RWD - strona responsywna 

Strona responsywna dostosowuje się do wielkości ekranu, na którym jest wyświetlana. Możesz dokładnie określić co zobaczy użytkownik kiedy otworzy stronę www na komputerze, tablecie czy telefonie. Możesz niezależnie ustawiać położenie i rozmiar elementów, ukrywać niepotrzebne warstwy, stworzyć nowe tylko dla danej wersji i wiele wiele więcej.

Zdjęcia i galerie

Dodawaj do strony www zdjęcia w dowolnym rozmiarze. Dokładnie tak jak chcesz. Do Twojej dyspozycji jest Lightbox, Galeria oraz Slider. To wszystko po to, aby mieć możliwość pokazania na swojej stronie internetowej swoje zdjęcia w atrakcyjnej formie w zależności od kontekstu. 

Animacje

Do każdego elementu strony www możesz utworzyć animacje. Pozwolą Ci one pokazać elementy na stronie internetowej na setki różnych sposobów. Masz pełną kontrolę nad rodzajem animacji, kierunkiem, czy czasem trwania. 

Efekt parallax

Efekt płynnego przewijania strony www, który tworzy wrażenie przestrzeni oraz "głębi". Po użyciu rolki myszy, wydaje się, że zawartość strony (tekst i grafiki) "płyną" po naszym ekranie. 

Efekt Ken Burns

Efekt Ken Burns to nic innego jak wolne powiększanie części obrazu Twojej strony internetowej. Dodaliśmy taki efekt do kreatora stron www WebWave i od teraz możesz włączyć go na obrazach, w galeriach i w sliderach. 

Darmowy bank zdjęć

Kreator stron www WebWave ma wbudowany darmowy bank zdjęć. Dzięki niemu pobierzesz zdjęcia w dowolnym, wybranym rozmiarze i nie wydasz przy tym ani złotówki. Do wyboru jest ponad 230 tys. zdjęć w wysokiej jakości. To wszystko bez wychodzenia z kreatora stron www. 

Darmowe szablony www

Budowę swojej strony www możesz zacząć od czystej karty. Jeśli jednak szukasz inspiracji do wyboru masz ponad 40 szablonów dostosowanych także do urządzeń mobilnych takich jak tablety i smartfony. 

Sklep internetowy (nowość!)

Prosta i łatwa sprzedaż produktów w WebWave dzięki koszykowi Snipcart.

W WebWave kilkoma kliknięciami dodasz do swojej strony możliwość sprzedaży przez internet. 

Interakcje

Pokazuj i ukrywaj elementy bez przeładowania strony.

Dzięki interakcjom w WebWave stworzysz stronę, która zaangażuje i zachwyci  Twoich użytkowników. Dodawaj okna modalne, efektowne galerie i nowocześnie prezentuj swoje treści.  Możliwości są nieograniczone!

SPRAWDŹ SZABLONY

Najważniejsze funkcje

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. 

„Znajomy z Rodzinnych Ogródków Działkowych zaproponował mi stworzenie strony internetowej. Szukałem darmowego kreatora stron www i tak trafiłem do WebWave. Dzięki pomocy i dobrze prowadzącemu kreatorowi  zrobiłem i utrzymuję społecznie trzy strony. Mam 83 lata. WebWave to naprawdę nic trudnego!”

Mieczysław Paszkowski

Działacz społeczny

„Od lat zajmuję się tworzeniem stron www. Wcześniej pracowałam w Wordpress, ale dla niektórych stron internetowych był on za ciężki. Kreator stron www WebWave okazał się kapitalną alternatywą, dzięki której tworzenie stron internetowych zajmuje max kilka godzin.
Łatwo, przyjemnie, najlepiej.”

Joanna Lewandowska

Webmaster i grafik - freelancer

„WebWave to profesjonalny program do tworzenia stron www, który pozwala bez kodowania tworzyć responsywne strony o dowolnej szacie graficznej wyposażone w CMS.
Zachęcam wszystkich do poznania tej nowości na rynku, szczególnie grafików oraz webmasterów..”

Piotr Nogal

Strategy and Innovation Director w agencji Vacaloca

Opinie

Hosting bez limitu danych

    Darmowa Domena

Bezpłatna Strona Internetowa

Już ponad +180 000 webmasterów stworzyło z WebWave własną stronę. 

Załóż konto i opublikuj za darmo własną stronę www

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI