Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

Stwórz stronę portfolio z kreatorem WebWave.

 

Narysuj swoją stronę jak w programie graficznym, z kreatorem WebWave możesz zaprezentować się dokładnie tak jak chcesz.

Stwórz własne portfolio Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, tworząc swoje miejsce w wirtualnym świecie razem z nami.

Szablony szyte na miarę.


Wybierz darmowy szablon lub zacznij od czystej kartki i zaprojektuj stronę według własnej koncepcji. Z kreatorem WebWave możesz zapomnieć o jakichkolwiek ograniczeniach.


Zobacz więcej 

Pokaż swoje umiejętności.


Zaprezentuj swoje prace w jak najbardziej atrakcyjny sposób, tak aby telefony i maile w sprawie współprac nie przestawały dawać o sobie znać.

Przedstaw siebie.


Wykorzystaj stronę portfolio, aby nie tylko pokazać swoje umiejętności, ale też siebie. “O mnie” i umieść w niej informacje o sobie oraz zrealizowanych projektach.

Pozwól się znaleźć.


Wypozycjonuj swoją przyszłość. Dzięki odpowiedniej optymalizacji Twoje portfolio będzie miało szansę znaleźć się wysoko w wyszukiwarkach internetowych.

Zdobywaj nowe zlecenia.


Daj swoim odbiorcom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z Tobą lub przy pomocy formularza. Przedstaw swoją ofertę i umieść rekomendacje od poprzednich klientów.

Stwórz własne portfolio 

Nie tylko dla fotografów.


Nie musisz wykonywać zdjęć, aby posiadać swoje portfolio. Portfolio to forma prezentacji swoich umiejętności. Dzięki kreatorowi możesz wykonać je w łatwy, ale zapadający w pamięć sposób.

Make up

Zaprezentuj wykonane przez siebie makijaże i charakteryzacje.

Copywriting

Przedstaw swoje umiejętności kreatywnego pisania.

Sztuka

Jesteś artystą? Potraktuj swoją stronę jak kolejne dzieło w swej kolekcji.

Moda

Pokaż zdjęcia ze swoich sesji lub projekty, które tworzysz dla innych.

Grafika komputerowa

2D? 3D? Przedstaw w wirtualnym portfolio swoją wielowymiarowość.

Handmade

Zaprezentuj światu swoje ręcznie robione projekty.

Postaw na profesjonalizm.

 
Pokaż swoje zaangażowanie projektując własne portfolio przy pomocy kreatora WebWave.

Domena

Wykorzystaj możliwość posiadania domeny .pl przez rok za darmo i reklamuj się własnym nazwiskiem.

Hosting

Zdjęcia, projekty, a może materiały wideo? Hosting WebWave zapewnia Ci odpowiednią przestrzeń na serwerze.

Formularz

Utrzymuj stały kontakt ze swoimi odbiorcami. Wykorzystaj gotowy formularz i dostosuj go do swoich potrzeb.

Efekty

Urozmaić swoją stronę portfolio o efekty typu Parallx, Ken Burns, czy pokazywanie i ukrywanie elementów po scrollu.

SSL

Zyskaj aprobatę Google i pokaż swoim potencjalnym zleceniodawcą, że w swojej pracy stawiasz na bezpieczeństwo.

SEO

Wykorzystuj meta-dane do opisywania swoich prac i sprawdzaj swoje wyniki w sieci dzięki Analizerowi SEO i integracjom.

Portfolio z kreatorem WebWave w 5 prostych krokach.


Zaloguj się

Zaloguj się do panelu webmastera w kreatorze WebWave.

Wybierz szablon
Wybierz interesujący Cię szablon lub czystą kartkę.


Wprowadź treści

Wprowadź swoje treści do projektu i opublikuj stronę.


Wybierz plan

Zdecyduj jaki Plan Premium odpowiada najbardziej Twoim potrzebom.


Gotowe

Ciesz się prostym w wykonaniu, a jednocześnie oryginalnym portfolio.

Stwórz własne portfolio 

FAQ.

Nie znalazłeś/aś tego, czego szukasz?  Napisz do nas lub skorzystaj z naszej bazy wiedzy. 

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Stwórz portfolio 

1. Portfolio - co to?

Słowo wywodzi się z języka włoskiego: portare - nosić + foglio - kartka i prezentację dokonania danej osoby bądź też firmy w określonej dziedzinie. Samo portfolio jest pewnego rodzaju dokumentacją swoich prac i certyfikatów potwierdzających nasze umiejętności. Tradycyjnie było wykorzystywane przez artystów - malarzy lub fotografów i przyjmowało formę teczki. Obecnie coraz więcej profesji może skorzystać z takiego sposobu zareprezentowanie siebie, swoich umiejętności i oferty. Strona portfolio będzie wirtualną wersją tradycyjnego sposobu autoprezentacji.

 

2. Kto powinien posiadać swoje portfolio?

Portfolio to szybka i profesjonalna wizytówka przedstawiająca nasze umiejętności, osiągnięcia zrealizowane dotychczas projekty. Każda osoba posiadająca pracę kreatywną/ artystyczną, powinna zdecydować się na stworzenie własnej teczki. Nie musimy ograniczać się jedynie do fotografów i malarzy. Projektanci różnej maści, architekci i copywriterzy również mogą przedstawić swój katalog w postaci strony stworzonej w kreatorze portfolio.  

 

3. Czy portfolio w formie strony internetowej powinno zawierać SEO?

Jeśli zależy nam na dobrym wypozycjonowaniu platformy to jak najbardziej warto uwzględnić SEO - słowa kluczowe, meta-dane, lekkość strony i ogólną optymalizację strony.

W pozycjonowaniu pomóc nam może również prowadzenie dodatkowego contentu - np. bloga.
O ile na samym SEO niektórym może nie zależeć, o tyle powinniśmy zadbać o szybkość ładowania strony. W przypadku tworzenia portfolio online  z dużą ilością materiałów graficznych lub wideo należy pamiętać o ich kompresji, lub wybraniu formatu, który zapewni wysoką jakość, ale też jednocześnie lekkość pliku np. SVG lub JSON.

 

4. Co powinna zawierać w sobie wirtualna teczka?

To, co powinno znaleźć się w portfolio w formie strony internetowej, zależy od wykonywanej profesji. W przypadku grafika mogą to być np. przede wszystkim ilustracje, web designera - podgląd do projektów stron, fotografa - zdjęcia etc. Poza materiałami prezentującymi nasze umiejętności i realizowane zlecenia, z pewnością warto umieścić sekcję “O nas”/,,O mnie”, aby dać się lepiej poznać odbiorcy. Poleca się również załączanie dokumentów takich jak dyplomy i certyfikaty, czy chociażby samych opinii otrzymanych od swoich klientów, które dodatkowo potwierdzą nasze doświadczenie. Warto też dodać zakładkę z kontaktem lub gotową ofertą. Nasze portfolio może też przyjąć formę ,,kameralnego sklepu”, na którym sprzedawalibyśmy produkty rzemieślnicze lub określone usługi - np. tłumaczenia, pisanie tekstów (copywriting) etc.

 

5. Dlaczego warto mieć portfolio internetowe?

Portfolio stworzone w kreatorze pozwala nam przedstawić swoje zrealizowane prace w profesjonalny sposób, budując tym samym naszą renomę. Przy okazji posiadanie go w takiej formie jest znacznie wygodniejsze, lepiej zorganizowane i mamy je zawsze pod ręką. Gdy potencjalny klient lub pracodawca będzie chciał zobaczyć nasze portfolio, wystarczy, że podeślemy link do strony Jest to również lepsze rozwiązanie niż takie zapisane formie pdf, ponieważ nasz odbiorca nie będzie musiał pobierać całej zawartości.

 

6. Jak powinna nazywać się nasza strona portfolio?

Własną stronę internetową możemy nazwać, jak chcemy. Portfolio online to jednak wirtualna teczka prezentująca nasze umiejętności i wcześniejsze projekty. Najlepiej postawić na nazwę składającą się z naszego imienia i nazwiska np. Marysia Markowska - Portfolio. Można też nawiązać do wykonywanej przez siebie profesji np. ,,Włóczka Marysi”. 

Warto też zwrócić uwagę na to, żeby nazwa strony mogła też znaleźć się w adresie naszej witryny (całość lub jej część). Portfolio pod spersonalizowaną domeną nie tylko podnosi prestiż, ale też dużo lepiej zapada w pamięć.

 

7. Czy kreator portfolio od WebWave jest darmowy?

Wybierając plan darmowy, jesteśmy w stanie korzystać z wszystkich funkcji kreatora i stworzyć projekt portfolio na stronie według własnej koncepcji. Publikacja w sieci również nie wymaga żadnych opłat. Wirtualna teczka otrzyma adres na subdomenie WebWave. Jeśli chcemy postawić na własny adres i dodatkowe funkcjonalności, które pomogą w rozwoju strony, możemy wybrać jeden z Planów Premium i wraz z nim otrzymać domenę .pl na rok gratis.

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

          

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na: