Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Zacznij teraz 

Stwórz stronę bez kodowania i do tego za darmo. Korzystaj z darmowych szablonów, poczty email, stabilnego hostingu i sprawnego supportu tak długo jak potrzebujesz.

Twórz profesjonalne strony w sieci.

Kopiowanie stylu elementów

Powiązania elementów

Menu mobilne

Szybkie grupy elementów

Elementy wyświetlane na wielu podstronach

Globalne style tekstu

Edycja obrazów

Bank 1000000 darmowych zdjęć i ikon

Własna strona błędu 404

Własne fonty

Lista warstw

Własny kod na stronie

WebWave to kreator stron www oferujący najwięcej możliwości graficznej edycji strony. Tylko w 2021 dodaliśmy 277 nowych funkcji, jeżeli jakimś cudem jeszcze nie mamy tego czego potrzebujesz za chwilę to dodamy.

Na stronie vote.webwavecms.com Nasi użytkownicy stale zgłaszają i wybierają funkcje które dodajemy do kreatora.

I wiele więcej.

Najedź myszką

Galeria pozwala dodać do Twojej strony www wygodną dla użytkownika galerie zdjęć. Umieść w niej swoje zdjęcia lub wybierz z darmowego banku zdjęć.

Galerie.

Wstaw tytuł i opis obrazu.

Na każdym obrazie możesz dodawać dowolny tekst - masz pełną swobodę.

Dostosuj animację.

Animacje zdjęcia i tekstu możesz ustawić osobno. Dzięki temu możesz uzyskać różne oszałamiające efekty.

Masz mnóstwo możliwości.

Eksperymentuj, uzyskuj oszałamiające efekty i oczywiście baw się dobrze.

Przewiń

Slider umożliwia dodanie na stronie internetowej pokazu slajdów.  Czesto jest to element promujący najważniejsze treści, takie jak zdjęcia czy produkty.

Slidery.

Efekt Kena Burnsa to powolne powiększanie części obrazu połączone z jego przesunięciem. Świetnie nadaje dynamiki nieruchomym grafikom. Dzięki temu w prosty sposób stworzysz wciągającą historię, która zatrzyma użytkownika na stronie dłużej.

Ken Burns.

Ta funkcja wykorzystuje złudzenie optyczne nadając obrazowi głębi. Dzięki jej zastosowaniu strona zyska efekt trójwymiarowości i wyróżni się spośród wszechobecnych projektów typu “flat design”.

Parallax.

Zachwyć swoich odbiorców stroną internetową, która jest żywa i atrakcyjna. W WebWave masz mnóstwo możliwości. Wykorzystaj funkcje kreatora stron www i twórz piękne strony www bez kodowania.

Zachwyć animacjami.

Więcej 

Kliknij

Lody cytrynowe

Składniki:
3 cytryny
5 łyżek cukru
400 ml wody

Sposób przygotowania:
Wycisnąć sok z ctryn. Sok wraz z miąższem przelać do rondelka, dodać cukier, dobrze wymieszać. Wlać 400 ml wody i  zagotować. Zostawić do ostygnięcia. Przelać do foremek na lody i zamrozić. Smacznego!

Strona która zawiera zbyt wiele treści może zniechęcać do czytania. Prezentuj treści atrakcyjnie, tak aby chętnie były czytane.

Pokazywanie i ukrywanie elementów po kliknięciu.

Najedź myszką

Skorzystaj z tej funkcji, aby odwiedzający Twoją stronę zawsze znali aktualny status systemu. Możesz ustalić, jak zmieni się wygląd przycisku po wykonaniu przez użytkownika danej akcji.

Efekty po najechaniu.