Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie

 

Zwycięzcy konkursu na stronę wiosny

Wybierając najlepsze strony wiosny 2019 zwracaliśmy przede wszystkim uwagę na ich przejrzystość i czytelność. Często zdarza się, że nadmiar efektów graficznych na stronach www powoduje, że portale przestają być czytelne. My chcieliśmy zobaczyć nowoczesne, estetyczne witryny w których twórca potrafił dobrać wykorzystywane funkcje do treści tak, aby nie było przepychu i żeby całość była spójna.

Wybraliśmy więc strony, które pokazują możliwości WebWave, realne do osiągnięcia dla każdego użytkownika, ale które jednocześnie wyglądają profesjonalnie i przede wszystkim pomagają w osiągnięciu efektów biznesowych.

 

Nagrody zostały przyznane trzem wybranym stronom:

  • 1 miejsce – Pakiet Premium dla strony na rok;
     
  • 2 miejsce – Pakiet Premium dla strony na 6 miesięcy;
     
  • 3 miejsce – Pakiet Premium dla strony na 3 miesiące.

 

 

Poznajcie naszych zwycięzców:

wskaźniki treści marketingowych

Zachwyciło nas dobranie kolorów i klasyczny układ strony. Do tego responsywność jest na najwyższym poziomie. Witryna jest minimalistyczna, jednak niemal wszystkie najistotniejsze informacje zamieszczone są na stronie głównej.

Kontrastujące logo bardzo pasuje do schematu całego szablonu. Jasność komunikatu i przemyślany, minimalistyczny design spowodowały, że jednogłośnie wybraliśmy tę stronę jako najlepszą!

 

wskaźniki treści marketingowych

Efekt Ken Burns idealnie współgra z motywem nagrywania z drona. I właśnie za taką kreatywność cenimy sobie naszych

użytkowników! Strony, które nie mają podstron to zawsze wysoko postawiona poprzeczka, bo łatwo można przesadzić z ilością elementów. Tutaj postawiono na prostotę i ograniczenie tekstów, co pozwala skupić się na świetnych zdjęciach.

 

 

 

wskaźniki treści marketingowych

 

Strona posiada bardzo wiele informacji, które połączone są bardzo płynnie i spójnie. Bardzo ciężko jest dobrać taką ilość elementów w taki sposób, by nie czuć natłoku informacji.

 

 

 

 

Gratulujemy zwycięzcom!

 

Weź udział w konkursie na projektowanie stron internetowych. Twórz strony www i wygrywaj nagrody.

Konkurs na Stronę Wiosny

Zapraszamy wszystkich kreatywnych Webmasterów do wzięcia udziału

w konkursie na Najlepszą Stronę Wiosny.

Konkurs na Stronę Wiosny