Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Kreator stron www WebWave

WebWave to kreator stron internetowych, w którym każdy zrobi stronę internetową bez kodowania i opublikuje ją w sieci. Za darmo i bez kruczków. 

Pomysł na kreator www pojawił się w głowie Maćka Czajkowskiego – założyciela WebWave. Razem z zespołem wzięli się do roboty pod koniec 2011 roku.
Pomysł okazał się obiecujący, jednak bardzo pracochłonny.

Trzeba było przede wszystkim stworzyć narzędzie. Takie, które będzie łatwe w obsłudze i da użytkownikom możliwości zarezerwowane do tej pory dla specjalistów od kodowania. 

Cel był jasny. Pozostało go osiągnąć.

 

Ten pierwszy raz

19 listopada 2013 roku kreator stron miał swój „D-Day”. Odpaliliśmy go po prawie dwóch latach pracy i… zabraliśmy się do roboty. Chociaż narzędzie było gotowe, to nawet na chwilę nie przestaliśmy go rozwijać.

Zwłaszcza że trzeba było też zawalczyć o rzeczy poza naszym kreatorem.
Problemem była bardzo zła opinia o kreatorach stron i duża konkurencja na rynku. Żeby się przebić, musieliśmy postawić na jakość. Nie tylko kreatora. Również pomocy.

Od momentu uruchomienia pierwszej wersji aktualizowaliśmy nasz kreator 300 razy (do końca września 2020 roku). To oznacza, że co niecałe dwa tygodnie nasi użytkownicy mogą skorzystać z nowych funkcji. Czyli… idziemy w jakość. W praktyce każda aktualizacja kreatora daje naszym użytkownikom nowe możliwości i funkcje. 

 

Nie ma nudy 

Wiele nowych funkcji “zamówili” nasi użytkownicy. Wrzucali swoje pomysły, głosowali i wybierali te, które są najważniejsze. My braliśmy się do kodowania.
Dlatego od początku WebWave było nie tylko narzędziem, ale też zespołem kompetentnych ludzi. Postawiliśmy na bezpośredni kontakt z naszymi użytkownikami i wykorzystujemy nasze umiejętności, żeby kreator www był jeszcze lepszy i jeszcze lepiej spełniał oczekiwania. 

Nasi użytkownicy doceniają to, że odpisujemy im na maile tego samego dnia. Telefon w biurze czasem nie milknie, a na czacie cały czas z kimś piszemy. Po polsku, konkretnie. Szukamy razem rozwiązań. Bez rozróżnienia na pomoc premium i nie premium. Pomagamy wszystkim naszym użytkownikom robić ich strony.

 

Cały Lublin, Białystok lub Bydgoszcz ma stronę w WebWave

Jest z nami już 429 tysięcy osób. To ludzie, którzy nam zaufali i wybrali kreator www WebWave jako narzędzie, w którym zrobią stronę internetową. Jeśli zastanawiasz się nad skalą, to tak jakby wszyscy mieszkańcy Lublina, Białegostoku lub Bydgoszczy mieli swoje strony w kreatorze www WebWave.

I osób, które nam zaufały jest każdego dnia więcej.

Dziękujemy za to zaufanie.

 

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

Każdy z nas ma spore doświadczenie w tworzeniu strony. Dlatego od początku chcieliśmy dzielić się wiedzą z naszymi użytkownikami.

W naszej bazie wiedzy jest ponad 494 artykuły. Do tego co tydzień na naszym blogu pojawia się nowy tekst poświęcony budowaniu stron internetowych.

Tak, lubimy dzielić się wiedzą. Nasi użytkownicy to doceniają. Czasem przez pół godziny rozmawiamy przez telefon i próbujemy znaleźć idealne rozwiązanie. :) Takie rozmowy pomagają nam doskonalić kreator www.

 

Strona internetowa dla każdego

Z kreatora www WebWave korzystają organizacje państwowe, duże firmy, szkoły, lokalne biznesy, freelancerzy, hobbyści i wielu, wielu innych. Nasi użytkownicy docenili to, że mogą sami stworzyć własną stronę i opublikować ją w sieci za darmo. Do tej pory stworzyli w WebWave ponad pół miliona stron internetowych. Z dnia na dzień jest ich coraz więcej. 

Rekordzista zrobił i opublikował ponad 500 stron www!

Po prawie siedmiu latach możemy powiedzieć, że tworzymy najpopularniejszy kreator stron internetowych w Polsce. Dziękujemy naszym użytkownikom za zaufanie i obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach. 

Kreator stron www z Warszawy, ale nie tylko w Polsce

Od początku tworzyliśmy nasz kreator www na warszawskim Bemowie.

Obecnie nasz kreator ma trzy wersje językowe: polską, angielską i rumuńską. Za to nasi użytkownicy robią strony we wszystkich najpopularniejszych językach świata. 

 

Inni o WebWave

Jeżeli jesteś ciekaw jak opisują nas w mediach, zapraszamy do zapoznania się z poniższymi artykułami:
Spider’s Web
PCWorld
• Widoczni.com
Marketing Biznes

 

WebWave w liczbach

429 tysięcy użytkowników 
589 980 strony 
 
494 teksty w bazie wiedzy i na blogu
385 webinary
 
45 zajechanych klawiatur i myszy
104 tysiące czatów 
44,5 tysięcy godzin rozmów z klientami


Za tym wszystkim stoją konkretni ludzie. Zobacz, kto tworzy kreator, którego używa ponad 429 tysięcy osób. Uśmiechamy się nie tylko dlatego, że fotograf nam kazał. Jesteśmy po prostu mili :)

 

Jeśli podoba Ci się kreator WebWave, polub nasz profil na Facebooku i na bieżąco otrzymuj informacje o nowych funkcjach, webinarach, wpisach na blogu, konkursach, promocjach i wszystkich zmianach.

strona www kreator stron www dla mediów

O nas.

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się

Kreator www WebWave - poznaj historię polskiego kreatora stron internetowych.