Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

czy plik pdf da się otworzyć na telefonie

WebWave ma już 100 tysięcy użytkowników – dziękujemy! 

18 czerwca 2018

Od kilku dni z WebWave korzysta ponad sto tysięcy osób. To tak, jakby wszyscy mieszkańcy Kalisza, Koszalina lub Chorzowa robili strony w naszym kreatorze. Sto tysięcy użytkowników WebWave to dla nas zaszczyt i naprawdę mocna motywacja do działania :). Razem z Wami możemy rozwijać jeden z najpopularniejszych – jeśli nie najpopularniejszy – kreator stron internetowych w Polsce, w którym każdy może stworzyć zaawansowaną stronę bez kodowania.

 

Jak zaczęliśmy?

Z WebWave możecie korzystać od 19 listopada 2013 roku – wtedy pojawiła się pierwsza beta naszego kreatora. Od samego początku słuchaliśmy Waszych uwag. Wiedzieliśmy doskonale, że to Wy będziecie tworzyć strony w WebWave. Dlatego zależało nam na zapewnieniu Wam jak najwyższego komfortu pracy i jak największych możliwości.

100 tysięcy użytkowników tworzy strony www w WebWave

Pomoc premium i po polsku – dla każdego

Chcieliśmy, żeby WebWave oferowało wzorowe wsparcie wszystkim użytkownikom. Dlatego od początku jesteśmy pod telefonem i mailem. Dzięki tej komunikacji jeszcze lepiej poznajemy Wasze potrzeby, a Wy możecie liczyć na naszą pomoc.

Każda Wasza uwaga jest dla nas ważna. I z każdej wyciągamy coś dla siebie. Dzięki rozmowom z Wami dowiadujemy się też o rzeczach, które warto dopracować. Słuchamy tego wszystkiego i rozbudowujemy WebWave, żeby jeszcze lepiej odpowiadało Waszym potrzebom.

Czasem po prostu wymieniamy się pomysłami i szukamy idealnego rozwiązania dla konkretnej strony www. W końcu taka jest idea pomocy :).

 

Sprawna komunikacja

Gdy liczba naszych użytkowników wzrosła, zauważyliśmy, że musimy wprowadzić nowy kanał komunikacji. Tak powstała grupa na Facebooku, na której pomagamy w tworzeniu jeszcze lepszych stron i dzielimy się wiedzą.

Wielu użytkowników WebWave pokazuje tam swoje patenty na świetne rozwiązania. Często zaskakujecie nas swoją pomysłowością i tym jak kreatywnie wykorzystujecie funkcje naszego kreatora.

Każdy może zadać na grupie pytanie, a reszta społeczności i my… szukamy odpowiedzi :). Do tego możecie złapać tam każdego z nas i po prostu spytać o WebWave.

Dołącz do 100 tysięcy ludzi, którzy tworzą strony za darmo i  bez kodowania

Kreator stron internetowych WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony.

STWÓRZ SWOJĄ STRONĘ ZA DARMO 

Każdy może zgłosić nową funkcję

W rozwoju WebWave pomagacie nam dodając pomysły na vote.webwavecms.com. Każdy może tam zaproponować nową funkcję do kreatora. Jednak o tym, czy zrealizujemy daną propozycję decydują w dużej mierze inni użytkownicy. Potrzebne funkcje dostają najwięcej głosów. Mniej potrzebne… mniej.

Wybieramy do realizacji oczywiście propozycje z największą liczbą głosów :). Czasem kilka zgłoszonych rzeczy załatwiamy jednym rozwiązaniem (tak było z interakcjami).

Z WebWave korzysta już ponad 100 tysięcy osób!

Kreator dzięki użytkownikom

Dzięki temu, że cały czas jesteśmy z Wami w kontakcie, możemy rozwijać WebWave pełną parą. Mówicie nam, czego potrzebujecie, a my szukamy sposobu, żeby to wprowadzić. Dosyć często Wasze pomysły pokrywają się z naszymi planami. Jednak niezmiennie – Wasz głos okazuje się decydujący, gdy wybieramy nowe funkcje.

Do tego wprowadzenie każdej „dużej” nowości poprzedzamy testami beta. Dzięki uwagom betatesterów wszyscy użytkownicy kreatora dostają nowe funkcje bez bugów.

Na przykład nowy interfejs kreatora wprowadziliśmy razem z naszymi użytkownikami. Od pomysłu do zakończenia realizacji minęło kilka miesięcy i cały czas pracowaliśmy z Wami, żeby nowy wygląd odpowiadał Waszym potrzebom. Szerzej opisał to Maciek Czajkowski, CEO WebWave, w case study o zmianie interfejsu kreatora.

 

Podsumowanie lub… początek

Po prawie pięciu latach widzimy, że taki kontakt z Wami – naszymi użytkownikami – pomaga tworzyć jeszcze lepszy kreator stron. Każda Wasza uwaga pomaga nam rozwijać WebWave.

Sto tysięcy użytkowników to dla nas jasny sygnał, że kreator Wam się podoba i chcecie z niego korzystać. Z Waszą pomocą rozwijamy go dalej. Nowe funkcje pojawiają się niemal co tydzień, więc możecie być pewni, że możliwości budowania pięknych stron bez kodowania nie zabraknie :). Teraz idziemy na milion! Z takimi użytkownikami jak Wy wiemy, że to możliwe.

Dziękujemy za to, że wybraliście nasz kreator, żeby stworzyć swoją stronę internetową.

Koniecznie przeczytaj podobne artykuły:

 

Autor: Zespół WebWaveCMS

Blog

Tu dowiesz się, jak zrobić stronę internetową.

Chcesz być na bieżąco?

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

 

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie

Blog