Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

tworzenie stron www przyjaznych Google

Wordpress, WIX, czy WebWave? Które narzędzie jest lepsze do SEO? Przeprowadziliśmy na ten temat 
6 miesięczne case study!

04 czerwca 2020

Na co komu strona internetowa, jeśli nikt jej nie odwiedza? Tworząc kreator stron www WebWave od zawsze przykładamy szczególną wagę do tego, jak tworzone w naszym narzędziu projekty pozycjonują się w Google. Sami byliśmy ciekawi, jak w praktyce wyglądają efekty naszych prac. Dlatego postanowiliśmy przeprowadzić na ten temat badanie. Stworzyliśmy 3 prawie identyczne strony www wykorzystując w tym celu 3 różne narzędzia - WebWave, WIX i Wordpress. Od kilku miesięcy obserwujemy, na jakich pozycjach wyświetlają się one w wyszukiwarce Google. Wyniki naszego badania przeanalizowaliśmy i opisaliśmy w postaci 30 stronicowego ebooka, który możesz pobrać już teraz.

Jakie były główne założenia badania?

Poświęciliśmy bardzo dużo pracy, aby prowadzone przez nas badanie było bezstronne i miarodajne. Stworzyliśmy w tym celu szereg założeń, z których najważniejsze to:

  • Słowo kluczowe - Wymyśliliśmy fikcyjne słowo „risuskariasus”. Słowo miało łączyć filozofię tai-chi i cross-fit :). Na słowo to Google przed rozpoczęciem naszego testu nie zwracał żadnych wyników.

  • Losowa domena - Dla każdej ze stron wygenerowaliśmy domenę .pl składającą się z 10 losowych znaków.

  • Układ strony - Każda z witryn składa się ze strony głównej i strony bloga.

  • Treść - Na każdej stronie głównej został dodany tekst, którego długość wynosiła około 300 słów, a zagęszczenie słowa kluczowego było na poziomie 2%. Na każdym blogu umieściliśmy po jednym, podobnym artykule.

  • Obrazy na stronie – Na każdej stronie umieściliśmy jeden obrazek. Grafiki różniły się od siebie, ale wszystkie przedstawiały medytująca osoba na tle natury.

  • Czas badania – Badanie prowadziliśmy przez ponad 6 miesięcy. Chodziło to, aby wyniki były możliwie jak najdokładniejsze.

  • Badanie prowadziliśmy z perspektywy typowego twórcy stron www. Nie stosowaliśmy więc żadnych zaawansowanych trików będących daleko poza zasięgiem takiej osoby.

 

Dołącz do 258 tysięcy ludzi, którzy tworzą strony za darmo i  bez kodowania

Kreator stron internetowych WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony.

STWÓRZ SWOJĄ STRONĘ ZA DARMO 
 

Dlaczego warto przeczytać stworzone przez nas Case Study?

Przede wszystkim dowiesz się, która strona wyświetlała się jako pierwsza w wynikach wyszukiwania Google. Ale to oczywiście nie wszystko! 

  • Zobaczysz wyniki gruntownej technicznej analizy stworzonych stron. Zyskasz wiedzę o tym, jakie parametry są kluczowe z punktu widzenia wysokiej pozycji strony w wynikach wyszukiwania.

  • Poznasz narzędzia używane do pozycjonowania stron www. Wiele z nich jest darmowych, dlatego warto, abyś zrwrócił na nie uwagę przy pracy nad SEO Twoich witryn.

  • Przeczytasz opis, jak krok po kroku przeprowadziliśmy badanie i jaką pracę przy tym wykonaliśmy. Opisaliśmy szczegółowo nasze działania nie ukrywając błędów i napotkanych problemów. Dzięki temu zweryfikujesz rzetelność badania i reprezentatywność wyników. Możesz się też uczyć na naszych pomyłkach.  

Taka wiedza na temat pozycjonowania jest trudna do znalezienia w jednym miejscu.

Tworząc kreator stron www WebWave od zawsze przykładamy szczególną wagę do tego,
jak tworzone w naszym narzędziu projekty pozycjonują się w Google.

Pobierz case study

Case study opracowaliśmy i publikujemy w formie 30 stronicowego ebooka. Nie czekaj więc dłużej i już teraz pobierz w 100% opracowane i przepełnione wiedzą case study, które na pewno pomoże Ci w skutecznym pozycjonowaniu strony www!

 


 

Koniecznie przeczytaj te artykuły:

 

Autor: Maciej Czajkowski 

 

Blog

Tu dowiesz się, jak zrobić stronę internetową.

Chcesz być na bieżąco?

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

 

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie

Blog