Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Konkurs dla projektantów 2021

Konkurs dla Projektantów stworzyliśmy z myślą o Agencjach i Freelancerach, którzy tworzą strony dla swoich klientów w kreatorze WebWave. Zgłosiło się prawie 50 uczestników, a strony zachwyciły nas swoim poziomem. Wybór zwycięskiej trójki był więc trudny, ale po wielu godzinach dyskusji naszemu jury udało się wybrać najlepsze strony! Sprawdź wyniki!

 

 

Miejsce I - smartpixel.net.pl

 

wskaźniki treści marketingowych

 

Ta strona została wybrana jako najlepsza niemal jednogłośnie. Dopracowanie graficzne i estetyka są na naprawdę wysokim poziomie, podobnie jak UX strony.  Dzięki użyciu zaawansowanych funkcji animacji w WebWave udało się uzyskać ciekawy efekt, który z pewnością przykuwa wzrok. Gratulujemy!

 

 

Miejsce II - bbtracker.pl

 

wskaźniki treści marketingowych

 

W tym przypadku zachwyciła nas przede wszystkim przejrzystość strony internetowej. Istotnym elementem jest też dobrze dobrana kolorystyka i zachowanie spójności komunikacji wizualnej, co widać chociażby spoglądając na logo firmy. Zaciekawiła nas również możliwość zalogowania się do Panelu Użytkownika bezpośrednio z witryny. Ta strona zdecydowanie zasłużyła na wyróżnienie!

 

 

Miejsce III - podologiakatowice.pl

 

wskaźniki treści marketingowych

 

Strona internetowa gabinetu podologicznego jest przede wszystkim przemyślana. Widać tu bardzo dobry UX, co z pewnością przyczyni się do pozytywnych doświadczeń użytkownika. Zastosowanie formularza kontaktowego do umawiania wizyt to bardzo ciekawe rozwiązanie. Jak w przypadku każdej ze zwycięskich stron zadbano również o RWD. Gratulujemy świetnego projektu! 

 

Konkurs na Stronę Jesieni 2020

Wybranie najlepszej strony jesieni 2020 roku było bardzo trudnym zadaniem. Otrzymaliśmy ponad 200 zgłoszeń, a prezentowany poziom był naprawdę wysoki. Dlatego zdecydowaliśmy się nagrodzić aż cztery strony, dwie z nich ex aequo na 2. miejscu. Oto strony, które decyzją naszego jury zostały wybrane jako najlepsze tej jesieni.

 

 

Miejsce I - sklep internetowy HappyWall

 

wskaźniki treści marketingowych

 

Nic dodać, nic ująć! Estetyka strony jest na bardzo wysokim poziomie. Wyraźny podział na sekcje buduje czytelność witryny. Dzięki starannie zaplanowanemu menu i stopce nawigacja strony jest intuicyjna. W sklepie internetowym niezwykle ważna jest umiejętność przewidzenia działań użytkownika strony, dlatego szczególnie doceniamy również dbałość o UX na HappyWall. 

 

 

Miejsce II - strona internetowa kawiarni Finezja

 

wskaźniki treści marketingowych

Kawiarnia Finezja stworzyła dla swojej działalności stronę-wizytówkę. Zadbano o właściwy układ strony, a menu prowadzi nas do odpowiednich sekcji. Estetyczny dobór kolorów i obrazów daje wrażenie spójności na stronie. Jest też tożsamy z komunikacją wizualną firmy - kolor dominujący na stronie jest również kolorem występującym w logo, w social mediach i w samym lokalu. Dowiedzieć się tego można dzięki zastosowaniu integracji z facebookiem, a także dzięki siatce obrazów umieszczonej na stronie. 

 

 

Miejsce II - strona poradni dietetycznej Helalthy Balance

 

wskaźniki treści marketingowych

 

Działalność dietetyczna, czyli około medyczna, kojarzy się z przejrzystością, bielą, naturą i minimalizmem. Taka właśnie jest strona Healthy Balance i tę spójność doceniamy. Strona spełnia swoje założenia nie tylko przekazem wizualnym, ale także treściowym. Bardzo jasny jest jej cel, a przycisk kierujący do kontaktu widoczny. Oczywiście zadbano również o RWD. Minimalizm na stronie internetowej jest trudny do osiągnięcia, dlatego ta strona zdecydowanie zasłużyła na wyróżnienie.

 

 

Miejsce III - strona www ze sklepem - firma Messis

 

 

Strona firmy Messis w pełni wykorzystuje potencjał kreatora WebWave. Zastosowane zostały animacje, widoczne zarówno po najechaniu myszką, jak i te pojawiające się na stronie samoczynnie. Zadbano o estetykę i spójność, a rozwiązania graficzne dają bardzo ciekawy wizualnie efekt. Jak w przypadku każdej zwycięskiej strony, również tutaj widok RWD został starannie zaprojektowany. 

 

Wybierając najlepsze strony wiosny 2019 zwracaliśmy przede wszystkim uwagę na ich przejrzystość i czytelność. Chcieliśmy zobaczyć nowoczesne, estetyczne witryny, w których twórca potrafił dobrać wykorzystywane funkcje do treści tak, aby nie było w nich przepychu i żeby całość była spójna. Wybraliśmy więc strony, które pokazują możliwości WebWave, realne do osiągnięcia dla każdego użytkownika, ale jednocześnie takie, które wyglądają profesjonalnie i przede wszystkim pomagają w osiągnięciu efektów biznesowych. Poznajcie zwycięzców!

 

 

Miejsce I - Gemini Studio

 

wskaźniki treści marketingowych

 

Zachwyciło nas dobranie kolorów i klasyczny układ strony. Do tego responsywność jest na najwyższym poziomie. Witryna jest minimalistyczna, jednak niemal wszystkie najistotniejsze informacje zamieszczone są na stronie głównej. Kontrastujące logo bardzo pasuje do schematu całego szablonu. Jasność komunikatu i przemyślany, minimalistyczny design spowodowały, że jednogłośnie wybraliśmy tę stronę jako najlepszą!

 

 

Miejsce II - FlyFor

 

wskaźniki treści marketingowych

 

Efekt Ken Burns idealnie współgra z motywem nagrywania z drona. I właśnie za taką kreatywność cenimy sobie naszych użytkowników! Strony, które nie mają podstron to zawsze wysoko postawiona poprzeczka, bo łatwo można przesadzić z ilością elementów. Tutaj postawiono na prostotę i ograniczenie tekstów, co pozwala skupić się na świetnych zdjęciach.

 

 

Miejsce III - Dobrowolska Gabinet Stomatologiczny

 

wskaźniki treści marketingowych

 

Strona posiada bardzo wiele informacji, które połączone są płynnie i spójnie. Bardzo ciężko jest dobrać taką ilość elementów tak, aby nie czuć natłoku informacji.

 

 

Konkurs na Stronę Wiosny 2019

Na czym polegają konkursy WebWave?

Zgłoszenia do konkursów idealnie ukazują możliwości, jakie daje kreator WebWave, a także jak zróżnicowane witryny można stworzyć za jego pomocą. Znalazło się tu wiele sklepów internetowych, stron firmowych, landing page produktów, portfolio, ale także blogów poświęconych pasjom, takim jak gry komputerowe, fotografia amatorska, czy nawet poezja. 

Cieszy nas fakt, że w zgłoszonych projektach wykorzystano zaawansowane funkcje naszego kreatora, takie jak interakcje, animacje elementów, czy też integracje, np. z płatnościami w sklepach internetowych. Większość osób zadbała też o wygląd i prawidłowe działanie stron na urządzeniach mobilnych. 

Konkursy w WebWave

Sprawdź, jakie konkursy przygotowaliśmy dla naszych użytkowników i które strony okazały się najlepsze!

SPRAWDŹ

1

MIEJSCE

Pakiet Premium na rok

2

MIEJSCE

Pakiet Premium na 6 miesięcy

3

MIEJSCE

Pakiet Premium na 3 miesiące

W każdym konkursie nagrodziliśmy trzy miejsca

Wybierając zwycięskie strony wzięliśmy pod uwagę przede wszystkim dobry user experience, czytelność, zarówno jeśli chodzi o nawigację strony, jak i o przejrzystość jej tematyki, estetykę projektu w wersji desktopowej, jak i mobilnej, a także to, czy strona spełnia założony cel, który komunikuje - np. czy zachęca do podjęcia konkretnych działań.

Ostatnie konkursy

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie