Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

zacznij teraz

Teraz Ty wykorzystaj dynamiczne położenie i wielkość elementów

Swoją kreatywnością zaskocz wszystkich – użytkowników swojej strony i nas, twórców WebWave.

przeczytaj poradnik

Elementy strony przyczepione na dole ekranu

Jeśli oferujesz swoim klientom promocje na swoje produkty czy usługi, ciekawym pomysłem jest umieszczenie baneru informacyjnego na dole ekranu.

Stwórz go i zmień pozycjonowanie elementów względem rogu ekranu, a następnie zmień jednostki pozycji na vh/vw  i ustaw swój baner informacyjny w docelowym miejscu.

Wyświetl baner

Ukryj baner

Przyciski Social Media w rogu ekranu

Jeśli chcesz przekierować użytkowników strony na swoje social media, to przyciski z linkami w rogu ekranu sprawdzą się idealnie do tego celu.

Dodaj ikony z linkami do swoich Mediów Społecznościowych i zmień pozycjonowanie elementów względem rogu ekranu, a następnie zmień jednostki pozycji na vh/vw  i ustaw ikony w docelowym miejscu.

Wyświetl przyciski

Ukryj przyciski

Elementy na określoną część ekranu

Podczas tworzenia stron na całą wielkość ekranu bardzo często tworzy się sekcje składające się z elementów na jego określoną część. W WebWave również nie ma problemu ze stworzeniem takich elementów.

Jeśli chcesz, żeby np. obrazek zajmował pół szerokości ekranu, to ustaw wartość View Width na 50vw, dzięki czemu grafika będzie zajmowała zawsze połowę jego szerokości.

Zobacz przykład

Menu dostosowane do wielkości ekranu

Aktualnie modne stało się tworzenie menu, które pokrywa całą wielkość ekranu. Tego typu menu w połączeniu z innymi elementami daje bardzo fajne efekty.

Stwórz sekcję menu na pełną wielkość ekranu 100vw / 100vh i ustaw jej pozycję względem narożnika ekranu, a następnie stwórz przy pomocy interakcji system pokazywania i ukrywania całej tej sekcji.

Zobacz przykład

Sekcje na całą wysokość i szerokość ekranu

Wiele nowoczesnych stron www zostało zaprojektowanych, tak by wyświetlać się zawsze na całą wielkość ekranu. W WebWave również jesteś w stanie stworzyć takie strony dzięki dynamicznemu położeniu i rozmiarowi elementów.

Dodaj elementy o wymiarach 100vh / 100vw, dzięki czemu w całości pokryją obszar okna przeglądarki.

Zobacz przykład

Sprawdź możliwości tej funkcji na przykładach poniżej!

zobacz możliwości tej funkcji

Przedstawiamy nowy panel sterowania dla zaawansowanych użytkowników. Gdy przełączysz go w tryb PRO, ustawisz swoje elementy wg dynamicznych jednostek vh, vw oraz %. Dzięki niemu możesz utworzyć stronę, która dostosuje się do wielkości dowolnego ekranu.

Odkryj dynamiczne położenie i rozmiar elementów

Oto przyciski do social mediów które, zostały przyczepione w prawym dolnym narożniku ekranu.

Zmień wielkość okna przeglądarki i sprawdź, jak przyciski dopasują swoją pozycję!

X

PROMOCJA -40% NA WSZYSTKIE PRODUKTY Z KOLEKCJI WIOSENNEJ

Oto przykładowa reklama która została przyczepiona do dołu ekranu.

Zmień wielkość okna przeglądarki i sprawdź, jak banner dopasuje swoją pozycję!

X

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie