Możliwości kreatora stron www WebWave CMS - nagłówek

Więcej niż tylko kreator stron internetowych

WebWave to aż trzy narzędzia. Kreator stron www umożliwia tworzenie responsywnych stron stron internetowych bez kodowania. CMS pozwala edytować treść na stronach internetowych. Panel webmastera ułatwia zarządzanie stronami www.

Panel webmastera

Kreator stron www

Panel webmastera

Profesjonalny kreator stron internetowych

Twoje strony www są w 100% bezpieczne.

 

Codziennie robione są kopie bezpieczeństwa wszystkich stron www stworzonych w kreatorze WebWave. Dodatkowo cały czas nad bezpieczeństwem Twoich stron www czuwają najwyższej klasy administratorzy, którzy w razie zagrożenia odpowiednio zareagują. Dzięki temu strony internetowe tworzone w kreatorze WebWave są w 100% bezpieczne.

Projekty w jednym miejscu

 

W WebWave wszystkie swoje projekty masz w jednym miejscu - nie musisz pamiętać wielu haseł ani logować się na każdą stronę osobno. Widzisz zarówno strony www swoje, jak i Twoich klientów w przejrzystym panelu. Od teraz nic Ci nie umknie!

Stwórz własną markę

 

Możesz ukryć markę WebWave CMS a w zamian wstawić np. logo swojej firmy. Dzięki temu Twój klient będzie przy każdym logowaniu przypominał sobie, kto stworzył dla niego stronę internetową, a Twoja firma zdobędzie potężne narzędzie marketingowe. 

Każda strona ma wbudowany panel edycji treści CMS

Edytor treści CMS

 

 

 

Dodaj własną domenę

 

Do każdej strony internetowej możesz podłączyć własną domenę. Jeśli podłączysz więcej domen, wybierz domenę główną, a WebWave CMS automatycznie ustawi przekierowanie 301, abyś zachował moc swoich domen.

Zarządzaj SEO

 

W WebWave CMS otrzymujesz zestaw narzędzi, które pomogą Tobie oraz Twojemu klientowi zadbać o to, aby strona www wyświetlała się na możliwie najwyższych pozycjach w wyszukiwarce Google. Pozwoli to zwiększyć ruch na stronie internetowej, a co za tym idzie sprzedaż.

Stały dostęp do statystyk

 

Sprawdzaj jaką popularnością cieszy się Twoja strona www. Zobacz czy zmiany na niej przekładają się na wzrost ilości klientów oraz sprzedaży.

Przekaż płatność klientowi

 

Jeśli podasz dane swojego klienta jako osoby dokonującej płatności za stronę www, to do niego będziemy wysyłać wszelkie przypomnienia o zbliżających się terminach płatności. Twój klient będzie opłacał faktury, a Ty będziesz miał święty spokój, a do tego za każdym razem otrzymasz prowizję.

Pracujcie nad stroną wspólnie ze znajomymi lub zespołem

 

Dzięki naszemu programowi do tworzenia stron www możesz razem ze swoim zespołem wspólnie pracować nad tą samą stroną. Dzięki temu łatwiej będzie wam wprowadzać poprawki, a podział pracy pomiędzy poszczególne osoby będzie uproszczony.

Stały, dodatkowy dochód

 

Otrzymaj wynagrodzenie za stworzenie projektu od swojego klienta, a dzięki WebWave uzyskaj dodatkowy stały dochód. Za każdym razem, gdy Twój klient opłaci utrzymanie strony internetowej, część tej kwoty trafi do Ciebie! Możesz również polecić WebWave dalej i zarabiać na każdej stronie www powstałej w wyniku Twojego polecenia!

Panel Webmastera
Narzędzie do tworzenia stron www z wbudowanym panelem CMS

Kreator stron www

Edytor treści CMS

Panel webmastera

Kreator stron www

WYSIWYG - zmieniaj to, co widzisz

 

Panel CMS do złudzenia przypomina gotową stronę www. Wystarczy więc, że klikniesz tekst, lub zdjęcie, które chcesz zmienić i wprowadzisz nową treść. Od razu widzisz, jak Twoja strona internetowa będzie wyglądać z nową zawartością. 

Ustal, co można zmieniać

 

Określ, które elementy można edytować w CMS, a które pozostaną zablokowane. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój artystyczny projekt będzie w 100% zabezpieczony przed przypadkowymi zmianami klienta.

Wbudowany system CMS

 

Każda strona posiada wbudowany system zarządzania treścią CMS. Pozwala on na zmianę tekstów i zdjęć na stronie internetowej, bez obaw o naruszenie jej formy. Nie pozwoli on nic skasować ani popsuć. Dzięki temu system CMS jest idealny dla redaktora strony, np. Twojego klienta.

Dodawaj aktualności i nowości

 

Szybko informuj swoich klientów o wszelkich nowościach na Twojej stronie internetowej. Podziel artykuły na kategorie i wyświetlaj je w odpowiednich miejscach. Dzięki temu możesz tworzyć rozbudowane portale i blogi.

Różne poziomy uprawnień

 

Ustaw użytkownikom ich poziom uprawnień. Dzięki temu będą oni mieli dostęp jedynie do tych funkcji, których naprawdę potrzebują. Twoja strona internetowa może więc mieć wielu redaktorów odpowiedzialnych za treść, właściciela strony, który odpowiada za płatności i webmasterów, którzy mogą ingerować w jej układ i wygląd.

 

 

 

Nielimitowany transfer i miejsce na dysku

 

Nie nakładamy żadnych limitów na transfer, czy pojemność dysku. U nas nie musisz się przejmować sprawami technicznymi - twórz strony bez ograniczeń!

Bez nudnej konfiguracji serwera i bazy danych

 

Zajmij się twórczą pracą, a wszelkie zagadnienia techniczne zostaw nam! Wystarczy, że klikniesz “Publikuj”, a my skonfigurujemy wszystko za Ciebie w ułamku sekundy.

Czegoś brakuje? Dodaj własny kod HTML, CSS i JavaScript

 

Dajemy pełną dowolność w dodawaniu kodu, którego Ci brakuje - możesz zaimportować biblioteki do sekcji HEAD lub dodać własny kod w dowolnym miejscu strony internetowej - daje to nieograniczone możliwości! 

Skończ z nudnym kodowaniem

 

 

Od teraz nie potrzebujesz już programisty, aby Twój projekt zaczął żyć w sieci! WebWave CMS napisze za Ciebie kod HTML5 i CSS 3 oraz podłączy system zarządzania treścią dla Twoich klientów. Dzięki temu tworząc strony www, możesz skupić się na tym, co najważniejsze.

Kontroluj projekt
co do 1px

 

Dzięki drag & drop wystarczy przeciągnąć i upuścić dowolne elementy, takie jak zdjęcia, galerie, formularze kontaktowe, menu, czy po prostu kształty w miejsce, w którym mają się znaleźć i... już! Dzięki prowadnicom i systemowi wyrównywania obiektów umieścisz je dokładnie tam, gdzie sobie tego życzysz. Twój projekt będzie dokładny co do 1px! 

Twórz bez ograniczeń

 

 

Dzięki zaawansowanemu kreatorowi stron www szybko zmienisz nawet najbardziej  złożone projekty graficzne we w pełni funkcjonalne strony internetowe. Rozpocznij tworzenie od czystej kartki, tak aby nic Cię nie ograniczało, bądź wybierz jeden z naszych szablonów, by zaoszczędzić czas. Możesz również tworzyć strony internetowe na podstawie innych swoich projektów. 

Dodaj stronie głębi dzięki efektowi parallax

 

Parallax polega na przesuwaniu tła strony w innym tempie, niż elementy na pierwszym planie, co tworzy efekt głębi. Kreator stron www WebWave pozwala tworzyć wiele warstw i dostosować ich prędkość przesuwania w najdrobniejszych szczegółach. Dzięki temu na swojej stronie www osiągniesz dowolny efekt 3D.

Buduj nawet najbardziej złożone strony www

 

WebWave CMS udostępnia wiele zaawansowanych możliwości. Są to np. prowadnice, warstwy czy edycja sekcji HEAD. Mimo to narzędzie to pozostaje bardzo intuicyjne - zmiana przeźroczystości elementów, zaokrąglenie ich rogów, czy dodanie cienia zajmuje co najwyżej kilka sekund. Staraliśmy się, żeby nawet bardzo skomplikowane efekty dało się osiągnąć kilkoma kliknięciami. 

Ogromna baza czcionek

 

Niech Twoje projekty nie będą ograniczone jedynie do kilku “bezpiecznych” czcionek. Dzięki WebWave możesz skorzystać z dowolnej czcionki dostępnej w ogromnej bazie Google WebFonts - to ponad 600 dostępnych czcionek, których możesz użyć w swoim projekcie! 

Panel Webmastera
Panel zarządzania treścią CMS

Kreator stron www

Edytor treści CMS

Panel webmastera

Profesjonalny kreator stron www

 

 

 

Pracuj, gdzie chcesz i kiedy chcesz

 

Kreator stron www WebWave CMS umożliwia tworzenie stron bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Dzięki temu nie musisz instalować żadnego oprogramowania, a pracować możesz, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Strona www na komputer, telefon i tablet

 

WebWave automatycznie generuje kod HTML5 i CSS 3 zgodny z najnowszymi standardami. Dzięki temu masz pewność, że Twoja strona internetowa będzie wyglądała dokładnie tak, jak to zaplanowałeś na wszystkich urządzeniach - komputerach, tabletach i telefonach komórkowych.

Animacje pozwolą Ci tchnąć życie w strony www

 

Dodaj swojej stronie www życia dzięki animacjom. Pozwolą Ci one pokazać elementy na stronie na setki różnych sposobów. Masz pełną kontrolę nad rodzajem animacji, kierunkiem, czy czasem trwania. 

Wykorzystaj style tekstu

 

Dzięki możliwości zdefiniowania swoich własnych stylów tekstowych możesz łatwo zadbać, aby wszystkie nagłówki na Twojej stronie www wyglądały tak samo. Jeżeli za to kiedyś zechcesz zmienić kolor podstawowego tekstu nie będziesz musiał przeklikiwać się przez wszystkie podstrony. Wystarczy, że zmienisz kolor tekstu domyślnego, a zmiany zostaną automatycznie wprowadzone na całej Twojej stronie.

Zbuduj stronę wielojęzyczną

 

W WebWave CMS tworzenie stron wielojęzycznych jest banalnie proste. Wybierz po prostu języki, w których chcesz udostępnić swoją stronę internetową. Przetłumacz teksty i gotowe. Wygląd strony www we wszystkich językach będzie identyczny.

Obracaj elementy

 

Każdy element na stronie www możesz dowolnie kręcić  wokół własnej osi. Dzięki temu możesz stworzyć artystyczny nieład. 

Ustaw przekierowanie 301

 

Masz więcej niż jedną domenę wskazującą na Twoją stronę www? Chciałbyś jednak, aby strona wyświetlała się pod tym samym adresem. Nie ma problemu. Z łatwością ustawisz przekierowanie 301 między domenami. Twoja strona internetowa zawsze będzie wyświetlać się pod tym samym adresem, a jej pozycja w wynikach wyszukiwarki Google wzrośnie!

Stwórz własną stronę błędu 404

 

Użytkownik pomylił się wpisując adres podstrony i trafił na brzydką informację o błędzie? Teraz nie będzie to już problemem. W naszym narzędziu do tworzenia stron internetowych możesz samemu stworzyć swoją stronę błędu 404 not found - bez żadnych ograniczeń!

Stwórz własnego bloga

 

Dzięki aktualnościom możesz stworzyć własnego bloga albo umieszczać na swojej stronie www nowości dotyczące bieżącego funkcjonowania Twojej firmy. Stwórz tylko szablon aktualności, a dodanie nowych aktualności będzie proste jak wpisanie tytułu i treści. Masz pewność, że wszystkie aktualności będą miały taki sam układ graficzny.

Twoje strony internetowe

będą dynamiczne

 

Twórz projekty, które dopasują się do treści wprowadzonej przez Ciebie lub Twojego klienta. Dodałeś więcej tekstu na stronie głównej? Nie ma problemu - stopka automatycznie odjedzie w dół, a panel boczny dopasuje swoją wysokość. Masz nieograniczoną kontrolę nad relacjami między elementami! 

Zadbaj o spójny wygląd wszystkich podstron

 

Chciałbyś, aby nagłówek strony www, jej menu i panel boczny wyglądały na wszystkich podstronach tak samo? Nie ma problemu - dodaj je do szablonu. Dla jednej strony internetowej możesz posiadać wiele szablonów, a podstrona korzystająca z szablonu nie musi korzystać ze wszystkich jego elementów.

 

Twórz strony www bez ograniczeń
Twórz strony www bez kodowania
Swoboda pracy
Twórz strony zgodne ze standardami
Kontroluj swój projekt co do 1 px
Narzędzie do tworzenia nawet bardzo złożonych projektów
Dodaj do swojej strony własny kod HTML, CSS, JS
Kreator stron www umożliwia tworzenie bloga
Przyspiesz tworzenie stron internetowych
Ustaw style tekstu
Kreator stron www ułatwia tworzenie strony wielojęzycznych
Twórz strony internetowe bez konfiguracji serwera
Dodaj własne czcionki do swojej strony www
Twórz strony www bez limitów na transfer i miejsce na dysku
Twórz dynamiczne strony www
Strony tworzone w kreatorze stron www mają wbudowany panel CMS
Wszystkie projekty w jednym miejscu
Uzyskaj stały, dodatkowy dochód
Dodaj do strony swoją własną domenę
Kreator stron internetowych ułatwia zarządzanie SEO
Statystyki strony www
twórz strony www white - label
Przenieś płatność na klienta
Ustal, co można zmieniać w panelu CMS
Intuicyjny, banalnie prosty panel CMS
Dodawaj przez panel CMS aktualności na swoją stronę www
Nadaj użytkownikom CMS odpowiednie uprawnienia
Strony www przekierowanie 301
Twórz strony www bez limitów na transfer i miejsce na dysku
Przenieś płatność na klienta

Sprawdź sam, że kreator stron internetowych WebWave umożliwia tworzenie stron www bez kodowania.

Kreator stron www umożliwia tworzenie bloga
Przyspiesz tworzenie stron internetowych
Twórz dynamiczne strony www
Uzyskaj stały, dodatkowy dochód

Ta strona została stworzona w WebWave

PRODUKT

 

FIRMA

POMOC

KONTAKT

 

contact@webwavecms.com

 

+48 731 395 898

POZNAJ NAS BLIŻEJ

KONTAKT

 

contact@webwavecms.com

 

+48 731 395 898

 

 

Zacznij teraz

 

 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka. Dowiedz się więcej

Gotów? Stwórz własną stronę www!

ENG

PL

Zarejestruj

Zaloguj

profesjonalny kreator stron www - WebWave CMS

Zarejestruj

Zaloguj

WEBWAVE DLA AGENCJI

profesjonalny kreator stron www - WebWave CMS

Zaloguj

Zarejestruj