Używając WebWave do tworzenia stron internetowych masz dostęp do setek opcji i ustawień, które pozwalają na nieskończoną liczbę kombinacji i stworzenie strony dokładnie takiej, jak będziesz chciał. Nie musisz umieć kodować, cały system działa na zasadzie drag and drop. Możesz łatwo dodawać obrazy, tekst, zmieniać typografię, zmieniać kolory każdego z elementów, dodawać do strony mapę, komentarze, wideo lub nawet własny kod HTML, CSS lub JavaScript, jeżeli będziesz tego potrzebował.

Jak to jest mieć stronę w WebWave CMS?

Czy użycie szablonu w jakiś sposób mnie ogranicza?

 

Nie. W szablonie zastajesz przygotowaną stronę, ale możesz z nią robić co tylko chcesz. Możesz wszystko przesuwać, zmieniać, usuwać lub dodawać nowe elementy. Możesz dodawać i usuwać podstrony oraz wszystko inne co da się zrobić w projekcie stworzonym od zera.

Czy mogę zmienić szablon strony?

 

Nie. Za to możesz stworzyć nową stronę opartą na innym szablonie. Możesz mieć tyle stron ile chcesz, nie narzucamy na Ciebie żadnych ograniczeń.

Kiedy moja strona będzie widoczna w sieci?

 

Twoja strona internetowa będzie widoczna od momentu, kiedy ją opublikujesz. Wystarczy wcisnąć przycisk publikuj. Nasze serwery przygotują za Ciebie kod i już po chwili strona www będzie dostępna dla wszystkich w internecie.

A co z Google?

 

WebWave udostępnia wszystkie niezbędne opcje do prowadzenia optymalizacji strony pod wyszukiwarki internetowe. Strona na której teraz się znajdujesz jest również zrobiona za pomocą naszego narzędzia i zajmuje bardzo wysokie pozycje w Google.

Blog o tworzeniu storn www nagłówek

Poznaj responsywne szablony stron internetowych dostępne w WebWave.

Poznaj nasze responsywne szablony stron internetowych i wybierz dowolny z nich, aby tworzyć stronę www. Możesz je dowolnie zmieniać, usuwać to co niepotrzebne lub dodać to czego Ci brakuje.

Responsywne, darmowe szablony stron internetowych

Darmowe szablony stron internetowych dostępne w kreatorze WebWave ułatwią Ci tworzenie stron www

Ta strona została stworzona w WebWave

PRODUKT

 

FIRMA

POMOC

KONTAKT

 

contact@webwavecms.com

 

+48 731 395 898

POZNAJ NAS BLIŻEJ

KONTAKT

 

contact@webwavecms.com

 

+48 731 395 898

 

 

Zacznij teraz

 

 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka. Dowiedz się więcej

Gotów? Stwórz własną stronę www!

ENG

PL

Zarejestruj

Zaloguj

profesjonalny kreator stron www - WebWave CMS

Zarejestruj

Zaloguj

WEBWAVE DLA AGENCJI

profesjonalny kreator stron www - WebWave CMS

Zaloguj

Zarejestruj