Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

Formularz zgłoszeniowy

Autor

E-mail

Adres internetowy szablonu

Wiadomość (opcjonalne)

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zgłoś swój szablon.

Ścieżka dodania szablonu.

Podczas gdy użytkownicy korzystają z Twojego szablonu, Ty zarabiasz.

Zarabiasz

Szablon jest już dostępny dla użytkowników.

Publikacja

Szablon jest sprawdzany pod względem użyteczności.

Weryfikacja

Na tym etapie twój szablon został przekazany do weryfikacji.

Wyślij zgłoszenie

Kategorie       Bestsellery       Kontakt

Salon  rowerowy

Salon rowerowy

To że dodamy Twój szablon do bazy nie sprawia że on przestaje być Twój. Inni użytkownicy będą widzieć że to Ty jesteś autorem szablonu który wybrali. Możesz się podpisać prawdziwym nazwiskiem albo pseudonimem. Jak wolisz. A jeżeli chcesz możemy nawet udostępnić użytkownikom kontakt do Ciebie. Może to wykorzystasz do zbierania zleceń w przyszłości.

Promuj swoją markę dzięki szablonom.

Dokładny opis dobrych praktyk, które warto zastosować aby Twój szablon był jak najlepszy.

Zobacz

Zapoznaj się z plikiem w którym dokładniej opisujemy każdy aspekt dobrego szablonu. Wskazówki w nim zawarte pomogą Ci stworzyć dobry i popularny szablon. Z którego inni będą korzystać chętnie i w wygodny sposób.

Dokładny opis dobrych praktyk

Szablon powinien być dostosowany do użytku w każdym z widoków RWD. Menu na wersjach mobilnych powinno być w formie menu mobilnego. Ponadto elementy klikalne powinny mieć conajmniej 50x50 px.

RWD

Wszystkie warstwy powinny posiadać odpowiednie nazwy w odpowiednim języku. Nazwy warstw powinny rozpoczynać się wielką literą. Kolejność warstw w panelu warstw powinna zgadzać się z kolejnością warstw na stronie.

Warstwy

Wszystkie zdjęcia i grafiki powinny być zoptymalizowane pod WWW (mało ważyć przy jednoczesnej wysokiej jakości). W bibliotece powinny znajdować się tylko zdjęcia wykorzystywane w szablonie. Wszelkie zdjęcia i grafiki pownny być udostępnione na licencji CC0.

Grafiki

Każdy tekst na stronie powinien mieć 
ustawiony swój styl. Fonty powinny być czytelne i kontrastowe w stosunku do tła. Stylów tekstów powinno być jak najmniej, nieużywane style należy usunąć.

Teksty

Szablon powinen kierować się sprawdzonymi zasadami UX - być przystępny dla użytkownika, łatwy w modyfikacji a przy tym ładny, prosty i co najważniejsze czytelny. Wszelkie efekty powinny być utworzone możliwie najprostszym sposobem.

Ogólne wymagania

Dobre praktyki, czyli jak stworzyć szablon przyjazny dla użytkownika.

Zobacz

Zobacz jak zacząć

WebWave to miejsce, które docenia twórców. Jeśli tworzysz szablony stron w naszym kreatorze, możesz udostępnić je innym i zarabiać 50 zł za każde użycie.

Udostępnij nam swój szablon i zarabiaj.

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

          

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na: