Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

Darmowy hosting z kreatorem stron WebWave.


Wybierz solidny fundament dla Twojej strony internetowej.
Postaw na WebWave, czyli gwarancję niezawodnego i szybkiego hostingu strony.
Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, tworząc swoje miejsce w wirtualnym świecie razem z nami.

Odbierz hosting za darmo 

Dostosowany do Twoich potrzeb.

Z kreatorem WebWave zyskujesz darmowy hosting, który będzie odpowiednio dostosowany do potrzeb i poziomu rozbudowania Twojej strony.

 

Wysoki poziom bezpieczeństwa.

Wybierając nasz hosting, otrzymujesz darmowy certyfikat SSL, stały monitoring i zabezpieczenia chroniące przed ewentualnymi atakami. 

Kompletna oferta.


Darmowy hosting od WebWave zawiera w sobie wszystko to co najważniejsze dla niezawodnego funkcjonowania Twojej strony.

Oprogramowanie

Regularna i automatyczna aktualizacja hostingu strony, niewymagająca Twojego zaangażowania i dodatkowych instalacji.

Bezpieczeństwo

Najwyżej klasy wbudowane systemy zabezpieczeń umożliwiające stabilne działanie hostingu z kreatorem stron. 

Backupy

Przechowywanie kopii zapasowych z ostatnich 30 dni, dzięki którym nie musisz obawiać się utraty danych. 

Monitoring 24/7

Stały monitoring nadzorujący poprawność działania Twojej strony i natychmiastowa reakcja profesjonalistów w razie problemów.

Testy nowości

Nowe udogodnienia są testowane i wdrażane na bieżąco, więc strona nie jest zagrożona, a może tylko zyskać. 

Szybkość działania

Serwery zlokalizowane w Polsce oraz bazy danych usprawniają płynność działania Twojej witryny internetowej.

Darmowy hosting specjalnie dla Ciebie.

 

Wykorzystaj darmowy hosting i zyskaj więcej:

 

Stwórz swój sklep w WebWave

Zastosuj funkcje kreatora w niebanalny sposób

Skorzystaj z oferty agencyjnej

FAQ.

 

Nie znalazłeś/aś tego, czego szukasz?  Napisz do nas lub skorzystaj z naszej bazy wiedzy. 

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Hosting za darmo 

1. Hosting strony - co to jest?

Hosting domeny to usługa, która pozwala na umieszczenie strony internetowej na serwerze i przypisanie do niej adresu internetowego, czyli domeny. Dzięki temu użytkownicy mogą wpisywać adres strony internetowej i uzyskać dostęp do witryny. Hosting strony jest zazwyczaj oferowany przez dostawców usług hostingowych, ale też nizależne firmy - tak jak w przypadku WebWave. 

W ramach hostingu strony, dostawca udostępnia miejsce na serwerze do "przechowywania" strony i  wszystkich związanych z nią zasobów typu pliki, zdjęcia czy np. poczta e-mail. Bez hostingu witryna www, jest wręcz bezużyteczna.

 

2. Czy hosting z kreatorem stron WebWave jest darmowy?

Zazwyczaj hosting strony wiąże się z dodatkowymi kosztami, ale korzystając z Planu Premium od WebWave otrzymujemy go za darmo. Jego przestrzeń jest odpowiednio skalowana w stosunku do poziomu rozbudowania strony. 

Z ofertą Business zyskasz:

 • Nielimitowaną przepustowość

 • Nielimitowane GB na pliki takie jak zdjęcia czy np. filmy

 • Dostęp do nielimitowanej ilości podstron

Nieograniczoną ilość skrzynek pocztowych we własnej domenie oraz 20 GB przestrzeni do rozdysponowania - według własnych potrzeb.  

 

3. Czy mogę przenieść stronę internetową z darmowego hostingu na płatny hosting?

Oczywiście istnieje możliwość przeniesienia swojej strony www z darmowego hostingu na płatny hosting. Warto jednak pamiętać, że różne usługi hostingowe oferują różne warunki przenoszenia stron, dlatego należy dokładnie zapoznać się z nimi przed dokonaniem wyboru.

 

4. Czy w WebWave można zrezygnować z hostingu strony?

Korzystająć z darmowego hostingu oferowanego przez kreator WebWave, w każdym momencie istnieje możliwość eksportowania własnej strony z html lub CMS i przeniesienia jej na inny, wybrany przez siebie hosting.

 

5. Czy lokalizacja serwera hostingowego ma znaczenie? Gdzie znajdują się serwery hostingowe?

Od lokalizacji serwerów w dużym stopniu zależy czas ładowania strony. Jeśli większość użytkowników danej witryny przebywa w kraju X, mogą pojawić się opóźnienia. Serwery, które hostują strony (skupiające się na rynku PL) korzystające z usług WebWave znajdują się w Polsce. Dzięki takiej lokalizacji czas ładowania jest znacznie krótszy niż w przypadku tych za granicą. Dodatkowo otrzymasz usługę CDN, która polega na instalowaniu fragmentów witryny w wielu centrach danych. Pomaga to m.in. w optymalizacji strony.

 

6. Jak założyć własną stronę?

Mamy kilka możliwości na założenie witryny internetowej - zlecenie projektu agencji lub freelancerowi, zbudowanie jej za pomocą kodu lub skorzystanie z kreatora stron. Przy pomocy narzędzia od WebWave stworzysz ją za darmo bez potrzeby posiadania dodatkowych umiejętności. Dzięki drag&drop każdy element umieścisz tam, gdzie chcesz, a zmiany w wyglądzie obserwujesz na bieżąco, dzięki czemu zyskujesz jeszcze większą kontrolę nad ostatecznym rezultatem. W razie jakichkolwiek problemów możesz skontaktować się z naszym supportem (telefonicznie, mailowo lub za pomocą chat’u), a jeśli chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony, bez problemu zrobisz to w swoim panelu webmastera.

 

6. Jak podłączyć hosting strony w kreatorze WebWave?

Korzystając z kreatora WebWave aby podłączyć darmowy hosting wystarczy opublikować swoją stronę. Oznacza to, że jako właściciel/-ka strony nie musisz przejmować się całym procesem instalacji, ponieważ przebiega on bez Twojej ingerencji.

 

7. Czym powinien charakteryzować się dobry serwer?

Przy wyborze hostingu do strony, jakość serwera jest niezwykle istotna. Szczególnie jeśli zależy nam na odpowiednim poziomie UX’a, bezpieczeństwie własnym i użytkowników oraz ogólnej szybkości witryny.

Serwer taki powinien zapewniać: 

 • Dużą przestrzeń

 • Niezawodny system

 • Wysokie standardy bezpieczeństwa

 • Działanie 24/7

 • Wysoką wydajność

 

8. Czym jest Uptime?

Uptime to gwarantowany czas bezawaryjnego działania i dostępu do hostingu strony. Jest jednym z głównych wskaźników niezawodności - w momencie, w którym serwer ulegnie awarii lub zostanie przełączony na tryb offline, strony www, które są na nim hostowane, będą nieaktywne. Wrócą do normy dopiero wtedy gdy serwer będzie działał prawidłowo. 

Minimalny uptime, jaki może Cię interesować to 99,95%. W WebWave wynosi ono 99,97% nieustannego działania, liczonego w ciągu ostatnich 90 dni.

 

9. Jakie rodzaje hostingu wyróżniamy?

Wyróżniamy kilka typów hostingu. Wliczamy do nich m.in.:  

 • Hosting współdzielony - strona umieszczona jest na jednym wspólnym serwerze wraz z innymi witrynami bez prywatnych zasobów. 

 • Hosting VPS - prywatna część serwera, która daje możliwość korzystania z osobno wydzielonych zasobów oraz dostęp do zarządzania swoją przestrzenią poprzez panel administracyjny. 

 • Hosting “prywatny” - polega na hostowaniu strony na własnym, dedykowanym serwerze. Daje duże możliwości zarządzania i wysokie bezpieczeństwo, ale jest kosztowny i wymaga większych umiejętności. 

 • Hosting w chmurze - alternatywa do serwerów “fizycznych”

 

10. Jaki hosting www wybrać?

Wybór odpowiedniego hostingu zależy od indywidualnych potrzeb i wymagań każdej strony internetowej. Przy wyborze hostingu warto wziąć pod uwagę takie czynniki jak:

 • poziom bezpieczeństwa
 • wsparcie techniczne
 • szybkość serwera
 • ilość dostępnej przestrzeni dyskowej
 • ilość transferu danych
 • rodzaj i liczba baz danych
 • koszt usługi

 

11. Jak działa darmowy hosting?

Darmowy hosting działa na zasadzie udostępnienia użytkownikowi przestrzeni na serwerze, w którym przechowywana jest strona internetowa. Usługa ta jest dostępna bezpłatnie, jednak zwykle ogranicza się ona do podstawowych funkcji, jakie oferuje hosting.

 

12. Ile kosztuje hosting www?

Hosting stron w wielu przypadkach jest usługą dodatkową, przez co wymaga osobnej opłaty. Cena za wykupienie hostingu w stosunku rocznym może wynosić od ok. 100 zł do nawet kilkuset (300/400 zł). Możesz spotkać się też z ofertami specjalnymi, w których pierwszy rok jest za darmo lub w niezwykle atrakcyjnej cenie. np. 20 zł. Sprawdź, jednak jak wyglądają koszta po upłynięciu promocji, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że będą one na tyle wysokie, że inne rozwiązania okażą się znacznie korzystniejsze. W WebWave z kolei hosting jest usługą darmową - strony są hostowane na naszych serwerach.

 

13. Czy darmowy hosting jest bezpieczny? 

Podobnie jak w przypadku innych usług hostingowych, bezpieczeństwo zależy od konkretnej firmy oferującej usługę darmowego hostingu. Dlatego warto dokładnie sprawdzić oferty różnych usługodawców i wybrać tę, która oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony danych. W WebWave bezpieczeństwo związane z hostowaniem stron www jest ciągle monitorowane, dzięki czemu w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów są one natychmiastowo niwelowane. 

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

          

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na: