Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Zacznij teraz 

Stwórz stronę bez kodowania i do tego za darmo. Korzystaj z darmowych szablonów, poczty email, stabilnego hostingu i sprawnego supportu tak długo jak potrzebujesz.

Twórz profesjonalne strony w sieci.

Uprawnienia do edycji strony

Dostęp do podstron po zalogowaniu

PWA

Integracje z zewnętrznymi programami i usługami

Dostęp do strony tylko po podaniu hasła

Wersje językowe

Formularze kontaktowe

Przekierowania 301

Tylko w 2021 dodaliśmy 277 nowych funkcji, jeżeli jakimś cudem jeszcze nie mamy tego czego potrzebujesz za chwilę to dodamy.Na stronie vote.webwavecms.com Nasi użytkownicy stale zgłaszają i wybierają funkcje które dodajemy do kreatora.

I wiele więcej.

Swojej strony nie będziesz zawsze tworzył sam, umożliwiaj dodawanie lub edycję wybranych treści innym, nadając im różne poziomy uprawnień.

Dodawaj redaktorów treści.

Jak zrobić responsywną stronę www? Kompletny poradnik

Czytaj dalej ›

12 lipca 2018

Jak zrobić stronę internetową za darmo?

Czytaj dalej ›

13 września 2018

Planowanie publikacji

Sortowanie listy artykułów

Grupowe zarządzanie artykułami poprzez wzory artykułów

Wygodnie pisz i publikuj artykuły.

Blog może być dla Ciebie celem samym w sobie albo sposobem na budowanie pozycji w wyszukiwarce. W WebWave lista dodawanych artykułów będzie się aktualizować samodzielnie i w takiej formie jakiej chcesz.

Prowadź bloga.

Więcej 

Posiadasz już własną domenę i chcesz ją przenieść do WebWave lub tylko podłączyć do własnej strony. Nic prostszego, zrobisz to w kilka kliknięc. A odnowienie domeny w WebWave jest tańsze niż u najpopularniejszych dostawców domen.

Podłącz domenę którą już masz.

Wybierając dowolny Plan Premium w WebWave otrzymujesz własną domenę na rok za darmo. Twoja strona automatycznie będzie widoczna pod Twoim unikalnym adresem.

Zarejestruj nową domenę.

Stwórz swoje własne miejsce w sieci i zaproś do niego swoich odbiorców.

Własna domena.

Dwa razy w tygodniu aktualizujemy nasze oprogramowanie. Nikt kto sam opiekuje się własną stroną tego nie będzie robił tak często. Nasi specjaliści dbają aktualizacjami o wszystkich naszych użytkowników jednocześnie.

Automatyczne aktualizacje.

Naszych specjalistów łączy wspólnie 98 lat doświadczenia w administrowaniu serwerami. Nie ma problemu którego byśmy nie rozwiązali na tyle szybko żeby dotrzymać SLA na poziomie 99,98%

Profesjonalni administratorzy.

SSL

Monitoring 24/7

Kopie zapasowe

99,9% SLA

Bezpieczeństwo.

WebWave to setki tysięcy stron internetowych, a to ogromna odpowiedzialność. Dlatego nad stronami naszych klientów czuwamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz być pewien że Twoja strona będzie działać zawsze poprawnie.

Śpij spokojnie - Twoja strona www jest bezpieczna.

Nad jakością kodu Twojej strony i optymalizacją multimediów czuwa sztab deweloperów oraz specjalistów którzy wiedzą co jest ważne dla dobrego wypozycjonowania strony. 

Zoptymalizowany kod strony.

Obserwuj, analizuj i wyciągaj wnioski z tego jak oglądalność Twojej strony rośnie.

Statystyki ruchu na stronie.

Przekierowania 301

Edycja sekcji head

Robots.txt

Sitemap.xml

Meta opisy i tytuły, H1, H2, H3, alt...

Ustawienia SEO dla stron i artykułów.

Podpowie Ci jakie zmiany wprowadzić na stronie tak aby była jak najlepiej oceniana przez Google.

Automatyczny analizator SEO.

Strony tworzone w Kreatorze WebWave pozycjonują się lepiej niż tworzone w innych popularnych kreatorach, w WordPressie czy nawet często – tworzone samodzielnie.

Uzyskaj wysokie pozycje w Google.

Stwórz konta e-mail, pod nazwą swojej własnej domeny. Z nami nie musisz przejmować się żadnymi limitami. W hostingu z kreatorem stron WebWave możesz stworzyć tyle skrzynek pocztowych, ile sobie zapragniesz.

Skrzynki email we własnej domenie.

Własna domena to profesjonalizm. O ile lepiej wyglądasz w kontakcie z klientem kiedy komunikujesz się z nim z własnej skrzynki pocztowej która w domenie ma nazwę Twojej firmy. W końcu po to tworzysz własną stronę – żeby wyglądać profesjonalnie. W WebWave masz jeszcze więcej.

Stwórz profesjonalne skrzynki email.

Niech Twój sklep będzie profesjonalny, zachęć swoich klientów czasowymi promocjami i kodami rabatowymi.

Kody rabatowe i promocje.

Nigdy nie była łatwiejsza. Sklep internetowy w naszym kreatorze idealnie się sprawdza przy sprzedaży produktów cyfrowych. Zautomatyzowany jest nie tylko proces zakupu ale i wysyłki.

Sprzedaż produktów cyfrowych.

Różni klienci mają różne oczekiwania i różne potrzeby, dobry sklep internetowy to taki który umożliwia każdemu wybór ulubionej metody. W WebWave możesz taki sklep stworzyć oferując swoim klientom wszystkie najpopularniejsze w Polsce metody płatności oraz dostawy.

Różne metody płatności i wysyłka.

Prosty sklep stworzysz w kilka minut z gotowych elementów. A nawet najbardziej rozbudowany przy pomocy dostępnych wtyczek oraz integracji. Nie pobieramy żadnej prowizji za prowadzenie sklepu.

Sprzedawaj online.