Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Sprzedaż usług online to zupełnie inny biznes niż stacjonarna sprzedaż produktów. Obie te działalności różnią się procesami, strategiami marketingowymi czy zasadami przy tworzeniu stron internetowych. Dzięki właściwej działalności, firma oferująca usługi w Internecie może znacznie zyskać na wartości.

 

Przedstaw siebie i swój zespół

Wystawiając określony produkt na sprzedaż, cała uwaga skupia się na nim samym – czy jest dobrej jakości, praktyczny lub ładny, a także atrakcyjny cenowo. W przypadku usług sprawa ma się nieco inaczej, gdyż to ludzie ją oferujący lub wykonujący, są najważniejszym elementem. Na swojej witrynie koniecznie umieśćcie zakładkę lub sekcję przedstawiającą spersonalizowaną adnotację odnośnie wszystkich członków zespołu i wyjaśnijcie dlaczego są doskonałymi fachowcami. Wasi ludzie są twarzami firmy i usługi, którą oferujecie, dlatego należy ich wyróżnić.

Zanim ludzie zdecydują się na Waszą usługę, zechcą poznać osoby, które zadbają o ich zlecenie. Jeżeli posiadacie motto lub inny slogan związany z firmą, także powinniście się nim pochwalić. Im bardziej osobista wydaje się Wasza marka, tym łatwiej odróżnić się od konkurencji i pozyskać klientów.

Dołącz do 100 tysięcy ludzi, którzy tworzą strony za darmo i  bez kodowania

Kreator stron internetowych WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony.

STWÓRZ SWOJĄ STRONĘ ZA DARMO 

Portale społecznościowe

Wspomnieliśmy powyżej o mediach społecznościowych, które dziś są nieodzownym elementem zdecydowanej większości firm. Takie platformy są idealnym miejscem na prowadzenie rozmów z potencjalnymi klientami i pokazanie się światu z dobrej strony. Możemy lepiej poznać potrzeby naszych klientów, dowiedzieć się jak zmieniają się ich wymagania i co moglibyśmy poprawić. Przeanalizujcie czy dla Waszego biznesu najlepiej nada się Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, Instagram czy jeszcze coś innego. Najważniejsza jest w tym wszystkim regularność i uczciwe podejście do użytkowników.

Rekomendacje

Kupując określony produkt możemy łatwo określić jego jakość np. poprzez opinie na różnych stronach internetowych czy zwyczajnie porównując dwa przedmioty. Zestawienie świadczonych usług nie jest już takie proste. Klienci muszą ufać, że dana firma wykona swoją pracę należycie, dlatego niezwykle ważne jest by stale dbać o wysoką jakość usług i pozytywne rekomendacje od klientów. Nawet jedna negatywna opinia może odebrać nam zlecenia.

Aby uzyskać ten efekt należy:
1) napisać tekst
2) Zrobić w kodzie artykułu div-a z klasą "wyroznik". W środku tego diva powinien być paragraf. 
3) Następnie trza ustawić styl tekstu w edytorze na "BlogWyroznik"

Gdy tylko zaczniecie otrzymywać pozytywne recenzje od zleceniodawców, umieśćcie je na swojej stronie internetowej. Dobre wpisy od klientów niosą za sobą wiadomość, że wydane na Waszą usługę pieniądze zostały dobrze spożytkowane i pomogą rozwiać wątpliwości przyszłych klientów.

 

Rekomendacje

Kupuj

<div class="cta">
<p><a href="http://webwavecms.com/rejestracja">przykładowy CTA </a></p>
</div>

 
O tym jak zachęcić klientów do napisania rekomendacji pisaliśmy we wpisie „Jak powinny wyglądać dobre rekomendacje na stronie internetowej?”.

 

Interesujesz się robieniem stron internetowych i chcesz dowiedzieć się więcej o tym, z czym do twarzy ma strona www? Koniecznie przeczytaj te teksty:

 

Autor: Bartek Raducha

18 lutego 2020

Jak prowadzić biznes w sieci - podstawowa działalność Twojej firmy

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie

komentarze

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych bez kodowania

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie i w prosty sposób zrobić stronę internetową.