ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie

Możliwości. Poznaj kreator stron internetowych WebWave

Z WebWave bez kodowania i bez konfiguracji serwerów każdy element strony www ustawisz z dokładnością do 1px i zmodyfikujesz dokładnie tak jak potrzebujesz. Dodasz też do strony internetowej animacje. Z łatwością stworzysz też strony responsywne.

RWD - strona responsywna 

Strona responsywna dostosowuje się do wielkości ekranu, na którym jest wyświetlana. Możesz dokładnie określić co zobaczy użytkownik kiedy otworzy stronę www na komputerze, tablecie czy telefonie. Możesz niezależnie ustawiać położenie i rozmiar elementów, ukrywać niepotrzebne warstwy, stworzyć nowe tylko dla danej wersji i wiele wiele więcej.

Zdjęcia i galerie

Dodawaj do strony www zdjęcia w dowolnym rozmiarze. Dokładnie tak jak chcesz. Do Twojej dyspozycji jest Lightbox, Galeria oraz Slider. To wszystko po to, aby mieć możliwość pokazania na swojej stronie internetowej swoje zdjęcia w atrakcyjnej formie w zależności od kontekstu. 

Animacje

Do każdego elementu strony www możesz utworzyć animacje. Pozwolą Ci one pokazać elementy na stronie internetowej na setki różnych sposobów. Masz pełną kontrolę nad rodzajem animacji, kierunkiem, czy czasem trwania. 

Efekt parallax

Efekt płynnego przewijania strony www, który tworzy wrażenie przestrzeni oraz "głębi". Po użyciu rolki myszy, wydaje się, że zawartość strony (tekst i grafiki) "płyną" po naszym ekranie. 

Efekt Ken Burns

Efekt Ken Burns to nic innego jak wolne powiększanie części obrazu Twojej strony internetowej. Dodaliśmy taki efekt do kreatora stron www WebWave i od teraz możesz włączyć go na obrazach, w galeriach i w sliderach. 

Darmowy bank zdjęć

Kreator stron www WebWave ma wbudowany darmowy bank zdjęć. Dzięki niemu pobierzesz zdjęcia w dowolnym, wybranym rozmiarze i nie wydasz przy tym ani złotówki. Do wyboru jest ponad 230 tys. zdjęć w wysokiej jakości. To wszystko bez wychodzenia z kreatora stron www. 

Darmowe szablony www

Budowę swojej strony www możesz zacząć od czystej karty. Jeśli jednak szukasz inspiracji do wyboru masz ponad 40 szablonów dostosowanych także do urządzeń mobilnych takich jak tablety i smartfony. 

Nowe funkcje

Strony www bez kodowania

Kreator stron www WebWave nie wymaga od Ciebie znajomości kodowania. Swoją stronę stworzysz bez znajomości HTML-a i CSS-a. Nawet jeśli Twoja strona dopiero przed Tobą - z pewnością sobie poradzisz.

Edycja elementów co do jednego piksela

Wystarczy przeciągnąć i upuścić dowolne elementy (np. zdjęcia, menu). Możesz ustawić je tam gdzie chcesz. Dzięki prowadnicom i systemowi wyrównywania obiektów ułożysz je dokładnie tam, gdzie sobie tego życzysz. Twój projekt będzie dokładny co do 1 piksela!

Szablon podstron, menu i stopka

Dzięki szablonowi podstron - nagłówek, menu i panel boczny będą wyglądały na wszystkich podstronach tak samo. Elementy mogą być widoczne na wszystkich podstronach, na których ich potrzebujesz. Ty decydujesz czy wyświetlić dany element czy nie. Zawsze masz pełną kontrolę nad wyglądem swojej strony www.

Praca z tekstem i style

Wygodnie wstawisz tekst, sformatujesz go, utworzysz swoje artykuły oraz szybko naniesiesz poprawki. Dzięki możliwości zdefiniowania swoich własnych stylów tekstowych możesz łatwo zadbać, aby wszystkie nagłówki Twojej strony www wyglądały tak samo. Jeżeli za to kiedyś zechcesz zmienić kolor podstawowego tekstu nie będziesz musiał przeklikiwać się przez wszystkie podstrony. Wystarczy, że zmienisz kolor tekstu domyślnego, a zmiany zostaną automatycznie wprowadzone na całej Twojej stronie internetowej.

Wstawianie i edycja elementów

W prosty sposób dodasz elementy i ustawisz na dowolnym, wybranym przez siebie miejscu. Wystarczy klika kliknięć aby dostosować wygląd elementów, efekty i animacje. Nawet z pozoru trudne rzeczy zrobisz w prosty sposób.

Formularz kontaktowy

W prosty sposób rozbudujesz strony internetowe o formularz kontaktowy. Wbudowane formularze obsługują pola tekstowe, listy wyboru, daty, czas oraz przesyłanie plików pod wskazany adres email.

Własna favikona i miniatury podstron

Do swojej strony www możesz ustawić własną favikonę a do każdej podstrony osobną miniaturkę. A to wszystko po to aby Twoja strona prezentowała się świetnie. Na mediach społecznościowych, katalogach stron albo przy podesłaniu linka znajomemu przez ulubiony komunikator.

Artykuły i newsfeed

Możesz tworzyć swoje wpisy blogowe lub nowości opatrzone datą. Do tego masz do dyspozycji rozbudowaną kategoryzacje oraz szablony artykułów. Szablony artykułów pomogą Ci stworzyć nawet rozbudowany blog lub portal informacyjny z różnymi działami newsów.

Wielojęzykowość

Wszystkie podstrony i artykuły możesz tworzyć w dowolnej wersji językowej. Menu wyboru wersji językowej dodasz jednym kliknięciem.

Dostęp do sekcji HEAD i dodanie własnego kodu

Dajemy pełną dowolność w dodawaniu kodu, którego Ci brakuje. Możesz zaimportować biblioteki do sekcji HEAD lub dodać własny kod w dowolnym miejscu każdej z podstron lub artykułów na Twojej stronie internetowej.

Własna strona błędu 404

Możesz samemu zaprojektować swoją stronę błędu 404. Gdy użytkownik twojej strony www pomyli się i wpisze błędny adres podstrony, trafi na Twoją stronę 404 na której przedstawisz mu dokładnie to co chcesz.

Dostęp do strony po podaniu hasła

Do każdej podstrony można ustawić hasło lub dane do logowania, tak aby dostęp miały tylko wyznaczone przez Ciebie osoby.

Google Fonts

Na swojej stronie internetowej możesz skorzystać z ponad 800 fontów od Google. Twoja strona zyska niepowtarzalny styl.

Mapy Google

W kilka kliknięć wstawisz mapę oraz zaznaczysz wybraną lokalizację pinezką. Twoi klienci z łatwością do Ciebie trafią.

Youtube i Vimeo

Tworzenie stron internetowych z filmem z serwisów społecznościowych sprowadza się do wstawienia linku. Resztę robimy za Ciebie. Masz również dostęp do podglądu wideo.

Facebook

Przygotowaliśmy kilka szybko dostępnych wtyczek społecznościowych. Przycisk Like oraz komentarze pozwolą na interakcje społecznościowe na Twojej stronie.

Twoja integracja

Możesz w łatwy sposób wstawić dowolną integrację na swoją stronę. Wystarczy tylko wkleić kod otrzymany od twórcy potrzebnej Ci integracji. Kreator stron www WebWave umożliwia więc tworzenie stron www o dowolnej funkcjonalności.

Przykładowe integracje

Jeśli twoim celem jest tworzenie strony internetowej zintegrowanej z wybranym serwisem to przygotowaliśmy dla Ciebie duże ułatwienie. Mamy gotową bazę przykładowych integracji. Przekonaj się jak łatwo je dodać. Może znajdziesz tam rozwiązanie którego szukasz od dawna.

Zobacz integracje →

Ustawienia SEO dla strony www i podstron

Zapewniamy zestaw narzędzi, które pomogą Ci zadbać Twoją pozycję w wyszukiwarce Google i innych. Kreator stron www pozwoli Ci ustawić tytuły META do każdej z podstron i artykułów. Wpiszesz łatwo tagi ALT do zdjęć aby były lepiej indeksowane. Pozwoli to zwiększyć ruch na Twojej stronie internetowej, a co za tym idzie sprzedaż.

Ustawienia ALT dla zdjęć

Dla każdego zdjęcia na stwojej stronie internetowej możesz dodawać znaczniki title oraz alt. Dzięki temu ułatwisz wyszukiwarkom takim jak Google lepsze zrozumienie treści na swojej stronie.

Mapa strony XML

Do twojej strony www automatycznie tworzymy i aktualizujemy mapę XML dla wyszukiwarek internetowych. Dlatego nie musisz sobie tym zaprzątać głowy, a mapa strony jest zawsze aktualna.

Optymalizacja pod Google

Kod HTML, który generuje kreator stron www jest automatycznie optymalizowany pod kątem wyszukiwarek takich jak Google, dzięki czemu strony internetowe stworzone w WebWave wyświetlają się wyżej w wynikach wyszukiwania.

CMS wbudowany do każdej strony www

Każda strona internetowa stworzona w kreatorze stron www WebWave posiada wbudowany system zarządzania treścią CMS. Pozwala on na zmianę tekstów i zdjęć na stronie internetowej bez obaw o naruszenie jej formy. Nie pozwoli on nic skasować ani popsuć. Dzięki temu system CMS jest idealny dla redaktora strony, np. Twojego klienta.

Ustalenie tego co może zmienić Twój klient

Określ, które elementy można edytować w CMS, a które pozostaną zablokowane. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój artystyczny projekt będzie w 100% zabezpieczony przed przypadkowymi zmianami klienta.

Uprawnienia i praca grupowa

Dzięki naszemu programowi do tworzenia stron www możesz razem ze swoim zespołem wspólnie pracować nad tą samą stroną  internetową. Dzięki temu łatwiej będzie wam wprowadzać poprawki, a podział pracy pomiędzy poszczególne osoby będzie uproszczony.

White label i domena agencyjna

Możesz ukryć markę WebWave a w zamian wstawić np. logo swojej firmy. Dzięki temu Twój klient będzie przy każdym logowaniu przypominał sobie, kto stworzył dla niego stronę internetową, a Twoja firma zdobędzie potężne narzędzie marketingowe.

Przeniesienie płatności dla klienta

Możesz uprościć rozliczanie i przenieść płatność na swojego klienta. Wystarczy, że raz wpiszesz jego dane do faktury VAT oraz email a w przyszłości rachunki będą przychodzić bezpośrednio do niego. Zaoszczędzisz czas na rozliczenia. Jeśli jednak chcesz się rozliczać z Twoim klientem bezpośrednio faktury będą przychodzić do Ciebie.

Wszystkie strony www w jednym miejscu

W Panelu Webmastera dostępna jest lista wszystkich stron internetowych do których masz dostęp. Widzisz zarówno strony www swoje, jak i Twoich klientów. Dzięki temu nie musisz pamiętać wielu haseł ani logować się na każdą stronę osobno. Jeśli potrzebujesz, możesz oznaczyć gwiazdką strony nad którymi aktualnie pracujesz lub skorzystać z wyszukiwarki aby znaleźć stronę nad którą chcesz popracować.

Statystyki

Możesz sprawdzić podstawowe statystyki ruchu na stronach internetowych na wykresie w Panelu Webmastera. Dzięki temu będziesz wiedzieć czy zmiany przekładają się na wzrost ilości klientów oraz sprzedaży.

Kopia strony www

Jednym kliknięciem możesz duplikować swoje strony internetowe. Możesz więc stworzyć nieograniczoną ilość kopii, przepinać hosting i domenę na wybraną przez siebie wersję.

Eksport strony internetowej

Zawsze możesz eksportować swoje strony www do pliku .zip i uruchomić je na innym hostingu.

Hosting bez limitów

Nie nakładamy żadnych limitów na transfer czy pojemność dysku. Twój hosting jest zintegrowany z kreatorem WebWave dzięki czemu wygodnie możesz skupić się na tworzeniu stron internetowych. W przypadku wzrostu popularności Twojej strony opłaty zostają na stałym poziomie.

Nielimitowana pojemność skrzynek pocztowych

Możesz stworzyć tyle skrzynek pocztowych ile potrzebujesz. W WebWave nie limitujemy też wielkości skrzynek.

Monitoring 24/7

Logi Twojej strony www są cały czas monitorowane w poszukiwaniu potencjalnych ataków i nieprawidłowości. Reakcja w przypadku ewentualnego ataku na stronę jest praktycznie natychmiastowa.

Codzienne kopie zapasowe

Kopie zapasowe Twojej strony i skrzynek pocztowych są robione codziennie i przechowujemy je przez co najmniej 30 dni. Jeśli coś pójdzie nie po Twojej myśli zawsze możesz odtworzyć swoją stronę. Dzięki temu możesz poświęcić swój czas na projektowanie stron internetowych zamiast na dbanie o ich bezpieczeństwo.

Darmowy certyfikat SSL

Do każdej strony www z włączonym hostingiem dajemy gratis certyfikat SSL. Dzięki temu możesz być pewien, że dane, które przesyłasz przez internet są szyfrowane i nie dotrą do osób trzecich.

Baza wiedzy i blog

Na naszym blogu co tydzień przeczytasz nowy wpis w tematyce tworzenie stron internetowych. W Bazie wiedzy, zwykle kilka razy w miesiącu, publikujemy artykuły, tutoriale, przewodniki i inne przydatne rzeczy, które możesz wykorzystać przy budowie swojej strony.

Szkolenia on-line

2 razy w tygodniu oragnizujemy webinary, które mają na celu ułatwić nowym użytkownikom projektowanie stron internetowych.

Email, czat, telefon

Jeżeli nie wiesz jak coś zrobić, coś nie działa albo masz jakiekolwiek inne pytania do nas to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Czekamy na Twojego maila. Możesz porozmawiać z nami na czacie, który znajduje się na dole naszej strony a także w kreatorze. Jeśli wolisz tradycyjną formę kontaktu możesz do nas zadzwonić.

Kupno i utrzymanie domeny

W WebWave możesz kupować i utrzymywać swoje domeny. W Panelu Webmastera możesz nimi zarządzać oraz przedłużać ważność.

Podpięcie własnej domeny

Jeśli masz już swoją domenę wykupioną gdzie indziej dajemy Ci możliwość podpięcia jej do swojej strony internetowej. Możesz podpiąć nieograniczoną liczbę domen.

Przekierowanie 301

Jeśli podłączysz więcej domen, możesz wybrać domenę główną. WebWave automatycznie ustawi przekierowanie 301. Dzięki temu, roboty Google będą poprawnie indeksowały Twoją stronę internetową i Twoja pozycja w wyszukiwarce będzie bezpieczna.

Poznaj w szczegółach jak robić strony internetowe

Kreator stron www WebWave udostępnia Ci bardzo szerokie możliwości projektowania stron internetowych. Z tym programem do tworzenia stron internetowych stworzysz responsywne strony www o dokładnie takiej szacie graficznej, jak chcesz.

Wsparcie i pomoc premium

Hosting i poczta email

Domeny

Zobacz jak łatwo wstawić zdjęcie z banku zdjęć →

Zobacz jak działa efekt →

Zobacz przykładowy efekt →

Zobacz przykładowe animacje →

Zobacz przykłady →

Administracja strony www

Dla freelancerów i agencji

Marketing i SEO

Integracje

Zaawansowane funkcje kreatora stron www

Najważniejsze funkcje kreatora stron www

Sprawdź sam, że kreator stron internetowych WebWave umożliwia tworzenie stron www z RWD bez kodowania.

Zobacz przykłady →

Planowane funkcje

Sklep internetowy (nowość!)

Prosta i łatwa sprzedaż produktów dzięki funkcji Koszyk WebWave.

W naszym kreatorze kilkoma kliknięciami dodasz do swojej strony możliwość sprzedaży przez internet. 

Zobacz jak działa sklep →

Interakcje

Pokazuj i ukrywaj elementy bez przeładowania strony.

Dzięki interakcjom w WebWave stworzysz stronę, która zaangażuje i zachwyci  Twoich użytkowników. Dodawaj okna modalne, efektowne galerie i nowocześnie prezentuj swoje treści.  Możliwości są nieograniczone!

Zobacz jak wykorzystać ten efekt →

Dynamiczne położenie i rozmiar elementów

Dzięki tej funkcji ustawisz swoje elementy wg dynamicznych jednostek vh, vw oraz %.

Bez problemu stworzysz stronę  która, automatycznie dostosuje się do wielkości dowolnego ekranu

Zobacz możliwości tej funkcji  →

Dynamiczne położenie i rozmiar elementów

Każdy element na twojej stronie może mieć rozmiar oraz pozycję liczoną w dynamicznych jednostkach %, VH oraz VW, dzięki czemu Twoja strona zawsze dopasuje się do wielkości ekranu.

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI