Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie

ZACZNIJ TERAZ

Własne elementy strony internetowej

Poza korzystaniem z przygotowanych przez nas gotowych elementów, możesz stworzyć własne. Przydadzą się w momencie, gdy chcesz przenieść stworzony przez Ciebie element na inną stronę, którą budujesz. Może się to okazać kluczowe dla osób projektujących strony na zlecenie, ponieważ znacznie ułatwia i przyspiesza pracę.

ZACZNIJ TERAZ

Automatyczne dostosowanie do urządzeń mobilnych

Połączenie wszystkich elementów w dobrą stronę internetową to pierwszy krok. Kolejnym jest dostosowanie jej do urządzeń mobilnych. Dzięki grupom elementów nie jest to jednak pracochłonne - każda z nich jest już responsywna. Oznacza to, że nie musisz samodzielnie dopasowywać RWD.

ZACZNIJ TERAZ

Intuicyjna i łatwa edycja elementów na stronie internetowej

Opisane elementy strony internetowej można dowolnie edytować, aby dostosować je do własnego projektu. Dzięki wykorzystaniu gotowych fragmentów budowanie strony jest dużo szybsze, a ich modyfikacja pozwala uniknąć ograniczeń. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą korzystać z gotowych szablonów, ale nie czują się na tyle pewnie, by samodzielnie stworzyć stronę od zera.

Złożone elementy strony internetowej

Duże obrazy z tekstem

Na wielu gotowych stronach internetowych pierwszym widokiem jest ładny, duży obraz z przyciskiem. W WebWave możesz z łatwością dodać taki ukłąd na stronę i dopasować go do swoich potrzeb.Dzięki gotowej grupie elementów zaoszczędzisz sporo czasu.

Elementy z tekstem (tekst + obraz)

Wstaw na stronę sekcję, w której dodasz nie tylko treści, ale też grafikę lub inny dowolny element. Pomoże Ci to wzmocnić pozytywne wrażenie odbiorcy. Jest to częsta praktyka stosowana na stronie głównej (i nie tylko), aby zaprezentować ważne informacje na temat firmy lub zwyczajnie dodać więcej atrakcyjnego contentu.

Tekst z ikonami

Element strony internetowej, który może służyć do wypunktowania zalet firmy, możliwości oferty, czy np. cech produktu. To, co zaprezentujesz, zależy od Ciebie, a wykorzystanie gotowego elementu ułatwi Ci pracę i pozwoli skupić się na przekazie.

Opinie i cytaty

Opinie zadowolonych klientów i polecenia działalności budują zaufanie i zachęcają do skorzystania z oferty. Dlatego posiadanie takiej sekcji na stronie pomoże zwiększyć sprzedaż i zainteresowanie, a co za tym idzie, pozyskać następne pozytywne recenzje.

Cenniki

Dzięki nim łatwo zbudujesz sekcję, w której przedstawisz swoją ofertę i ceny produktów czy usług. Ten element jest niezwykle istotny, ponieważ wpływa bezpośrednio na zakup. Dzięki gotowemu segmentowi oszczędzasz czas na projektowaniu. Możesz przeznaczyć go na opracowanie lepszej treści, dzięki której pozyskasz więcej klientów.

Listy artykułów

Większość nowoczesnych stron internetowych posiada bloga. Ma to bardzo wiele zalet, takich jak pomoc w pozycjonowaniu, utrzymanie klienta, czy budowanie pozycji eksperta. Dzięki liście artykułów możesz zaprezentować wpisy jako newsfeed, np. na stronie głównej, i zachęcić użytkownika do przeczytania ich.

Podstawowe elementy strony internetowej

Stopka

Wszystkie witryny, nawet gotowe strony HTML, mają na dole tzw. stopkę. Jest to nieodłączny element każdej z nich. Dzięki gotowym elementom od WebWave dodanie tego obiektu i dopasowanie go, zajmie kilka minut. Stopka automatycznie pojawi się na każdej podstronie.

Galeria i siatka obrazów

Galeria zdjęć jest przydatna na wielu stronach. Wykorzystując ją możesz pochwalić się wykonanymi projektami, czy nawet zaprezentować zdjęcia z rodzinnego albumu. Do dyspozycji masz kilka układów,  które pomogą Ci przedstawić to, co chcesz i co najważniejsze - tak, jak chcesz!

Obrazy

Czym jest strona bez obrazów? Nie może ich zabraknąć również na Twojej! Warto zastanowić się, jak je pokazać, aby zwracały uwagę. Dlatego proponujemy kilka możliwości ich przedstawienia - w układzie siatki, slidera lub pokazu slajdów. Ty decydujesz o ich ostatecznym wyglądzie.

Przyciski

Jeśli potrzebujesz więcej niż jednego przycisku, np. kilku odnośników do Social Media, ten element będzie idealny. Każdy będzie odsyłał do innej strony lub miejsca na Twojej witrynie. Oczywiście w pełni nadają się do modyfikacji.

Tekst

Czasami jeden tekst to za mało. W przypadku, kiedy chcesz przygotować układ niezależnych od siebie tekstów, nie musisz dodawać każdego osobno. Skorzystaj z gotowych elementów strony i dopasuj je do swoich wymagań. To dużo szybsze.

Menu

Dodaj na swojej stronie przygotowane przez nas menu. Ustaw odpowiednio przyciski i linki oraz dostosuj wygląd. Element jest od razu dopasowany do urządzeń mobilnych i pojawi się na wszystkich podstronach.

ZACZNIJ TERAZ

Czym są elementy strony internetowej?

W kreatorze dajemy Ci możliwość zbudowania gotowej strony internetowej z wcześniej stworzonych fragmentów, które są często spotykane. Dzięki temu budowa strony staje się dużo szybsza i łatwiejsza.

Gotowe elementy strony internetowej

W kreatorze stron internetowych WebWave możesz skorzystać z profesjonalnego szablonu lub stworzyć stronę całkowicie samodzielnie. Istnieje również trzecia opcja, czyli budowa witryny z przygotowanych przez WebWave gotowych elementów strony internetowej. Zobacz, jak to zrobić!

Możliwości   >

Zarejestruj się i stwórz profesjonalną stronę www bez kodowania!

ZACZNIJ TERAZ

Poznaj inne możliwości WebWave

Animacje

Sprawdź, jakie animację możesz wykorzystać na stronie internetowej. Dzięki nim będzie wyglądała dynamicznie i nowocześnie.

Zobacz więcej  >

Interakcje

Nie pozwól, aby na Twojej stronie wiało nudą. Zobacz, jak za pomocą interakcji sprawić, aby angażowała użytkownika i była atrakcyjna wizualnie.

Zobacz więcej  >

Sklep internetowy

Nie ma niczego, czego już nie powiedziano na temat sklepów internetowych ich wartości w podnoszeniu sprzedaży. Dlatego sprawdź, jak wykorzystać możliwości e-commerce w WebWave.

Zobacz więcej  >