Polecaj i zarabiaj

 

Każdy, komu polecisz WebWave, otrzyma 30% zniżki na zakup swojego pierwszego hostingu. Ty za to otrzymasz szansę na zdobycie stałego, statycznego dochodu. Kiedy polecone przez Ciebie osoby opłacą hosting, Ty otrzymasz 30% prowizji od dokonanej wpłaty!
 
Uzyskane w ten sposób środki możesz przeznaczyć na usługi WebWave lub jeśli uzbierasz co najmniej 100 zł, wypłacić je na swoje konto bankowe.

ZACZNIJ JUŻ TERAZ

Polecaj i Zarabiaj

 

Polecaj WebWave innym i otrzymuj prowizję od każdej wpłaty z Twojego polecenia. Nie musisz prowadzić działalności gospodarczej aby móc korzystać z programu partnerskiego.

Materiały Reklamowe

 

Pobierz od nas banery, abyś mógł umieścić na swojej stronie internetowej. Dodatkowo otrzymasz logotypy WebWave i skrypt wiadomości promocyjnej (pobierz tutaj), którą możesz wykorzystać  wysyłając wiadomość do użytkowników, którym chcesz polecić naszą aplikację. 

Unikalny Link

 

Każdy zakup konta przy użyciu Twojego linku partnerskiego pozwala na otrzymanie 30% prowizji. 

PRZYKŁAD 

 

Przykładowo poleciłeś WebWave 10 osobom. Wszyscy stworzyli swoje strony internetowe, ile prowizji uzyskasz od osób poleconych przez Ciebie:
 
10(osób)*300zł(hosting)* 30%(prowizja) = 900 zł
 
900 zł miesięcznie dodatkowego pasywnego dochodu i nie musisz nic robić, aby go uzyskać! 
 
Nie czekaj zacznij polecać już dziś.

JAK ZACZĄĆ ZARABIAĆ?

 

Aby zacząć polecać i zarabiać, zarejestruj się w WebWave CMS i pobierz swój link polecający (po prawej stronie w panelu webmastera w sekcji "Polecaj i zarabiaj").

 

Następnie wyślij go swoim znajomym lub udostępnij na swojej stronie internetowej czy w mediach społecznościowych (pobierz skrypt wiadomości promocyjnej).

 

Jeśli osoba, która otrzymała od Ciebie link, zarejestruje się, to zostanie zakwalifikowana, jako polecona przez Ciebie i już zawsze będziesz otrzymywał prowizję od opłat przez nią wnoszonych.

 

Aktywnie wspieramy Cię w poszukiwaniu nowych użytkowników. Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie promocyjne grafiki / banery zachęcające do zarejestrowania się w WebWave. Możesz pobrać je tutaj i używać do woli gdzie tylko chcesz!

Polecaj WebWave i pomóż innym tworzyć strony www

30%

Użyj kreator stron internetowych, twórz strony www z RWD z szablonów lub od zera i zarabiaj.

Zarejestruj

Zaloguj

profesjonalny kreator stron www - WebWave CMS

Zarejestruj

Zaloguj

WEBWAVE DLA AGENCJI

profesjonalny kreator stron www - WebWave CMS

Zaloguj

Zarejestruj

Promuj z nami WebWave, kreator stron www bez kodowania i odbieraj prowizje. Pomóż innym użytkownikom tworzyć samodzielnie strony www dostosowane do urządzeń mobilnych.

Ta strona została stworzona w WebWave

PRODUKT

 

FIRMA

POMOC

KONTAKT

 

contact@webwavecms.com

 

+48 731 395 898

POZNAJ NAS BLIŻEJ

KONTAKT

 

contact@webwavecms.com

 

+48 731 395 898

 

 

Zacznij teraz

 

 

Ta strona wykorzystuje ciasteczka. Dowiedz się więcej

Gotów? Stwórz własną stronę www!

ENG

PL