Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Hosting z kreatorem stron WebWave

Wybierz solidny fundament dla Twojej strony internetowej. Postaw na WebWave, czyli gwarancję niezawodnego i szybkiego hostingu strony. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, tworząc swoje miejsce w wirtualnym świecie razem z nami.

Czym jest i do czego służy hosting stron?

Hosting strony - co to? Krótko i na temat 

Hosting strony to przestrzeń dyskowa, na której znajduje się nasza witryna i wszystkie jej elementy, takie jak:

  • pliki, 
  • zdjęcia,
  • poczta e-mail.

 
To właśnie usługa hostingu umożliwia widoczność Twojej strony w sieci.

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?

Hosting strony jest wydzieloną częścią serwera. Dzięki niemu mamy możliwość udostępniania w sieci określonych zasobów. Możliwość wejścia na stronę powinna być nieograniczona, o każdej porze dnia i nocy. Tutaj trzeba więc liczyć na serwer najwyższej klasy, który zapewnia:

  • działanie 24/7,
  • dużą przestrzeń
  • niezawodny system,
  • wysoką wydajność,
  • wysokich standardów warunki bezpieczeństwa. 

 

Bez tego ani rusz! Na szczęście hosting z kreatorem stron WebWave przychodzi Ci na pomoc!
 

ZACZNIJ TERAZ

Wielka 6 dobrego hostingu strony

Bazy danych

To właśnie dzięki nim Twoja strona www będzie zajmowała mniej miejsca i umożliwi sprawniejsze działanie. Szczególnie przydatne przy posiadaniu sklepów internetowych i przy regularnym wstawianiu nowego contentu.

Bezpieczeństwo

Usługa hostingowa strony powinna zawierać w sobie gwarantowany pakiet bezpieczeństwa, tak aby Twoja witryna nie była narażona na zewnętrzne ataki. U nas możesz na to liczyć, a na dodatek zapewniamy przechowywane kopii zapasowych, nawet do 30 dni.

Uptime

To inaczej gwarantowany czas bezawaryjnego działania i dostępu do usługi hostingu strony (wyrażony w procentach). W WebWave wynosi aż 99,97% nieustannego działania.

Szybkość serwerów

To od niej zależna jest jakość wyświetlania Twojej strony www. Nasze serwery, które znajdują się w Polsce, umożliwiają płynne wyświetlanie witryny, bez żadnych przeszkód. 

Transfer miesięczny

Ilość danych, jaką można przesłać w określonym czasie. Każde wejście na stronę oraz wgranie materiałów pobiera określoną liczbę danych…, ale czy powinieneś się o to martwić, korzystając z hostingu z kreatorem stron od WebWave?  Odpowiedź brzmi nie, ponieważ gwarantujemy brak limitu transferu danych.

Pojemność

Wyznaczona dla Ciebie ilość miejsca na serwerze. W WebWave Twoja pojemność hostingu strony jest nielimitowana. Jedyne, na co nie ma miejsca to ograniczenia. 

Oprogramowanie

Bezpieczeństwo

Backupy

Opieka nad hostingiem

Monitoring działania 24/7

Sprawdzone rozwiązania

Czuwanie nad bezpieczeństwem strony www

Regularna i automatyczna aktualizacja hostingu strony, niewymagająca Twojego zaangażowania i dodatkowych instalacji

Najwyżej klasy wbudowane systemy zabezpieczeń umożliwiające stabilne działanie hostingu z kreatorem stron

Przechowywanie kopii bezpieczeństwa z ostatnich 30 dni bez obaw o utratę danych

Doświadczeni administratorzy bezpośrednio z WebWave nadzorują poprawność działania Twojej strony

Stały monitoring i natychmiastowa reakcja profesjonalistów w razie problemów

Wszystkie nowe udogodnienia testowane są i wdrażane na bieżąco więc nie musisz martwić się, że Twoja strona straci po wprowadzeniu nowych aktualizacji... może tylko zyskać

Gwarantowane w ofercie i to bez dodatkowych opłat

ZACZNIJ TERAZ

Dlaczego hosting połączony z kreatorem stron WabeWave to dobry wybór?

Nie ma na to krótkiej odpowiedzi. Nasza oferta to istne All Inclusive.  Połączenie hostingu z kreatorem stron niezwykle ułatwi funkcjonowanie Twojej witryny. Możesz więc liczyć na wszystko to, czego potrzebujesz Ty i Twoja strona:

Udogodnienia, jakich mało!

Skrzynki e-mail

Stwórz konta e-mail, pod nazwą swojej własnej domeny. Z nami nie musisz przejmować się żadnymi limitami. W hostingu z kreatorem stron WebWave możesz stworzyć tyle skrzynek pocztowych, ile sobie zapragniesz.

Eksport strony

W razie potrzeby, w każdej chwili masz możliwość wyeksportowania swojej strony w html lub csm i wrzucić na inny, wybrany przez siebie hosting.

ZACZNIJ TERAZ

Szybkość i niezawodność

- nic dodać, nic ująć

Automatyczna konfiguracja 

- nie wymagamy dokonywania zmian ręcznie

Darmowy certyfikat SSL

- otrzymujesz go wraz z Pakietem Premium

Utrzymanie i aktualizacja po naszej stronie

- Twoja strona jest pod opieką specjalistów

Zabezpieczenie przed atakami

- zapewniamy stałą opiekę nad stroną i niezwłoczne działanie

Support

- przy jakichkolwiek problemach i wątpliwościach udzielamy potrzebnych odpowiedzi

Backupy do 30 dni

- kopie zapasowe przechowujemy na naszych serwerach, a więc bez problemu, w tym czasie możesz odzyskać poprzednie wersje strony

Hosting bez limitu

- nie pobieramy dodatkowych opłat niezależnie od transferu

Bezawaryjne działanie przez 99.97% czasu

- możesz liczyć na ponadprzeciętny uptime 
dotyczący hostingu strony 

Co zyskasz, korzystając z hostingu z kreatorem stron WebWave?

1
2
3
4
5

Zarejestruj się na stronie kreatora WebWave

Stwórz własną stronę internetową przy pomocy szablonu lub indywidualnego projektu

Rozszerz swój pakiet do wersji Premium

Zarejestruj swoją domenę za darmo

Opublikuj stronę jednym kliknięciem

ZACZNIJ TERAZ

Jak korzystać z hostingu stron? 5 kroków do sukcesu

Masz pytania? Znajdź na nie odpowiedź w FAQ!

Hosting strony - co to jest? 

Hosting strony to usługa, która polega na „dzierżawie” miejsca na serwerze pod stronę internetową i wszystkie jej elementy takie jak pliki, zdjęcia czy e-mail. Ta wydzielona część serwera pozwala na udostępnianie w sieci określonych zasobów. Bez hostingu strona www, jest bezużyteczna, dlatego posiadanie tej usługi, to konieczność.

 

Jaki jest gwarantowany czas bezawaryjnego działania i dostępu do hostingu strony?

Minimum dotyczące uptime’u hostingu strony, jakie powinno Cię interesować, jest równe 99,95%. To oferowane przez WebWave wynosi aż 99,97% nieustannego działania, liczonego w ciągu ostatnich 90 dni.

 

Czy hosting z kreatorem stron WebWave jest darmowy?

U wielu usługodawców zarówno hosting strony jak i sama jej rejestracja są płatne. W WebWave, wraz z pakietem premium otrzymujesz hosting za darmo! Nie jest to też objęte limitem czasowym- tak długo jak jesteś użytkownikiem naszego kreatora, tak długo masz zapewniony u nas hosting!

 

Czy można w każdej chwili zrezygnować z hostingu?

Bez obaw. W razie potrzeby, w każdym momencie istnieje możliwość eksportowania własnej strony z html lub csm i przeniesienia jej na inny, wybrany przez siebie hosting.

 

Gdzie (fizycznie) znajdują się serwery?

Nasze serwery znajdują się w Polsce. Dzięki takiej lokalizacji czas ładowania jest znacznie krótszy niż w przypadku tych znajdujących się za granicą. Dodatkowo oferujemy usługę CDN, która polega na instalowaniu fragmentów strony internetowej w wielu centrach danych. Pomaga to w optymalizacji naszej strony www i sprawia, że działa szybciej.

 

Jak podłączyć hosting z kreatorem stron WebWave?

U nas wygoda jest w cenie, więc nie musisz się o to martwić. Nie potrzebna Ci będzie  wiedza na temat serwerów, procesu instalacji ani umiejętność kodowania. Wystarczy, że opublikujesz swoją stronę, a my (i nasz kreator) zajmiemy się resztą formalności. 

 

Jak założyć własną stronę?

Przy pomocy kreatora WebWave stworzysz swoją stronę bez kodowania, a przy okazji dostaniesz hosting... czyli już na starcie masz sprawne, praktyczne, a na dodatek darmowe połączenie hostingu z kreatorem stron. Korzystając z funkcji drag and drop, dopasujesz każdy element z dokładnością do 1px! Zacznij już teraz- zarejestruj się na naszej stronie i otwórz kreator. W razie jakichkolwiek pytań nasz support chętnie odpowie na Twoje pytania (i pomoże w rozwiązaniu problemu)!

 

Jaka jest pojemność hostingu, którą oferuje nam kreator stron?

W WebWave pojemność hostingu strony jest nielimitowana. Możesz zaprojektować ją, nie martwiąc się o ograniczenia. W przypadku korzystania z naszego hostingu z kreatorem stron unikniesz dodatkowych i nieplanowanych opłat związanych z transferem danych, a to wszystko niezależnie od ilości odwiedzin na stronie czy wielkości przesyłanych plików.

 

Poznaj inne możliwości WebWave

Animacje

Sprawdź, jakie animację możesz wykorzystać na stronie internetowej. Dzięki nim będzie wyglądała dynamicznie i nowocześnie.

Zobacz więcej  >

Domeny

Twórz strony internetowe z kreatorem WebWave pod własnym szyldem. Pokaż swoją niezależność i skorzystaj z możliwości posiadania własnej domeny. 

Zobacz więcej  >

Sklep internetowy

Nie ma niczego, czego już nie powiedziano na temat sklepów internetowych ich wartości w podnoszeniu sprzedaży. Dlatego sprawdź, jak wykorzystać możliwości e-commerce w WebWave.

Zobacz więcej  >

Zarejestruj się i stwórz profesjonalną stronę www bez kodowania!

ZACZNIJ TERAZ

Możliwości   >

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie