Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Zawsze starannie planujemy nowe funkcje dla kreatora WebWave. Jeśli masz jakieś sugestie, nad czym powinniśmy dalej pracować, śmiało skontaktuj się z nami przez e-mail lub zagłosuj na naszym forum

08 października 2020

Imię i nazwisko autora

Poznaj WebWave - rozmowa z Adamem Kucharem - Web Developerem

W najnowszym podcaście przybliżyliśmy sylwetkę kolejnego członka naszego Zespołu. Dzisiaj porcja informacji na temat tego, jak wygląda praca Adama Kuchara, który w WebWave pełni funkcję dewelopera. 

Adam zajmuje się przede wszystkim rozwijaniem naszego kreatora od strony serwera, czyli działaniami zaliczanymi do back-end development. Część jego zadań jest też związana z pracą po stronie interfejsu użytkownika (front-end).

Podstawowym zadaniem Adama jest wprowadzanie do kreatora zmian, które proponuje Łukasz Gajewski na podstawie informacji od użytkowników WebWave. Do jego obowiązków należy też dbanie o bieżące utrzymanie serwera oraz zapobieganie błędom i przerwom w dostarczaniu usług. 

Adam od dzieciństwa interesował się komputerami. Kiedy przyszedł moment wyboru drogi zawodowej, nie miał wątpliwości. Już w liceum wiedział, że chce zostać programistą. Dlatego wybrał studia informatyczne. 

WebWave jest pierwszą firmą IT, w której pracuje Adam. Współpracę z WebWave zaczął już na trzecim roku studiów. Jest z nami od roku 2012. W tym czasie udało mu się zbudować zespół specjalistów IT, który zajmuje się rozwojem naszego kreatora. Do tej pory wprowadzili już ponad 300 dużych zmian! 

W przyszłości Adam będzie zajmował się dalszym rozwojem swojego działu. Chciałby też skupić się na zadaniach związanych z zarządzaniem projektami i koordynacją działań. 

W czasie wolnym Adam jeździ na rowerze i czyta książki, głównie fantasy. Interesuje się też grami strategicznymi i RPG. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, na czym polega praca web developera w WebWave, posłuchaj rozmowy z Adamem. Możesz ją też znaleźć na naszym kanale YouTube

 

 

Sprawdź poprzedni podcast:

 

Autor: Jan Chmielowski

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się