Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

Darmowe szablony stron internetowych.

Zobacz nasze responsywne, w pełni edytowalne i darmowe szablony stron internetowych. Wybierz dowolny z nich i zacznij tworzyć profesjonalną stronę internetową. Gotowe szablony pomogą Ci szybciej wystartować z wymarzonym projektem. 

Każdy szablon jest w pełni konfigurowalny - możesz dowolnie zmieniać, usuwać to, co niepotrzebne lub dodać to, czego Ci brakuje. Wszystko na zasadzie "przeciągnij i upuść".

Szablony stron www
i sklepów internetowych.

WebWave to polski kreator stron internetowych. Oferujemy już blisko 100 darmowych szablonów witryn internetowych dostosowanych pod SEO i urządzenia mobilne.

Sprawdź też nasze darmowe szablony sklepu internetowego.

Nasze szablony stron www są: 

Edytowalne

Wybierz darmowy szablon strony internetowej i dostosuj go do pod siebie w 100%. Możesz zmieniać, dodawać lub usuwać wszystkie elementy szablonu.

Responsywne 

Każdy z dostępnych szablonów strony jest wykonany w nowoczesnej technice RWD. Twoja strona internetowa będzie wyglądać super na ekranach komputerów, tabletów oraz smartfonów.

Darmowe

Wykorzystaj gotową stronę albo edytuj wedle potrzeb. Utwórz własny sklep online, stronę biznesową czy docelową i  zacznij sprzedawać produkty.

FAQ.

Nie znalazłeś/aś tego, czego szukasz?  
Napisz do nas lub skorzystaj z naszej bazy wiedzy. 

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Stwórz stronę 

1. Jak skorzystać z gotowego szablonu WebWave?

Aby skorzystać z darmowych szablonów kreatora stron www WebWave, wystarczy posiadać konto. Możesz założyć je poprzez maila lub Facebooka. W panelu webmastera (zaczynając nowy projekt strony), otrzymasz dostęp do wszystkich szablonów, z których możesz dowolnie korzystać. Jeśli masz już swojego faworyta, wystarczy, że klikniesz ,,Wybieram ten szablon” i już możesz zaczynać budować stronę. 

2. Jak sprawdzić szablon strony internetowej?

Każdy szablon strony zawiera podgląd w czterech wariantach: na desktop, tablet i telefon w poziomie oraz pionie. Drugim sposobem na sprawdzenie wszystkich szablonów stron, jest wejście do panelu webmastera i kliknięcie przycisku ,,Nowa strona”.

3. Ile kosztuje szablon strony internetowej?

Cena może się różnić w zależności od tego, skąd pochodzi szablon witryny - czy został on zaprojektowany przez freelancera, agencję czy też może znajduje się w ofercie danej platformy. Zazwyczaj spotkamy się z cenami między kilkaset złoty a 1000. Oczywiście w zależności od funkcjonalności. Niektóre kreatory oferują też dostęp do darmowych template’ów.

4. Czy korzystanie z szablonu wpływa na SEO?

Korzystanie z szablonu strony produkcji WebWave nie wpływa negatywnie na wyniki SEO.  Projekt template’u powstaje w kreatorze. Zapewnia nam to, że kod, na jakim powstaje, będzie odpowiedniej jakości. Dodatkowo, aby podnieść poziom pozycjonowania i optymalizacji strony (niezależnie, czy takiej która powstała na podstawie szablonu, czy od początku do końca według własnego projektu) należy zadbać o meta-dane (meta-tytuły i meta-opisy). Kompresja grafik nie jest konieczna, ponieważ wszystkie tego typu treści wgrywane do kreatora są konwertowane na pliki webp, dzięki czemu są one lżejsze, a przy okazji nie tracą na jakości. 

5. Jak wybrać dla siebie odpowiedni szablon www?

Aby wybrać szablon, który najlepiej sprawdzi się dla Twojej strony internetowej, wcześniej musisz odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

 • Jak prezentuje swoją ofertę konkurencja i co mogę zrobić, by sie na jej tle wyróżnić? 
 • Do czego chcesz wykorzystać swoją platformę? 
 • Co ma się znaleźć na stronie?
 • Jakie cele chcesz osiągnąć?
 • Jakie dane ma zbierać formularz kontaktowy?

Dzięki temu uda Ci się znaleźć szablon strony, który odpowiada tematyce witryny i/lub posiada konieczne do jej funkcjonowania elementy. 

Pamiętaj, że każdy szablon mozna dowolnie edytować i dzięki temu możesz stworzyć profesjonalną stronę, która pozwoli Ci się wyróżnić na tle konkurencji.

6. Czy mogę wybrać szablon strony na podstawie tematu?

W WebWave istnieje możliwość wyselekcjonowania szablonów www na podstawie tagów tematycznych. 

 • sklep internetowy

 • portfolio

 • blog

 • landing page

 • pusty szablon

 • biznes

To pozwala na sprawniejsze odnalezienie motywu odpowiadającego potrzebom danego biznesu. 

7. Czy wszystkie szablony stron są darmowe?

Trzeba mieć na uwadze, że nie wszystkie kreatory oferują darmowe szablony stron www. Niektóre firmy posiadają w swojej ofercie zarówno darmowe, jak i płatne warianty. WebWave oferuje w pełni darmowe i responsywne szablony stron, co oznacza, że możesz stworzyć stronę internetową za darmo.

8. Czy darmowe szablony witryn www można edytować?

Szablony, które znajdziesz w WebWave można w pełni edytować. Warto jednak pamiętać, że nie każda platforma oferująca narzędzie typu kreator stron będzie udostępniała możliwość edycji template’ów lub będzie ona znacznie ograniczona. Jest to uwarunkowane kilkoma kwestiami: 

 • niektóre narzędzia specjalnie ograniczają edycję, aby zapobiec prawdopodobieństwu popsucia projektu w wersji responsywnej;

 • część kreatorów działa na zasadzie siatki i sekcji, a więc tworząc stronę, możemy umieszczać elementy tylko w określonych miejscach szablonu.

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

          

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na: