Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Popularne artykuły. 

Jak zrobić sklep internetowy?

Jak zrobić landing page?

Jak zrobić stronę internetową?

Dołącz do ponad 460 tysięcy ludzi, którzy tworzą strony za darmo i bez kodowania. 

Zacznij teraz 

Zacznij teraz 

Kurs online, czyli jak nauczyć się tworzyć strony i sklepy internetowe bez kodowania

18 marca 2021

Chciałbyś nauczyć się budować profesjonalne strony internetowe? Nie musisz spędzać tygodni na skomplikowanych szkoleniach HTML i CSS. Możesz tworzyć nowoczesne strony internetowe bez kodowania! W tym artykule przedstawimy Ci alternatywę w postaci kursu obsługi kreatora stron internetowych WebWave.

 

Czym jest WebWave

 

WebWave to kreator stron internetowych - profesjonalne i zaawansowane narzędzie online pozwalające na tworzenie stron www i e-sklepów bez umiejętności kodowania. 

Interfejs zbliżony jest do spotykanych w popularnych programach graficznych, a budowanie strony opiera się o pixel perfect, czyli możliwość ułożenia elementów i określania ich rozmiarów z dokładnością co do 1px - bez ograniczających siatek czy bloków. Stronę możesz tworzyć od czystej kartki lub wybrać szablon i dostosować go do swoich potrzeb. 

WebWave jest dostępny za darmo - możesz go przetestować rejestrując się tutaj.

 

Zacznij teraz 

Kurs online WebWave

To profesjonalnie i rzetelnie przygotowane szkolenie z zakresu tworzenia stron internetowych w tym programie. Jest w pełni darmowy i dostępny dla każdego na dedykowanym landing page. Nie musisz dokonywać rejestracji ani podawać adresu e-mail.

Kurs online WebWave to kilkugodzinny materiał wideo. Podzielony został na sekcje dotyczące m.in. podstaw projektowania w tym programie, zagadnień z zakresu publikacji i utrzymania strony w internecie, budowy stron i sklepów internetowych, integracji, treści na stronie, SEO, RWD i innych. 

 

Kto może wziąć udział w kursie

 

Udział w szkoleniu mogą wziąć zarówno początkujący, jak i doświadczeni użytkownicy WebWave. Poznasz tu podstawy tworzenia stron www i obsługi narzędzia, ale także zaawansowane funkcje kreatora WebWave oraz informacje, w jaki sposób zbudować profesjonalną stronę internetową. Jest to kurs dla każdego, kto chce nauczyć się robić strony internetowe lub potrzebuje własnej, ale nie jest zainteresowany nauką kodowania. 

 

Czego się nauczysz

 

 

Kurs tworzenia stron i sklepów internetowych w kreatorze WebWave to profesjonalny materiał edukacyjny, w którym nauczysz się: 

  • projektowania stron www i sklepów online

  • zaawansowanej obsługi kreatora stron internetowych WebWave 

  • ustawienia domeny i opublikowania strony w internecie 

  • podłączania własnej skrzynki pocztowej 

  • prawidłowego tworzenia widoku mobilnego strony (RWD) 

  • podstaw pozycjonowania, obsługi analizatora SEO

  • podłączania integracji z zewnętrznymi narzędziami (Google Analytics, Google Search Console, Google Maps, Facebook i inne)

 


 

Chciałbyś nauczyć się budować profesjonalne strony internetowe? Nie musisz spędzać tygodni na skomplikowanych szkoleniach HTML i CSS. Możesz tworzyć nowoczesne strony internetowe bez kodowania!

 


 

Dlaczego warto wziąć udział w kursie tworzenia stron www

 

Kurs trwa niewiele ponad 4,5 godziny - możesz nauczyć się tworzyć profesjonalne strony internetowe w jeden wieczór! Jest dostępny za darmo, bez rejestracji - nic nie ryzykujesz. Możesz wrócić do niego w dowolnej chwili i korzystać bez ograniczeń. 

 

 

Wzięcie udziału w kursie będzie dobrym pomysłem, jeśli szukasz nowej ścieżki zawodowej. Branża IT, a więc także projektowanie stron internetowych, to nadal jeden z najbardziej przyszłościowych kierunków. Tworzenie stron w WebWave pozwala na połączenie pracy web designera i programisty, co podwyższa atrakcyjność na rynku pracy. 

Będzie to doskonały wybór dla osób zainteresowanych web designem i grafiką komputerową, które chciałby nauczyć się projektowania stron www. 

WebWave jest też idealny dla prowadzących małe i średnie firmy, bo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Daje pełną kontrolę nad stroną i ułatwia dalszą pracę - np. pozycjonowanie. Wszystko dostępne jest w jednym narzędziu. W kursie dowiesz się nie tylko jak stworzyć stronę, ale także jak dbać o nią po publikacji. 

Agencje kreatywne, marketingowe, reklamowe, a także freelancerzy, potrzebują programu do szybkiej i maksymalnie efektywnej pracy. W tym wypadku skorzystanie z kreatora WebWave również się sprawdzi - pozwala on na ograniczenie pracy całego zespołu do praktycznie jednej osoby. Budowanie stron staje się niezwykle szybkie i proste.

Jeśli jesteś blogerem poszukującym narzędzia do stworzenia platformy blogowej, ten kurs jest dla Ciebie. Podobnie w przypadku portfolio - fotografowie, graficy, artyści, modele i wszystkie inne osoby, które go potrzebują, dowiedzą się, jak je profesjonalnie przygotować. 

Projektować witryny można nie tylko ze względów zawodowych - jest to doskonały pomysł na naukę nowej umiejętności lub znalezienie hobby. Możesz także spełnić marzenie o swojej własnej stronie internetowej - nawet jeśli jest to landing page poświęcony Twojemu pupilowi. 

 

Efekty kursu

 

Kurs WebWave ma na celu przeprowadzenie Cię przez cały etap robienia strony - od rozpoczęcia projektu, po publikację, a także poinstruować, jak dbać o swoją witrynę. Po ukończeniu kursu będziesz potrafił obsługiwać profesjonalny program do tworzenia stron internetowych w stopniu zaawansowanym i samodzielnie budować je od zera, ale to nie wszystko! Zawarte są tu dodatkowe informacje, konieczne do prowadzenia witryny, takie jak podstawy SEO, czy podłączanie integracji. 

 

Gdzie możesz poszerzać wiedzę z kursu? 

 

Zespół WebWave dostarcza również inne materiały do nauki webdesignu, SEO, marketingu i obsługi kreatora. Najlepszym przykładem jest tutaj platforma edukacyjna Edu WebWave, na której znajdziesz najciekawsze wpisy blogowe, poradniki wideo, webinary z tworzenia stron i pozycjonowania, a przede wszystkim darmowe e-booki - np. o tworzeniu bloga, sklepu internetowego, pozycjonowaniu, czy też UX i UI. 

 

Zacznij teraz 

Podsumowanie

Budowanie stron internetowych to bardzo pożyteczna umiejętność, która pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze, czy też wzmocnić swoją pozycję na rynku pracy. Kurs WebWave przygotowaliśmy z myślą o wszystkich, którzy chcą tworzyć strony internetowe, ale nie mają wiedzy technicznej. Jest 2021 rok - każdy może robić strony www!

Weź udział w darmowym kursie tworzenia stron internetowych i sklepów online w WebWave! Zapomnij o skomplikowanym procesie i naucz się, jak w prosty sposób zrobić własną stronę www!

 
 

Koniecznie przeczytaj te artykuły:

Autor: Natalia Czaplicka

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się