Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

Zacznij teraz 

Zarejestruj się i stwórz profesjonalną stronę www bez kodowania!

Co znajdziesz w tym kursie

rozwiń playlistę

Co znajdziesz w tym kursie:

Zobacz na Youtube 

Zobacz na Youtube 

Rejestracja 

1 Wstęp

2 Podstawy

3 Krok po kroku

4 Wygląd

5 Dodatki

6 Integracje

7 Sklep internetowy

8 Prowadzenie strony

1 Wstęp

Na początku kursu dowiesz się, co znajduje się w szkoleniu oraz czego się z niego nauczysz. Doradzimy też, gdzie szukać pomocy w trakcie tworzenia stron internetowych.

2 Podstawy

W tej części kursu omówimy, czym są kreatory stron www i od czego zacząć pracę z WebWave. Przedstawimy podstawowe elementy niezbędne do funkcjonowania strony w internecie, takie jak domena i hosting. Pokażemy również podstawową konfigurację panelu webmastera.

3 Krok po kroku

W tym rozdziale pokażemy, od czego zacząć projektowanie strony i jak skorzystać z szablonów lub zacząć od “czystej kartki”. Przejdziemy również do wyglądu samego kreatora i omówimy, jak się w nim poruszać.

4 Wygląd

Przedstawimy tu poszczególne elementy, które możemy umieścić na stronie internetowej. Pokażemy też, jak je edytować, aby dostosować każdy szczegół do swojej koncepcji.

5 Dodatki

Tworzenie strony internetowej nie kończy się na jej projektowaniu. Konieczne jest wykonanie jeszcze kilku czynności, takich jak: ustawienie własnej skrzynki pocztowej, zadbanie o SEO, dopasowanie widoku do urządzeń mobilnych (RWD), podłączenie certyfikatu SSL, tworzenie kopii zapasowych i innych, o których również opowiemy w tym rozdziale.

6 Integracje

W tej części kursu pokażemy Ci, jak zintegrować swoją stronę zrobioną w WebWave z zewnętrznymi narzędziami, m.in. Google Analytics, Facebookiem, Mapami Google i wieloma innymi.

7 Sklep internetowy

Jeśli chcesz sprzedawać, na Twojej stronie nie może zabraknąć sklepu. Pokażemy Ci cały proces dodawania go do Twojej strony - od projektowania i ustawień, przez dodawanie produktów, aż po podłączanie płatności.

8 Prowadzenie strony

Na koniec otrzymasz od nas porady na temat tego, jak dbać o swoją stronę. Wskażemy Ci też kilka miejsc, w których znajdziesz materiały edukacyjne pomocne w projektowaniu.

Zobacz nasze ebooki.

Z WebWave masz wiele opcji do wykorzystania. Nie będziesz musiał się zastanawiać jak to zrobić, po prostu to zrobisz! Co ważne, za żadną z tych możliwości nie musisz dopłacać, są gratis!

MożliwościWebWave.

Stworzenie strony

Nauczysz się tworzyć strony internetowe gotowe do publikacji. Bez konieczności kodowania, szukania hostingu, wszystko w jednym narzędziu.

Sklep internetowy

Podłączysz do swojej strony sklep internetowy, ustawisz metody płatności dodasz produkty i zaczniesz sprzedawać w sieci. Funkcje e-commerce w WebWave są całkowicie za darmo.

SEO

Zobaczysz, jak zoptymalizować stronę, aby osiągać wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Dzięki autorskiemu narzędziu Analizer SEO powiemy Ci, co jeszcze musisz zrobić, żeby o niczym nie zapomnieć.

Poczta

Dowiesz się, jak skonfigurować skrzynki pocztowe pod własną domeną. Dajemy nielimitowaną ilość skrzynek, a każda z nich ma pojemność do 5GB.

Domena

Pokażemy Ci, jak podłączyć domenę do strony lub sklepu. Możesz skorzystać z promocji i otrzymać od nas domenę na pierwszy rok gratis, lub podłączyć ją od innego dystrybutora. Ty decydujesz!

RWD

Nauczysz się jak dostosować widok strony do urządzeń mobilnych. Kiedy ponad połowa ruch w internecie pochodzi z komórek i tabletów, Twoja strona musi być dopasowana do takich ekranów. Nie trać klientów!

1. Jak tworzyć projekty stron www i sklepów online

3. Zaawansowanej obsługi kreatora WebWave

5. Podłączania własnej skrzynki pocztowej do strony www

2. Ustawienia domeny

4. Publikacji strony lub sklepu w internecie

W ciągu kilku godzin naszego kursu nauczysz się:

W tym kursie nauczysz się obsługi kreatora WebWave - aplikacji, w której stworzysz własną stronę i sklep internetowy bez kodowania. Nie musisz mieć wiedzy technicznej - aby zacząć tworzyć wystarczy WebWave!

O czym jest kurs.

Darmowy kurs tworzenia stron internetowych.

Z tym kursem nauczysz się tworzyć strony i sklepy internetowe w jeden wieczór z kreatorem stron WebWave. Zarejestruj się, aby stworzyć własną stronę lub sklep internetowy.

Zacznij kurs 

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

          

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na: