Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

Twoja strona
w 3 minuty z Kreatorem Web
Wave AI.

Stwórz unikalną stronę dla Twojej firmy z pomocą sztucznej inteligencji. Generuj z AI!

Wypróbuj teraz " "

4.6/5

Google

4.8/5

Trustpilot
Główna grafika WebWave AI

Doceniony przez:

Business Insider
PC World
Spider's Web
Onet
mój startup

Wypróbuj teraz

Watch the tutorial ->

AI wygeneruje kompletną stronę w 3 minuty. Potem oddajemy ster w Twoje ręce. Możesz zmodyfikować witrynę, jak chcesz — po prostu podmienić logo lub dać się ponieść kreatywności i dodać nowe sekcje. Z WebWave AI masz pełną kontrolę.

Strona z AI to oszczędność czasu, ale też najwyższa jakość.

Testuj WebWave przez 30 dni. Jeśli żaden z naszych Planów Premium nie spełni Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot pieniędzy.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Subskrypcja miesięczna jest także dostępna (przy wyższej stawce miesięcznej). Podane ceny nie zawierają podatku. Zostaną one naliczone w momencie zakupu. 

Ceny są podane w rozliczeniu rocznym.

Stwórz stronę z AI za darmo, a gdy będzie gotowa, pokaż ją światu za 50% ceny.

 

Korzystaj ze wszystkich funkcji kreatora WebWave AI za darmo. Potem wybierz Plan Premium, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i wyświetlaj stronę pod własnym adresem.

Stwórz swoją stronę

Watch the tutorial ->

Zbuduj stronę internetową na miarę Twoich oczekiwań z kreatorem WebWave AI.

Edytor Drag & Drop
z dokładnością do 1 piksela.

Interfejs naszego kreatora jest inspirowany programami graficznymi. Dzięki temu możesz z łatwością rozmieszczać elementy na stronie. Nie musisz w ogóle myśleć o kodowaniu. Te same zasady obowiązują stronę wygenerowaną z AI. Możesz zmienić cały układ i przesunąć każdy element.
Kreator WebWave AI ma edytor drag and drop.

Teksty na stronie jak od copywritera dzięki AI Writer.

Wygenerowana strona jest wypełniona treścią, ale jeśli czujesz, że niektóre teksy mogłyby brzmieć inaczej, możesz to zmienić. Wykorzystaj nasz AI Writer zasilany ChatemGPT. Z jego pomocą stworzysz chwytliwe nagłówki i slogany reklamowe, ale też dłuższe teksy, a nawet artykuły blogowe.
WebWave AI
Wierzymy, że jedzenie to nie tylko codzienny obowiązek, ale prawdziwa przyjemność dla zmysłów. Naszym celem jest przeniesienie tej przyjemności na ekran poprzez obrazy wzbudzające apetyt, ciekawość i wywołujące emocje na stronie.

Treść jest generowana...

Palety kolorów WebWave AI

Inteligentne palety kolorów.

Nasz kreator stron www z funkcją AI tworzy zestaw palet kolorów, które najlepiej pasują do Twojej strony. Możesz wybrać swoją ulubioną spośród nich lub dać się ponieść swoim kreatywnym zdolnościom. Palety możesz dostosowywać lub tworzyć własne. Jest to też odpowiednie miejsce do pokazania swoich brandowych kolorów.
Fonty w WebWave AI

Fonty na życzenie

Typografia to jeden z najważniejszych elementów strony internetowej. WebWave AI generuje party fontów, które najlepiej odzwierciedlają wizję opisaną w prompcie. Możesz skorzystać z rozwiązań zaproponowanych przez sztuczną inteligencję lub wstawić swoje własne fonty. 
SEO w WebWave AI

Zadbaj o swoje pozycje w wyszukiwarkach z WebWave SEO Analyzer.

Po co tworzyć stronę, jeśli nikt jej nie odwiedzi? SEO to sprawdzony sposób zwiększania ruchu na stronie. SEO Analyzer sprawdzi Twoją stronę pod kątem obecności słów kluczowych oraz optymalizacji na stronę. Dostaniesz gotowy raport ze wskazówkami, co możesz poprawić i jak to zrobić.
Sztuczna inteligencja automatyzuje proces projektowania, ale to nie oznacza, że Twoja strona ma być jak każda inna. Nasz kreator oferuje rozbudowane możliwości projektowania, żeby dać szansę na odzwierciedlenie Twojej wizji.

Zwiększenie widoczności w internecie

W badaniach pozycjonowania, witryny stworzone w WebWave wypadają lepiej od podobnych stworzonych w Wordpress lub innych narzędziach.

Wszystko, czego potrzebuje Twoja firma.

SEO

Dedykowana domena www

Zarejestruj własną domenę dla Twojej strony internetowej i ustaw ją za pomocą zaledwie kilku kliknięć za darmo.

Poczta firmowa

Profesjonalnie komunikuj się ze swoimi klientami za pomocą poczty firmowej w Twojej domenie. Zadbaj o swoją wiarygodność.

Bezpieczny
i zaufany hosting

Nie musisz się o nic martwić. Opiekujemy się Twoją stroną internetową 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały tydzień. Otrzymasz także bezpłatny certyfikat SSL.

Sprzedawaj online
bez prowizji

W kilka chwil możesz stworzyć własny sklep internetowy z bezpiecznymi sposobami płatności. W WebWave nie ma opłat transakcyjnych ani prowizji.

SEO w WebWave AI
Domena z WebWave AI
Poczta firmowa z WebWave AI
Bezpieczny hosting z WebWave AI
Sklep internetowy z WebWave AI

Domena

Poczta firmowa

Hosting

Sklep

WebWave AI. Więcej niż trend.

 

Od 2012 roku pomagamy małym biznesem pokazać się w sieci. Z AI staje się to łatwiejsze niż kiedykolwiek.

G2

4.6/5

4.9/5

minuty

0

by stworzyć stronię z AI

0

użytkowników z całego świata

0

wygenerowanych stron

Kreator WebWave AI

Stwórz swoją stronę ->

Jak działa kreator stron WebWave AI?

WebWave AI
AI zadba o wszystko, ale to do Ciebie należy ostatnie zdanie. Możesz zmienić każdy element strony, korzystając z gotowych rozwiązań jak bank zdjęć czy gotowe palety kolorów lub wstawić własne. 

3. Twoje zdjęcia, fonty i kolory.

Jak stworzyć stronę z WebWave AI - prompt
Twój opis nie powinien być dłuższy niż 35 słów. Postaraj się zwięźle napisać, czym się zajmujesz i na czym najbardziej Ci zależy, Nie przejmuj się szczegółami. AI wszystkim się zajmie.

1. Opisz swoją wizję.

Wszystkie treści na stronie są generowane z myślą o Tobie i Twojej firmie. Wyróżnisz się dzięki tekstom, które przyciągają uwagę, angażują i co najważniejsze, sprzedają.

4. Teksty, które wciągają.

Zoptymalizowana strona przypadnie do gustu nie tylko odbiorcom, ale też algorytmom wyszukiwarek. Przekuj większy ruch w rozwój biznesu dzięki naszym możliwościom dla biznesu.

5. Zadbaj o Seo i rozwijaj swoją stronę.

Po naciśnięciu przycisku “Generuj stronę” od razu przeniesiesz się do edytora. Zobaczysz na żywo, jak AI generuje Twoją stronę. Gotowa wersja będzie wypełniona zdjęciami i tekstami. 

2. Wystarczy jedno kliknięcie.

FAQ.


Chcesz wiedzieć więcej?
Napisz do nas lub skorzystaj z naszej bazy wiedzy. 

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

1. Czy AI może stworzyć stronę?

Tak, AI, czyli sztuczna inteligencja, potrafi stworzyć stronę internetową. Narzędzia AI takie jak ChatGPT potrafią napisać kod strony, a kreatory stron internetowych AI wygenerują cały projekt włącznie z treściami. Dzięki sztucznej inteligencji każdy nawet osoby nieposiadające umiejętności kodowania czy graficznych mogą same stworzyć stronę internetową dla siebie lub swojego biznesu.

 

2. Jak stworzyć własną stronę internetową przy użyciu kreatora AI?

Aby stworzyć stronę internetową przy pomocy kreatora AI, należy wpisać swój prompt, czyli opis strony, którą chcemy stworzyć, a następnie poczekać aż sztuczna inteligencja ją wygeneruje. Z WebWave AI cały proces zajmuje około 3 minut, a po wygenerowaniu strony możesz ją dowolnie edytować tak, żeby w pełni odzwierciedlała Twoje oczekiwania. 

 

3. Czy tworzenie stron internetowych przy pomocy kreatorów AI jest darmowe? 

Tak, kreatory stron www pozwalają stworzyć stronę internetową za darmo. Kreator umożliwia wygenerowanie i edycję nielimitowanej liczby stron. Stronę można nawet opublikować za darmo w subdomenie WebWave.

 

4. Czy wygenerowanie strony z AI jest proste?

Tak, generowanie stron przy pomocy kreatorów AI jest najprostszą metodą tworzenia witryn. Jest to rozwiązanie szybkie i niezwykle intuicyjne. Jedyne co musisz zrobić, to krótko (wystarczy jedno zdanie) opisać, czego ma dotyczyć Twoja strona. Nie wymaga to żadnych specjalistycznych umiejętności.

 

5. Jaki kreator stron internetowych AI jest najlepszy?

Rynek kreatorów stron www AI stale się rozwija i pojawia się na nim coraz więcej rozwiązań. Pojawiają się nowe produkty a te istniejące wcześniej poszerzają swoją ofertę o funkcje AI. WebWave jest obecnie najlepszym dostępnym rozwiązaniem. Jest to stabilny kreator używany przez setki tysięcy użytkowników z całego świata. Wybierając WebWave, możesz mieć pewność, że Twoja strona i Twój biznes będą bezpieczne. A w razie jakichkolwiek problemów możesz liczyć na polski support, który błyskawicznie odpowie na Twoje pytania.

 

6. Jak wygląda strona wygenerowana z AI?

Wygenerowana strona niczym nie różni się od stron stworzonych tradycyjnymi metodami. Oznacza to, że jest funkcjonalna (zgodna z zasadami UX), interaktywna, responsywna (dostosowana do urządzeń mobilnych) oraz estetyczna. Największa różnica dotyczy procesu jej powstawania. Strona, której zaprojektowanie od zera zajęłoby kilka tygodni, może powstać w 3 minuty. Jest to idealne rozwiązanie dla zabieganych przedsiębiorców, którzy chcą się profesjonalnie zaprezentować w sieci, ale jednocześnie zaoszczędzić czas i pieniądze. Kreatory stron internetowych AI są wtedy idealnym rozwiązaniem.

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

          

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na: