Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Polecaj i zarabiaj

Każdy, komu polecisz WebWave, otrzyma 50% zniżki na zakup swojego pierwszego pakietu premium. Ty za to otrzymasz szansę na zdobycie stałego, statycznego dochodu. Kiedy polecone przez Ciebie osoby opłacą pakiet, Ty otrzymasz 30% prowizji od dokonanej wpłaty!

Uzyskane w ten sposób środki możesz przeznaczyć na usługi WebWave lub jeśli uzbierasz co najmniej 500 zł, wypłacić je na swoje konto bankowe.

Polecaj i Zarabiaj

Polecaj WebWave innym i otrzymuj prowizję od każdej wpłaty z Twojego polecenia. Nie musisz prowadzić działalności gospodarczej aby móc korzystać z programu partnerskiego.

Materiały Reklamowe

Pobierz od nas banery, abyś mógł umieścić na swojej stronie internetowej. Dodatkowo otrzymasz logotypy WebWave i skrypt wiadomości promocyjnej (pobierz tutaj), którą możesz wykorzystać  wysyłając wiadomość do użytkowników, którym chcesz polecić naszą aplikację. 

Unikalny Link

Każdy zakup konta przy użyciu Twojego linku partnerskiego pozwala na otrzymanie 30% prowizji. 

Przykład 

Przykładowo poleciłeś WebWave 10 osobom. Wszyscy stworzyli swoje strony internetowe, ile prowizji uzyskasz od osób poleconych przez Ciebie:

10 (osób) * 180 zł (hosting - 50% rabatu) * 30% (prowizja) = 540 zł

540 zł dodatkowego pasywnego dochodu i nie musisz nic robić, aby go uzyskać! 

Nie czekaj zacznij polecać już dziś.

Jak szybko zacząć zarabiać?

W pierwszej kolejności zapoznaj się z regulaminem Programu Prowizyjnego "Program 30%". Rozpoczęcie korzystania z Programów Prowizyjnych jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Aby zacząć polecać i zarabiać, zarejestruj się w WebWave CMS i pobierz swój link polecający (po prawej stronie w panelu webmastera w sekcji "Polecaj i zarabiaj").

Następnie wyślij go swoim znajomym lub udostępnij na swojej stronie internetowej czy w mediach społecznościowych (pobierz skrypt wiadomości promocyjnej).

Jeśli osoba, która otrzymała od Ciebie link, zarejestruje się, to zostanie zakwalifikowana, jako polecona przez Ciebie i już zawsze będziesz otrzymywał prowizję od opłat przez nią wnoszonych.

Aktywnie wspieramy Cię w poszukiwaniu nowych użytkowników. Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie promocyjne grafiki / banery zachęcające do zarejestrowania się w WebWave. Możesz pobrać je tutaj i używać do woli gdzie tylko chcesz:
- Pobierz materiały - Wariant 1;
- Pobierz materiały - Wariant 2;
- Pobierz materiały - Wariant 3.

 

Przejdź do Panelu Webmastera i dołącz do programu!

Polecaj WebWave i pomóż innym tworzyć strony www

Promuj z nami WebWave, kreator stron www bez kodowania i odbieraj prowizje. Pomóż innym użytkownikom tworzyć samodzielnie strony www dostosowane do urządzeń mobilnych.

50%

PANEL WEBMASTERA

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie

Dowiedz się jak polecać kreator stron www WebWave, dzięki któremu tworzenie stron www jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.