Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

  Oszczędność

Nasz kreator jest darmowy, nikt nie musi nic płacić, żeby z niego skorzystać, może tworzyć swoją stronę tak długo jak potrzebuje. Plany Premium zaczynają się już od 12 zł / msc.

 

  Możliwości

Kreator WebWave oferuje najwięcej możliwości graficznej edycji strony spośród wszystkich kreatorów stron. A praca w nim jest intuicyjna i wygodna.

 

  Własna domena na rok za darmo

Przy zakupie każdy otrzymuje własną domenę na rok za darmo, oraz do każdej domeny otrzyma również profesjonalną pocztę email, oraz certyfikat SSL bez dodatkowych opłat.


  Polska firma

Jesteśmy polską firmą z polskim suportem, nasi użytkownicy mogą się skontaktować za pośrednictwem czata, telefonu oraz maila z prawdziwą osobą, a nie botem. Nie tylko rozwiążemy problemy, ale podpowiemy jak stworzyć to co chcesz.

 

  Sklep internetowy bez prowizji

W naszym kreatorze możesz również stworzyć i prowadzić własny sklep internetowy i sprzedawać bez żadnych prowizji.

 

  Kontakt

Pamiętaj też, że zawsze możesz do nas napisać na partner@webwavecms.com , chętnie podpowiemy jak promować Twój link, pozyskiwać klientów i zarabiać jak najwięcej na prowizji.

Zarabiaj na polecaniu WebWave.

30% z każdej płatności jakiej dokona pozyskana osoba trafi do Ciebie. Zawsze.


Tak długo jak będzie klientem WebWave, tak długo będziesz dostawał prowizję ze wszystkiego. 

               Proste zasady.

 

Otrzymasz 30% za wszystkie Plany Premium które ten komu nas poleciłeś kupił w WebWave. Zarówno w pierwszym roku jak i wszystkich kolejnych latach. Zarówno za pierwszą stronę jak i każdą kolejną. Tak długo jak będzie klientem WebWave tak długo będziesz dostawał prowizję, ze wszystkiego. Bez żadnych kruczków lub kwoty maksymalnej.

               Dla każdego.

 

Wstaw link do siebie na stronę, przekaż znajomym, zareklamuj w social mediach, powiedz o tym w swoim podcaście lub wymyśl coś niestandardowego i tak zachęcaj innych do skorzystania z WebWave.

               Warto polecać WebWave.

 

Mamy świetny produkt i nasi użytkownicy to doceniają. Nie będziesz musiał się wstydzić za to że nas poleciłeś.

8/10 użytkowników poleciłoby WebWave swoim bliskim* (wyniki badania NPS za 2021 rok).

W zeszłym roku wydaliśmy aż 277 nowych funkcji.

Nasz support jest najlepszy na rynku, na wiadomość na czacie odpowiadamy średnio w 44 sekundy, na maila odpisujemy średnio w 57 minut.

Krok 1

 

Zarejestruj się

 

 

 

Zarejestruj się w WebWave.

Krok 2

 

Pobierz link

 

 

 

Z Panelu webmastera otwórz sekcję „Polecaj i Zarabiaj”, i wygeneruj swój unikalny link.

Krok 3

 

Pobierz materiały

 

 

 

Pobierz materiały, które pomogą Ci pokazać WebWave.

Krok 4

 

Zareklamuj WebWave

 

 

 

Najlepiej jak umiesz.

Krok 5

 

Zdobądź klientów

 

 

 

Informację o tym że ktoś trafił do nas od Ciebie przechowujemy przez 365 dni, nie każdy musi kupić od razu.

Krok 6

 

Zbieraj prowizje

 

 

 

W Panelu Webmastera obserwuj rosnące prowizje.

Pobierz grafiki marketingowe


Logo, filmy promocyjne i grafiki do umieszczenia na Instagramie, Facebooku, mailingu i stronie internetowej.

Pobierz

               Oferta indywidualna.

 

Masz bardzo duże zasięgi i chcesz dla nas prowadzić promocję wizerunkową? Nie znalazłeś na stronie tego czego szukasz? Skontaktuj się z nami bezpośrednio:

e-mail: partner@webwavecms.com

Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy

O czym warto pamiętać promując WebWave.

FAQ.

 

30% na zawsze z każdej płatności Twojego klienta.

Masz jeszcze jakieś pytania? Napisz do nas na:

partner@webwavecms.com

1. Kto może przystąpić do programu partnerskiego WebWave?

Każdy. Możesz polecić nasz kreator znajomemu i razem będziecie mieć taniej. Lub możesz być influencerem z milionami zasięgów. Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń ani weryfikacji przed przystąpieniem do programu. Nie musisz posiadać u nas strony, wystarczy że się zarejestrujesz.

 

2. Jak przystąpić do programu?

Zarejestruj się na naszej stronie, a następnie w panelu Webmastera odszukaj sekcję “Polecaj i Zarabiaj” po prawej stronie. Zaznacz że chcesz zacząć zarabiać na polecaniu WebWave i po chwili zostanie dla Ciebie, w tym samym miejscu, wygenerowany link który możesz przekazać swoim odbiorcom. Od tej chwili każdy kto skorzysta z Twojego linka będzie się liczył na Twoje konto. Jeżeli tego potrzebujesz możesz wygenerować wiele różnych linków, również dodając do niego nazwę firmy lub swojego konta w social mediach.

 

3. Skąd wiem ile zarobiłem?

W Panelu Webmastera w sekcji “Polecaj i Zarabiaj” po prawej stronie, znajdują się wszystkie informacje aktualizowane na bieżąco. Możesz w dowolnym momencie sprawdzić ilu użytkowników się zarejestrowało z twojego linka, ile stworzyli stron, ile wykupili Planów Premium i jaka prowizja Ci przysługuje. A także znajdziesz w tym miejscu historię wypłat.

 

4. Ile mogę zarobić?

To zależy tylko od Ciebie i tego ilu osobom skutecznie polecisz WebWave. Nie stawiamy przed Tobą żadnych granic. Za każdego klienta i każdą jego płatność otrzymasz tak samo 30%. Tak samo za pierwszego jak i tysięcznego klienta. Im więcej - tym lepiej, dla Ciebie i WebWave.

 

5. Jak promować WebWave?

Wierzymy w naturalność i w naszej firmie nie tolerujemy kłamstwa. Mów, pisz swoimi słowami - tak jak czujesz, to zazwyczaj najlepiej działa. A my wierzymy w nasz produkt i wiemy że opowiadając o nich szczerze wypadamy dobrze. Najlepiej zacznij od zapoznania się z materiałami do pobrania które pomogą Ci zacząć. A jeżeli wciąż masz wątpliwości - napisz do nas. Mamy kreatywny zespół i więcej pomysłów niż jesteśmy w stanie zrealizować. Chętnie Ci pomożemy uwzględniając specyfikę Twojej strony, firmy czy konta w social mediach. Od chwili kiedy przystąpiłeś do naszego programu jesteśmy partnerami, a partnerzy sobie pomagają. Czasami też możemy sami się do Ciebie odezwać, kiedy zauważymy że się starasz ale mógłbyś coś zrobić lepiej.

 

6. Jak wygląda wypłata zgromadzonych prowizji?

Od pierwszej złotówki możesz wydać zgromadzone środki na własne wydatki w WebWave. Jeżeli chcesz wypłacić pieniądze na konto musisz zgromadzić minimum 500 zł z prowizji. Na podstawie wystawionego rachunku lub faktury wypłacamy pieniądze na Twoje konto, w terminie maksymalnie 14 dni.

 

7. Materiały w których chcę Was promować nie zawsze się przełożą na sprzedaż, ale mają także wymiar wizerunkowy. Czy mi za to zapłacicie?

Zgadza się i zdajemy sobie z tego sprawę. Jeżeli posiadasz stronę z bardzo dużą ilością odwiedzin, albo masz bardzo duże zasięgi w social mediach Twoja działalność promocyjna będzie cenniejsza niż tylko to co byś mógł zarobić na standardowych prowizjach. W określonych przypadkach możemy ustalić indywidualną wysokość i/lub model prowizji, tak aby pokryć tą różnicę. Odezwij się do nas, na pewno się dogadamy.

 

8. Gdzie szukać klientów dla WebWave?

Naszą grupą docelową są mali, często początkujący przedsiębiorcy. Strona internetowa najczęściej służy po to żeby rozwijać własny biznes, dlatego ogromna większość przedsiębiorców decyduje się na stworzenie własnej strony. I bardzo często wybiera WebWave. Mali przedsiębiorcy znajdują się w niemal każdej grupie wiekowej i mają przeróżne zainteresowania. Dlatego każdy w swojej grupie odbiorców czy znajomych może ich odnaleźć. Ale jeżeli Twoimi odbiorcami są konkretnie mali przedsiębiorcy to trafiłeś idealnie.

 

9. Czy mogę zostać usunięty z programu?

Wyniki czy też ich brak, nigdy nie są i nie będą powodem do usunięcia Cię z programu.

Jeżeli mamy zastrzeżenia względem Twojego udziału w programie najpierw się o tym dowiesz. Jeżeli uznamy że działasz w sposób nieetyczny lub szkodzisz wizerunkowi WebWave, w zależności od skali problemu możemy wystosować upomnienie lub od razu podziękować Ci za współpracę. Ale tych prowizji które zgromadziłeś do tej pory nikt Ci nie zabierze. Jeżeli w Twojej działalności stwierdzimy rażące złamanie zasad regulaminu i/lub próbę oszustwa, zostaniesz poinformowany o natychmiastowym usunięciu z programu i utracie prawa do wypłacenia prowizji. Od tej decyzji przysługuje Ci 30 dni na odwołanie.

Regulamin programu afiliacyjnego.

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

          

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na: