Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

Naszym celem jest umożliwienie Ci zaprojektowania dowolnej strony internetowej, jaką tylko sobie wymarzysz.


Webwave został zainspirowany photoshopem, aby dać Ci szeroki zakres funkcji, możliwości i opcji, dzięki czemu możesz stworzyć stronę internetową o dowolnym wyglądzie, jaki sobie wymarzysz, bez pisania nawet jednej linijki kodu czy posiadania jakiejkolwiek wiedzy technicznej.

Ponad 610 tys.

liczba użytkowników

206

liczba nowych funkcji w 2022 roku

71

krajów z których pochodzą klienci

Gdzie działamy.

Australia

Rumunia

Polska

Co nas wyróżnia.

Swoboda

Dopasowanie elementów z dokładnością do 1 piksela.

Design

Najwięcej możliwości graficznej edycji strony.

Interfejs

Wygodny interfejs wzorowany na programach graficznych.

Poczta

Skrzynki pocztowe we własnej domenie.

Support

Rewelacyjny polski support 7 dni w tygodniu.

Sklep

Stwórz sklep internetowy i bez prowizji już dziś sprzedawaj usługi, produkty fizyczne i cyfrowe 

Nasza historia.

09.2012

Rozpoczęcie prac nad kreatorem

11.2013

Wersja beta WebWave opublikowana w sieci

06.2014

Pierwszy klient

04.2016

Wyprowadzka z zaplecza sklepu - mamy w końcu własne drzwi

05.2016

Uruchomiliśmy WebWave w języku angielskim

07.2017

WebWave 2.0 - zupełnie nowy interfejs kreatora

09.2017

Wejście na rynek RO

05.2018

Pierwsze 100 000 użytkowników

12.2018

Kolejna przeprowadzka do większego biura

12.2019

200 000 użytkowników

09.2020

Otwarcie biura i rejestracja firmy w Australii

10.2021

400 000 użytkowników

12.2022

500 000 użytkowników

02.2022

Zupełnie nowa identyfikacja graficzna.

Media o nas.

 

WebWave pojawiało się w mediach już wiele razy. Postanowiliśmy zebrać opinie i wypowiedzi o naszym kreatorze stron. Zobacz, co piszą o nas media! 

 

mamstartup.pl o WebWave

Kilka słów o tym, jak powstał nasz kreator stron. 

 

Antyweb.pl o dobrych praktykach w zakładaniu start-upu

WebWave pojawia się w tym zestawieniu jako dobry przykład wykorzystania środków unijnych na rozruch. 

 

NGO.pl pisze o WebWave

Bardzo ciekawy tekst o tym, jak wiele organizacja pozarządowa może zyskać dzięki stronie internetowej oraz dlaczego warto wybrać do tego celu WebWave.

 

DailyWeb.pl o WebWave

Opinia redakcji DailyWeb.pl o naszym kreatorze stron. Co ciekawe, nie mieliśmy żadnego wpływu na ostateczną opinię, która jest bardzo korzystna :). 

 

Strefa Biznesu o WebWave

Artykuł Macieja Badowskiego o naszym kreatorze. Ukazał się też na wielu stronach mediów lokalnych. 

 

Relacja Gazety Pomorskiej ze Start.up.press

Pojawiamy się w niej jako finaliści Start.up.press 2018 :). Wprawdzie nie trafiliśmy do finałowej trójki, ale samo wydarzenie i rozmowy dały nam bardzo dużo. 

 

WebWave w Marketing i Biznes

Wywiad z Maćkiem Czajkowskim, założycielem i CEO WebWave. 

 

WebWave w Radiu dla Ciebie (Innowacje na Start)

Maciek Czajkowski opowiada o drodze WebWave od start-upu do rentownego przedsiębiorstwa. 

 

Recenzja WebWave - test i opinie

Portal Jak Wybrać Hosting? rzeczowo i konkretnie przeanalizował możliwości naszego kreatora i wystawił swoją opinię.

Inni o WebWave.

 

Jeżeli jesteś ciekaw jak opisują nas w mediach, zapraszamy do zapoznania się z poniższymi artykułami:

 

Spider's Web

PCWorld

Widoczni.com

Marketing Biznes

Materiały do pobrania

 

Logo

Banery

Wideo

Wyślij maila

Kontakt w sprawie współpracy

 

contact@webwavecms.com

 

Historia WebWave.

Jak będzie?

Jakość samego narzędzia zawsze pozostanie dla nas priorytetem i dalsze scalanie tych dwóch na pozór sprzecznych koncepcji prostoty i swobody pozostanie naszym największym i najważniejszym wyzwaniem. Chociaż nasza firma przez te 10 lat rosła dynamicznie i zmieniała się diametralnie to jeszcze wiele zmian. Natomiast nie zmieniają się nasze pierwsze założenia tego jakie chcemy dać narzędzie światu – kreator stron. W którym rysujemy jak na kartce a kodowaniem nie musimy się przejmować.
 Naszą misją jest pomagać tym którzy chcą wyrazić siebie w Internecie na swój własny, niepowtarzalny sposób. 
 Dlatego będziemy prężnie rozwijać się na globalnym rynku. Pomagać przedsiębiorcom którzy nas potrzebują, oraz witać w zespole tych którzy chcą im pomóc.

Jak jest?

Od pomysłu do dziś minęło ponad 10 lat, tworzenie stron bez kodowania nie jest już czymś wyjątkowym. Powstało w tym czasie wiele kreatorów, które pozwolą szybko uruchomić własną stronę. Ale nasze narzędzie wciąż pozostaje unikatowym programem, w którym twórca ma pełną swobodę ustawiania elementów.

Dziś nasza siedziba mieści się na Warszawskiej Woli w profesjonalnym biurze. Pracuje w nim 25 osób, które chcą pomagać innym wyrazić siebie w Internecie. Stąd stale rozwijamy nasz program i wypuszczamy co tydzień jego nową wersję z poprawkami, usprawnieniami i nowymi funkcjami. Obsługujemy 3 rynki: polski, rumuński oraz anglojęzyczny. W (2020 r.) otworzyliśmy biuro w Australii. Wspieramy naszych użytkowników zespołem specjalistów pracującym 7 dni w tygodniu. Oraz tworzymy poradniki, instrukcje, szkolenia i prowadzimy webinary. Do dziś mamy ponad 480 tekstów w bazie wiedzy i na blogu, 85 poprowadzonych webinarów, 97 tysięcy czatów, 41 tysięcy godzin rozmów z użytkownikami i 192 filmy na YouTube.

Ale WebWave to przede wszystkim ponad 400 000 użytkowników. Którzy oceniają nasz kreator niewiarygodnie dobrze. Wyniki kwestionariusza NPS za 2021 rok miały średni wynik na poziomie +75. Skala w tym badaniu jest od -100 do +100 i każdy wynik powyżej 0 uznaje się za dobry.Wśród użytkowników są nie tylko przedsiębiorcy, instytucje czy hobbyści ale również artyści - profesjonaliści tworzący strony dla innych, od freelancerów po agencje. Wśród stron stworzonych w WebWave możemy znaleźć stronę Danuty Stenki, stronę zespołu Lady Pank, stronę Mst. Warszawy poświęconą lasom miejskim albo stronę związku zawodowego Orlen. W WebWave może stworzyć porządną strony każdy laik, ale są też wśród tych stron prawdziwe diamenty tworzone przez profesjonalistów, którym chcieliśmy dać swobodę. Nasze narzędzie jest najlepszym wyborem dla tych którzy chcą szybko stworzyć stronę dokładnie taką jak chcą – ładną, nowoczesną i bez kodowania. WebWave nie jest i nie będzie narzędziem do tworzenia aplikacji internetowych z logiką biznesową, kontami setek użytkowników i zaawansowanymi operacjami na bazach danych. – od takich zadań są programiści. Ale tam gdzie można ich zastąpić – jesteśmy my.

Jak było?

Prace nad narzędziem rozpoczęły się w 2011 roku na warszawskim Bemowie. Jak to zwykle bywa kiedy kilku studentów zaczyna tworzyć firmę pierwszą siedzibą jednak nie był garaż. Było nią zaplecze sklepu. Rzuciliśmy sobie wyzwanie napisać narzędzie do tworzenia stron www, które będzie jednocześnie proste w obsłudze, ale i dające swobodę tworzenia. WebWave miał być jak solidny program graficzny. Na początku korzystania dużo nam podpowiada i każda funkcja jest domyślnie dobrze skonfigurowana, ale w miarę jak go poznajemy, przejmujemy coraz więcej kompetencji do edycji każdego szczegółu. A to jak bardzo będziemy chcieli wejść w edycję każdego elementu, zależy już tylko od nas. Dlatego klientami WebWave są zarówno hobbyści czy mali przedsiębiorcy jak i designerzy tworzący unikalne strony dla innych.

Nie chcemy nigdy być jak nasza konkurencja, powstaliśmy dlatego że naszego produktu po prostu brakowało na rynku kreatorów stron internetowych. Większość tego rodzaju narzędzi daje możliwość tworzenia według ściśle ustalonego szablonu lub predefiniowanych sekcji i sztywnych ram tabeli. W programie WebWave możesz każdy element ustawić jak tylko chcesz do 1px i swobodnie go edytować. Jednak jest to program zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. Dlatego musi być przystępny, i również u nas jest do wyboru wiele szablonów, które można po prostu wykorzystać lub dowolnie zmienić pod siebie. Scalenie tych dwóch koncepcji prostoty i swobody w jednym narzędziu nie było zadaniem ani łatwym ani szybkim. Ale wreszcie 19 listopada 2013 udało się je dać światu.

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

          

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na: