Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Udostępnij nam swój szablon i zarabiaj.

WebWave to miejsce, które docenia twórców. Jeśli tworzysz szablony stron w naszym kreatorze, możesz udostępnić je innym i zarabiać 50 zł za każde użycie.

Zobacz jak zacząć

Zobacz

Dobre praktyki, czyli jak stworzyć szablon przyjazny dla użytkownika.

Ogólne wymagania

Szablon powinen kierować się sprawdzonymi zasadami UX - być przystępny dla użytkownika, łatwy w modyfikacji a przy tym ładny, prosty i co najważniejsze czytelny. Wszelkie efekty powinny być utworzone możliwie najprostszym sposobem.

Teksty

Każdy tekst na stronie powinien mieć 
ustawiony swój styl. Fonty powinny być czytelne i kontrastowe w stosunku do tła. Stylów tekstów powinno być jak najmniej, nieużywane style należy usunąć.

Grafiki

Wszystkie zdjęcia i grafiki powinny być zoptymalizowane pod WWW (mało ważyć przy jednoczesnej wysokiej jakości). W bibliotece powinny znajdować się tylko zdjęcia wykorzystywane w szablonie. Wszelkie zdjęcia i grafiki pownny być udostępnione na licencji CC0.

Warstwy

Wszystkie warstwy powinny posiadać odpowiednie nazwy w odpowiednim języku. Nazwy warstw powinny rozpoczynać się wielką literą. Kolejność warstw w panelu warstw powinna zgadzać się z kolejnością warstw na stronie.

RWD

Szablon powinien być dostosowany do użytku w każdym z widoków RWD. Menu na wersjach mobilnych powinno być w formie menu mobilnego. Ponadto elementy klikalne powinny mieć conajmniej 50x50 px.

Dokładny opis dobrych praktyk

Zapoznaj się z plikiem w którym dokładniej opisujemy każdy aspekt dobrego szablonu. Wskazówki w nim zawarte pomogą Ci stworzyć dobry i popularny szablon. Z którego inni będą korzystać chętnie i w wygodny sposób.

Zobacz

Dokładny opis dobrych praktyk, które warto zastosować aby Twój szablon był jak najlepszy.

Promuj swoją markę dzięki szablonom.

To że dodamy Twój szablon do bazy nie sprawia że on przestaje być Twój. Inni użytkownicy będą widzieć że to Ty jesteś autorem szablonu który wybrali. Możesz się podpisać prawdziwym nazwiskiem albo pseudonimem. Jak wolisz. A jeżeli chcesz możemy nawet udostępnić użytkownikom kontakt do Ciebie. Może to wykorzystasz do zbierania zleceń w przyszłości.

Salon rowerowy

Salon  rowerowy

Kategorie       Bestsellery       Kontakt

Wyślij zgłoszenie

Na tym etapie twój szablon został przekazany do weryfikacji.

Weryfikacja

Szablon jest sprawdzany pod względem użyteczności.

Publikacja

Szablon jest już dostępny dla użytkowników.

Zarabiasz

Podczas gdy użytkownicy korzystają z Twojego szablonu, Ty zarabiasz.

Ścieżka dodania szablonu.

Zgłoś swój szablon.

Autor

E-mail

Adres internetowy szablonu

Wiadomość (opcjonalne)

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz zgłoszeniowy

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się