Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Zawsze starannie planujemy nowe funkcje dla kreatora WebWave. Jeśli masz jakieś sugestie, nad czym powinniśmy dalej pracować, śmiało skontaktuj się z nami przez e-mail lub zagłosuj na naszym forum

Polecaj i Zarabiaj

Polecaj WebWave innym i otrzymuj prowizję od każdej wpłaty z Twojego polecenia.

Materiały Reklamowe

Pobierz od nas banery, logotypy i inne materiały reklamowe, aby wykorzystać je na swojej stronie internetowej. 

Unikalny
Link

Każdy zakup konta przy użyciu Twojego linku partnerskiego pozwala na otrzymanie 30% prowizji. 

Przykład 

 

Przykładowo poleciłeś WebWave 10 osobom. Wszyscy stworzyli swoje strony internetowe i opłacili plan Business. Twoja prowizja to:

10 (osób) * 480 zł (Plan Business na rok) * 30% (prowizja) = 1440 zł

Taką prowizję otrzymasz nie tylko przy pierwszej płatności, poleconych przez siebie osób, ale przy każdej kolejnej płatności też. Czyli za polecenie tylko 10 osób co roku otrzymasz 1440 zł dodatkowego pasywnego dochodu! 

Jak szybko zacząć zarabiać?

 

W pierwszej kolejności zapoznaj się z regulaminem Programu Prowizyjnego "Program 30%". Rozpoczęcie korzystania z Programów Prowizyjnych jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Aby zacząć polecać i zarabiać, zarejestruj się w WebWave i pobierz swój link polecający (po prawej stronie w panelu webmastera w sekcji "Polecaj i zarabiaj").

Następnie wyślij go swoim znajomym lub udostępnij na swojej stronie internetowej czy w mediach społecznościowych.

Jeśli osoba, która otrzymała od Ciebie link, zarejestruje się, to zostanie zakwalifikowana, jako polecona przez Ciebie i już zawsze będziesz otrzymywał prowizję od opłat przez nią wnoszonych.

Aktywnie wspieramy Cię w poszukiwaniu nowych użytkowników. Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie promocyjne grafiki / banery zachęcające do zarejestrowania się w WebWave. Możesz pobrać je tutaj i używać do woli gdzie tylko chcesz:
- Pobierz materiały

 

Przejdź do Panelu Webmastera i dołącz do programu!

Polecaj i zarabiaj.

 

Każdy, komu polecisz WebWave, otrzyma 50% zniżki na zakup swojego pierwszego pakietu premium. Ty za to otrzymasz stały, statyczny dochód. Kiedy polecone przez Ciebie osoby opłacą pakiet, Ty zawsze otrzymasz 30% prowizji od dokonanej wpłaty!

Uzyskane w ten sposób środki możesz przeznaczyć na usługi WebWave lub wypłacić je na swoje konto bankowe.

Panel Webmastera 

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się