Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Powodzenia!

  • 1 miejsce – Pakiet Premium dla strony na rok;

  • 2 miejsce – Pakiet Premium dla strony na 6 miesięcy;

  • 3 miejsce – Pakiet Premium dla strony na 3 miesiące.

Konkurs na Stronę Jesieni

 

ZAPISZ SIĘ!

 

Wybierając najlepsze strony wiosny 2019 zwracaliśmy przede wszystkim uwagę na ich przejrzystość i czytelność.

Chcieliśmy zobaczyć nowoczesne, estetyczne witryny, w których twórca potrafił dobrać wykorzystywane funkcje do treści tak, aby nie było w nich przepychu i żeby całość była spójna.

Wybraliśmy więc strony, które pokazują możliwości WebWave, realne do osiągnięcia dla każdego użytkownika, ale jednocześnie takie, które wyglądają profesjonalnie i przede wszystkim pomagają w osiągnięciu efektów biznesowych.

 

Nagrody zostały przyznane trzem wybranym stronom

  • 1 miejsce – Pakiet Premium dla strony na rok;
  • 2 miejsce – Pakiet Premium dla strony na 6 miesięcy;
  • 3 miejsce – Pakiet Premium dla strony na 3 miesiące.

 

 

 

Poznajcie naszych zwycięzców!

 

wskaźniki treści marketingowych

Zachwyciło nas dobranie kolorów i klasyczny układ strony. Do tego responsywność jest na najwyższym poziomie. Witryna jest minimalistyczna, jednak niemal wszystkie najistotniejsze informacje zamieszczone są na stronie głównej.

Kontrastujące logo bardzo pasuje do schematu całego szablonu. Jasność komunikatu i przemyślany, minimalistyczny design spowodowały, że jednogłośnie wybraliśmy tę stronę jako najlepszą!

 

 

wskaźniki treści marketingowych

Efekt Ken Burns idealnie współgra z motywem nagrywania z drona. I właśnie za taką kreatywność cenimy sobie naszych użytkowników! Strony, które nie mają podstron to zawsze wysoko postawiona poprzeczka, bo łatwo można przesadzić z ilością elementów. Tutaj postawiono na prostotę i ograniczenie tekstów, co pozwala skupić się na świetnych zdjęciach.

 

 

wskaźniki treści marketingowych

Strona posiada bardzo wiele informacji, które połączone są płynnie i spójnie. Bardzo ciężko jest dobrać taką ilość elementów tak, aby nie czuć natłoku informacji.

 

Zgłoszenia do konkursu na Najlepszą Stronę Jesieni idealnie ukazują możliwości, jakie daje kreator WebWave, a także jak zróżnicowane witryny można stworzyć za jego pomocą. Znalazło się tu wiele sklepów internetowych, stron firmowych, landing page produktów, portfolio, ale także blogów poświęconych pasjom, takim jak gry komputerowe, fotografia amatorska, czy nawet poezja. 

Cieszy nas fakt, że w zgłoszonych projektach wykorzystano zaawansowane funkcje naszego kreatora, takie jak interakcje, animacje elementów, czy też integracje, np. z płatnościami w sklepach internetowych. Większość osób zadbała też o wygląd i prawidłowe działanie stron na urządzeniach mobilnych. 

Dlatego wybierając zwycięskie strony wzięliśmy pod uwagę przede wszystkim dobry user experience, czytelność, zarówno jeśli chodzi o nawigację strony, jak i o przejrzystość jej tematyki, estetykę projektu w wersji desktopowej, jak i mobilnej, a także to, czy strona spełnia założony cel, który komunikuje - np. czy zachęca do podjęcia konkretnych działań.

 

Nagrody zostały przyznane czterem wybranym stronom

Wybranie najlepszej strony jesieni 2020 roku było bardzo trudnym zadaniem. Otrzymaliśmy ponad 200 zgłoszeń, a prezentowany poziom był naprawdę wysoki. Dlatego zdecydowaliśmy się nagrodzić aż cztery strony, dwie z nich ex aequo na 2. miejscu. 

 

Oto nagrody, jakie przyznaliśmy:

  • 1 miejsce – Pakiet Premium dla strony na rok;
  • 2 miejsce – Pakiet Premium dla strony na 6 miesięcy;
  • 3 miejsce – Pakiet Premium dla strony na 3 miesiące.

 

 

Poznajcie naszych zwycięzców!

Oto strony, które decyzją naszego jury zostały wybrane jako najlepsze tej jesieni.

 

 

Miejsce I - sklep internetowy HappyWall

 

wskaźniki treści marketingowych

 

Nic dodać, nic ująć! Estetyka strony jest na bardzo wysokim poziomie. Wyraźny podział na sekcje buduje czytelność witryny. Dzięki starannie zaplanowanemu menu i stopce nawigacja strony jest intuicyjna. W sklepie internetowym niezwykle ważna jest umiejętność przewidzenia działań użytkownika strony, dlatego szczególnie doceniamy również dbałość o UX na HappyWall

 

 

Miejsce II - strona internetowa kawiarni Finezja

 

wskaźniki treści marketingowych

Kawiarnia Finezja stworzyła dla swojej działalności stronę-wizytówkę. Zadbano o właściwy układ strony, a menu prowadzi nas do odpowiednich sekcji. Estetyczny dobór kolorów i obrazów daje wrażenie spójności na stronie. Jest też tożsamy z komunikacją wizualną firmy - kolor dominujący na stronie jest również kolorem występującym w logo, w social mediach i w samym lokalu. Dowiedzieć się tego można dzięki zastosowaniu integracji z facebookiem, a także dzięki siatce obrazów umieszczonej na stronie. 

 

 

Miejsce II - strona poradni dietetycznej Helalthy Balance

 

wskaźniki treści marketingowych

 

Działalność dietetyczna, czyli około medyczna, kojarzy się z przejrzystością, bielą, naturą i minimalizmem. Taka właśnie jest strona Healthy Balance i tę spójność doceniamy. Strona spełnia swoje założenia nie tylko przekazem wizualnym, ale także treściowym. Bardzo jasny jest jej cel, a przycisk kierujący do kontaktu widoczny. Oczywiście zadbano również o RWD. Minimalizm na stronie internetowej jest trudny do osiągnięcia, dlatego ta strona zdecydowanie zasłużyła na wyróżnienie.

 

 

Miejsce III - strona www ze sklepem - firma Messis

 

 

Strona firmy Messis w pełni wykorzystuje potencjał kreatora WebWave. Zastosowane zostały animacje, widoczne zarówno po najechaniu myszką, jak i te pojawiające się na stronie samoczynnie. Zadbano o estetykę i spójność, a rozwiązania graficzne dają bardzo ciekawy wizualnie efekt. Jak w przypadku każdej zwycięskiej strony, również tutaj widok RWD został starannie zaprojektowany. 

Konkurs na Stronę Wiosny

ZAPISZ SIĘ!

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie