Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, polub nasz profil na Facebooku i na bieżąco otrzymuj informacje o nowych wpisach na blogu!

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

FTP

File Transfer Protocol - Protokół Przesyłu Plików. Za jego pomocą możliwe jest przesyłanie plików na serwer i udostępnianie ich użytkownikom.

Formularz kontaktowy

Miejsce na stronie internetowej, w którym użytkownik pozostawia swoje dane. Zwykle otrzymuje w zamian dostęp do oferty prezentowanej na stronie. Często używany do generacji leadów.

Front-end

Początkowa faza procesu programowania. Front end odpowiada za pozyskanie danych od użytkownika i przekazanie ich do bac-kendu.

Fraza kluczowa

Słowa na które pozycjonowana jest witryna. Frazy kluczowe wybiera się na podstawie analizy zapytań użytkowników wyszukiwarki. Możemy je podzielić na: ogólne, szczegółowe, brandowe i lokalne.

Favicon

Favourite icon - ulubiona ikona. Grafika pojawiająca się w górnej części okna przeglądarki obok tytułu strony. Ma wymiary 16x16 pikseli.

Farma linków

Grupa stron stworzonych w celu wzajemnego linkowania. Jest to uznawana przez Google za nieuczciwą metoda pozyskiwania linków. Stosuje się ją w celu poprawy pozycji stron w wynikach wyszukiwania.

F

ESP - Emotional Selling Proposition 

Wartości kojarzone z marką oparte na emocjach i wyobraźni. ESP może odnosić się między innymi do poczucia wartości, atrakcyjności, akceptacji czy bezpieczeństwa.

Email marketing

Działania marketingowe prowadzone za pomocą mailingu. Jest wykorzystywany najczęściej przy programach lojalnościowych. 

Edytor stron www

Narzędzie, które umożliwia wprowadzanie zmian na stronie internetowej. Wyróżnia się dwa rodzaje tego typu narzędzi. Edytory graficzne i edytory tekstowe.

Edytor stron www

Narzędzie, które umożliwia wprowadzanie zmian na stronie internetowej. Wyróżnia się dwa rodzaje tego typu narzędzi. Edytory graficzne i edytory tekstowe.

E-commerce

Prowadzenie działań sprzedażowych w sieci, najczęściej za pomocą sklepu internetowego.

E

Poniżej znajdziesz kolejną porcję haseł, które przydadzą Ci się podczas tworzenia strony internetowej lub przy zlecaniu tego zadania. Zapraszamy do lektury!

SŁOWNICZEK WEBDESIGNU I E-MARKETINGU

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o tworzeniu stron www od A do Z cz.4

12 marca 2020


Słowniczek webdesignu i e-marketingu cz.4

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się