie o bieżące utrzymanie serwera oraz zapobieganie błędom i przerwom w dostarczaniu usług. 

Adam od dzieciństwa interesował się komputerami. Kiedy przyszedł moment wyboru drogi zawodowej, nie miał wątpliwości. Już w liceum wiedział, że chce zostać programistą. Dlatego wybrał studia informatyczne. 

WebWave jest pierwszą firmą IT, w której pracuje Adam. Współpracę z WebWave zaczął już na trzecim roku studiów. Jest z nami od roku 2012. W tym czasie udało mu się zbudować zespół specjalistów IT, który zajmuje się rozwojem naszego kreatora. Do tej pory wprowadzili już ponad 300 dużych zmian! 

W przyszłości Adam będzie zajmował się dalszym rozwojem swojego działu. Chciałby też skupić się na zadaniach związanych z zarządzaniem projektami i koordynacją działań. 

W czasie wolnym Adam jeździ na rowerze i czyta książki, głównie fantasy. Interesuje się też grami strategicznymi i RPG. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, na czym polega praca web developera w WebWave, posłuchaj rozmowy z Adamem. Możesz ją też znaleźć na naszym kanale YouTube

 

 

Sprawdź poprzedni podcast:

 

Autor: Jan Chmielowski

Blog

Tu dowiesz się, jak zrobić stronę internetową.

Chcesz być na bieżąco?

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

 

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie

Blog