Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Popularne artykuły. 

Jak zrobić sklep internetowy?

Jak zrobić landing page?

Jak zrobić stronę internetową?

Dołącz do ponad 460 tysięcy ludzi, którzy tworzą strony za darmo i bez kodowania. 

Zacznij teraz 

Zacznij teraz 

Poznaj funkcje WebWave - Konto agencyjne

06 maja 2021

W Webwave wprowadzamy wiele kreatywnych rozwiązań. Starając się dostosować kreator do potrzeb wszystkich użytkowników utworzyliśmy konto agencyjne, które ułatwi proces tworzenia stron na zlecenia oraz podniesie prestiż Twojej firmy. Plan oferuje wiele dodatkowych funkcji, których nie znajdziesz w zwykłym koncie. Chcesz się dowiedzieć jakich? Sprawdź!

 

Konto agencyjne - dla kogo?

 

Konto agencyjne skierowane jest do każdego, kto tworzy strony dla klientów. Z jego pomocą zaczniesz pozyskiwać zlecenia oraz projektować profesjonalne witryny i na nich zarabiać. Jeśli dopiero planujesz zacząć tworzyć strony dla innych, jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Naszym celem było utworzenie dodatkowych funkcji oraz rozwiązań i zebranie ich w jedno konto skierowane do wszystkich użytkowników nastawionych na sprzedaż gotowych witryn. Ma to ułatwić pracę nad wieloma projektami jednocześnie i usprawnić proces transakcji między Tobą, a klientem. A jakie są dodatkowe korzyści tego konta?

 

Zacznij teraz 

Korzyści konta agencyjnego

 

Praca pod własną marką - White Label

Dzięki możliwości podłączenia tymczasowego adresu URL Twój klient zobaczy profesjonalnie wyglądający link do tworzonej dla niego witryny. Domena agencyjna  będzie prezentować się w ten sposób: nazwaklienta.mojadomena.pl. Wpłynie to pozytywnie na jakość Twoich usług - taki adres będzie wyglądał profesjonalnie w oczach klienta dzięki spersonalizowanej nazwie. Jego treść zmieni się dopiero po akceptacji ze strony nabywcy, a następnie zostanie on przeniesiony na indywidualnie wybraną domenę. O tym jak podłączyć domenę agencyjną przeczytasz tutaj

 

Oprócz tego dzięki White Label bezpośrednio w panelu webmastera dodasz swoje logo firmowe, które będzie widoczne na stronie dla wszystkich klientów i innych odwiedzających. Te zabiegi pomogą Ci w budowaniu świadomości marki oraz sprawią, że Twoja firma będzie prezentować się profesjonalnie. Dzięki temu zaczną oni częściej sięgać po oferowane przez Ciebie usługi i polecać je innym. W tym artykule przeczytasz o tym, jak dodać swoje logo.

 

Udostępnianie panelu CMS i komentowanie projektu

Każda strona stworzona w WebWave posiada wbudowany panel CMS, który możesz bez problemu udostępniać swoim klientom. Twoi użytkownicy wprowadzą dowolne zmiany w elementach oraz treściach. Jako twórca będziesz mógł przydzielić klientowi wybrany poziom uprawnień i możliwości w panelu, aby uniknąć niepożądanego usunięcia lub edytowania elementów. Możesz również określić zakres obiektów, które będzie mógł zmieniać, czy przeciwnie - do których nie będzie mieć dostępu. W tym poradniku dowiesz się, jak udostępniać klientom panel CMS.

Za pomocą nowo wprowadzonej funkcji, klienci zostawią komentarze w dowolnym miejscu na stronie, na które szybko odpowiesz. Z pewnością ułatwi to komunikację i pracę nad projektem. 

 

Tworzenie stron przez wielu Webmasterów

Panel agencyjny WebWave pozwala na pracę przy projekcie wielu Webmasterom. Dzięki temu podzielisz się pracą, a każda osoba będzie mogła wprowadzić własne poprawki. Ta możliwość ułatwia też powiększenie działalności i zatrudnienie kolejnych projektantów stron www. 

Każdy kolejny użytkownik będzie mógł zmieniać praktycznie wszystkie elementy strony, a także mieć wgląd w statystyki oraz skrzynki e-mail. Co istotne, nie będzie jednak mieć możliwości usunięcia strony, ani zmiany jej adresu. O tym, jak dodać nowego webmastera, przeczytasz tutaj.

 

Przeniesienie płatności za stronę na klienta

W WebWave wszystkie powiadomienia o płatnościach mogą być automatycznie generowane i skierowane prosto do klienta. Jest to spore ułatwienie dla wszystkich, którzy chcą skupić się na projektowaniu stron nie martwiąc się wystawianiem rachunków. Zmniejszy się ilość Twoich obowiązków, dzięki czemu zyskasz więcej czasu na samo tworzenie stron internetowych. Ta funkcja jest przydatna zwłaszcza wtedy, kiedy klientów jest wielu. O tym, jak przenosić płatności na klientów,przeczytasz w tym artykule.

 

Tańsze pakiety premium

 

 

Każda strona wymaga hostingu, certyfikatu SSL i powinna mieć indywidualną domenę. To wszystko zawiera w sobie pakiet premium. Jego cena na 12 miesięcy to 360 zł netto. W przypadku, gdy wybierzesz konto agencyjne, koszt to jedyne 120 zł netto. Dzięki temu możesz doliczyć swoją prowizję i generować dodatkowy zysk z każdej strony - bez wkładu pracy. Warto dodać, że każda witryna, do której podłączysz pakiet premium zostanie automatycznie zgłoszona do Google, dzięki temu strona będzie się indeksować.

 

Tworzenie własnych grup elementów

Dość szybko zauważysz, że niektóre elementy na stronie, którą właśnie tworzysz dla klienta X, są podobne do tych w projekcie, który zrealizowałeś dla klienta Y. Możesz połączyć takie elementy w grupę i wykorzystywać je na na różnych podstronach tej samej witryny lub innych stronach, które tworzysz w obrębie swojego konta. W praktyce kopiowanie elementów może być bardzo pomocne. Dzięki temu nie będziesz musiał za każdym razem ustawiać wszystkiego ręcznie. Jeśli powiązane grupy są dostosowane do widoków mobilnych, ustawienia RWD zostaną zachowane we wszystkich projektach, do których dodasz daną grupę. 

Możesz też stworzyć własne wzory szablonów i wykorzystywać je do kolejnych zleceń. Z pewnością usprawni to pracę, a Ty zaoszczędzisz sporo czasu. Dzięki temu rozwiązaniu doświadczeni webmasterzy są wstanie zaprojektować proste witryny w 2-3 godziny.

 

Jesteśmy z Polski

 

 

W razie jakichkolwiek problemów w każdej chwili możesz zgłosić się do nas. W przypadku innych kreatorów trzeba brać pod uwagę zmianę strefy czasowej lub brak supportu, co zdecydowanie ogranicza możliwość kontaktu. Nasz czat dostępny jest on pon-pt w godzinach 8-24. Co ważne, skontaktujesz się z nami również telefonicznie w godzinach 8-20, lub mailowo. 

Wiele kreatorów, nie posiada pomocy technicznej w języku polskim, co utrudnia pracę nad stroną w przypadku jakiegokolwiek problemu. W WebWave nie musisz się o to martwić - nasza pomoc dostępna jest w języku polskim.

 


 

Panel agencyjny WebWave pozwala na pracę przy projekcie wielu Webmasterom. Dzięki temu podzielisz się pracą, a każda osoba będzie mogła wprowadzić własne poprawki.

 


Zacznij teraz 

Podsumowanie 

Rozumiemy, że dla ciebie lub dla Twoich klientów, posiadanie strony internetowej może nie być celem samym w sobie, a jedynie niezbędnym środkiem do niego. Dlatego dajemy ci narzędzie, dzięki któremu bez kursów i szkoleń z programowania sam zrobisz stronę od początku do końca.

Wszystkie rozwiązania wprowadzamy z myślą o naszych użytkownikach, dlatego w WebWave nie ma ograniczeń co do ilości stron, które można stworzyć. Wybierając konto agencyjne, zaprojektujesz witryny dla własnych klientów oraz zbudujesz profesjonalny wizerunek swojej firmy. Narzędzie umożliwia współpracę z klientami zewnętrznymi pod własną marką, co pomoże Ci w promowaniu usług. Bez problemu udostępnisz projekt swoim klientom i zdobędziesz ich feedback. Skorzystaj z naszej oferty i zacznij zarabiać z WebWave! 

Jeśli tworzysz wiele stron, napisz do nas na sales@webwavecms.com i uzyskaj spersonalizowaną ofertę - dostosowaną do Twojego biznesu. 


 

Koniecznie przeczytaj te artykuły:

Autor: Paula Niziołek

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się