Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

Tworzenie stron internetowych 

 

Data aktualizacji: 01.02.2022

Własna strona internetowa często kojarzy się z wydatkami i nie ma się co dziwić. Ustalenie kosztów to jeden z kluczowych etapów, które zaliczamy do tworzenia stron internetowych, szczególnie tych zleconych do wykonania przez agencję lub freelancera.  Zazwyczaj mają oni już gotowe cenniki za zbudowanie strony internetowej lub przynajmniej przedział.  Dzięki temu wiesz od początku, z jakimi wydatkami wiążę się zamówienie własnej strony www. Rzecz jasna nie musimy zlecać wykonania strony osobie trzeciej, jeśli mamy chęci…i umiejętności, możemy zbudować ją samodzielnie i bez kodowania. Nawet jeśli nie znamy się na kodowaniu.

 

Czego dowiesz się z tego poradnika:

  • jak samodzielnie stworzyć stronę www bez kodowania,
  • o roli systemu drag and drop podczas tworzenia stron internetowych,
  • o automatycznym procesie optymalizacji strony www,
  • czy kreator strony www wspiera proces jej pozycjonowania w Google.

Stwórz stronę 

Tworzenie stron internetowych jest prostsze niż się wydaje 


Wykonanie strony internetowej to nie czarna magia. Oczywiście może się to wydawać na początku skomplikowane…w momencie, gdy nie znamy jeszcze zasad działania.

Bardzo często demotywujące do podjęcia się stworzenia strony internetowej są również same wypowiedzi specjalistów, którzy mówią, że „budowa strony internetowej wymaga zaangażowania całego zespołu specjalistów i dlatego tyle musi kosztować”

Jest w tym ziarno prawdy. To czy potrzebujemy całej grupy ekspertów, jednego freelancera, czy narzędzia i odrobiny wolnego czasu zależy od naszych oczekiwań wobec strony. 

Wielki, komercyjny serwis zapewne będzie potrzebował wsparcia specjalistów przy tworzeniu lub przebudowie swojej strony (czasem nawet przy samej stronie głównej). Budowa takiej witryny jest bardzo złożona i wymaga dużo pracy. 

Z kolei, jeśli mówimy o platformie, która ma pomóc nam w rozwinięciu biznesu lub po prostu zaprezentować naszą działalność (chociażby w wersji wizytówki), to tutaj projektowanie jest znacznie prostsze. Co za tym idzie? Możemy podjąć się wykonania strony samodzielnie. 

Wystarczy pamiętać przy tym o najważniejszych zasadach projektowania stron. Wtedy tworzenie stron internetowych przestaje być już takie trudne.

Od czego zacząć tworzenie stron internetowych?


Do tworzenia stron internetowych warto mieć dryg lub po prostu ćwiczyć swoje umiejętności. Oczywiście najlepsze będzie – jedno i drugie. Wtedy jesteśmy w stanie non stop rozwijać swój poziom. 

Jeśli jednak jesteśmy dopiero na początku naszej drogi, to również nic straconego. 

Projektowanie stron internetowych wykonanych w oparciu o zasadę drag&drop polega przede wszystkim na dobrym ułożeniu elementów.

Dobrze wykonany zarys strony lub wstępny brief sprawia, że użytkownik wie od początku, o co chodzi i jakie potrzeby pomoże mu zrealizować ta konkretna strona.

Przykładowo wchodząc na stronę restauracji, od razu powinniśmy wiedzieć, w jaki sposób mamy się po niej przemieszczać i czy znajdziemy na niej wyłącznie informacje dotyczące godzin otwarcia i lokalizacji, czy też mamy szansę zapoznać się z kompletnym menu lub nawet dokonać zamówienia w formie online. 

Poza tym, w dzisiejszych czasach, dobry projekt strony internetowej wymaga również poczucia estetyki oraz umiejętności w zakresie UX (user experience) i UI (user impression). Dzięki tym znajomością jesteśmy w stanie stworzyć interfejs strony, który będzie dla naszego użytkownika nie tylko estetyczny, ale też przejrzysty. 

Oczywiście, w przypadku gdy nie mamy jeszcze na tyle doświadczenia, by we właściwy sposób połączyć to, co chcemy zaproponować użytkownikom z ramami strony internetowej, możemy postawić na pracę na szablonie strony internetowej. 

Tworzenie strony www na szablonie załatwia w dużej mierze problem ogólnego projektu. Dostajemy gotową już strukturę strony, gotowy projekt graficzny, w którym musimy tylko podmienić w systemie zarządzania treścią teksty, multimedia i elementy graficzne. Możemy również edytować pierwotną budowę, zmienić kolejność elementów, odstępy itp. Należy jednak uważać przy tym, aby  “nie przedobrzyć”.

Jak mogliśmy się wspólnie przekonać, tworzenie stron internetowych może być całkiem proste. Pozostaje jednak jedno kluczowe pytanie o to, jak zrobić stronę internetową - dobrze, tanio, a która przede wszystkim pozwoli rozwijać biznes i zwiększać konwersję w postaci liczby zapytań ofertowych.

Program do tworzenia stron www – czy musi być na dysku?


Jak pokazuje historia witryn internetowych, przez wiele lat wymagały one kodowania. P otrzebna była do tego znajomość znaczników HTML  czy języka HTML. Dopiero w momencie, gdy posiadaliśmy tę umiejętność, można było brać się za faktyczne tworzenie stron www.

Zanim na rynku pojawiły się pierwsze edytory czy kreatory stron, miały one swojego przodka - Geocities. Został on stworzony w Beverly Hills w roku 1994. Po wprowadzeniu do niego kilku zmian stał się dostępny dla szerszego grona. Przeważającymi projektami, jakie na nim powstawały, moglibyśmy nazwać obecnie fanpage’ami czy np.stronami dotyczącymi teorii spiskowych. Nie jest chyba zaskoczeniem, że działały one dość wolno, a na witrynach przeważał tekst, a do jedynych akcentów wizualnych należały kolorowe fonty lub niewielka grafika. Mimo wszystko był to już duży progres.

Natomiast na początku lat dwutysięcznych zaczęły powstawać pierwsze programy do tworzenia stron internetowych - prostych i intuicyjnych witryn www. Te z kolei wyewoluowały i niektóre z nich nie tylko pozwalają na tworzenie stron www, o co raz to bardziej skomplikowanym charakterze, ale też na pojawianie się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Dziś nazywamy je kreatorami stron www. Dzięki nim można było zbudować stronę bez kodowania, ale tak samo jak w przypadku Geocities efekt pozostawiał sporo do życzenia. Optymalizacja takich stron była na bardzo niskim poziomie, a kod zawierał wiele niepotrzebnych znaczników

Warto jeszcze dodać, że programy do tworzenia stron www, o których właśnie mówimy były do zainstalowania na dysku, a wykupienie pojedynczej licencji było bardzo kosztowne. 

W związku z tym, że w czasach rozwoju internetu działał on powoli okazało się, że najbardziej sprawne w działaniu są strony wykonane przez specjalistów. Kreatorom nie pomagał również sam fakt, że generowały one sporo niepotrzebnego kodu, który jeszcze bardziej wydłużał czas ładowania witryny.  

Jak możemy się domyślać, wszystko zmieniło się z upływem lat. Od ok. 2013 roku program do tworzenia stron internetowych nie musiał już znajdować się na dysku. Teraz wystarczyło już zalogować się w aplikacji SaaS-owej i samodzielnie wykonać witrynę - bez kodowania, instalowania ani kupowania licencji, a na dodatek bez kłopotów z kompatybilnością.

Nowopowstałe programy do tworzenia stron www miały jeszcze jedną ważną funkcję - pozwalały zrobić stronę internetową darmo.

Zacznij teraz 

Dołącz do ponad 500 tysięcy użytkowników WebWave, którzy tworzą strony za darmo i bez kodowania.

Czy tworzenie profesjonalnych stron internetowych za darmo jest możliwe?


Wiemy już, że tworzenie stron internetowych za darmo jest możliwe. Teraz pytanie brzmi - jak to zrobić?

Używając do tego kreatorów stron www, będzie to dla nas znacznie prostsze, bo jak już wiemy, nie musimy znać się na kodowaniu.

Teraz potrzebujemy pomysłu, odrobinę czasu i wdrożenie wszystkiego w działanie. 

W praktyce – w ciągu kilkudziesięciu minut jesteśmy w stanie uzyskać w pełni funkcjonalną stronę, nie płacąc ani grosza.

W takiej sytuacji tworzenie stron internetowych jest proste…i przyjemne. Zwłaszcza że dzisiejsze kreatory stron generują o niebo lepszy kod niż ich poprzednicy.

Działają szybciej, a pozycjonowanie takich witryn internetowych, nie różni się od tych, które zostały wykonane w oparciu o inny CMS.

Współczesne projektowanie i tworzenie stron internetowych

 

Obecne spojrzenie na strony internetowe, różni się od tego, jakie było na początku ich powstawania. Kiedyś był to jedynie cyfrowy przekaz informacji, w którym tekst był najważniejszy…lub po prostu jedyny.

W WebWave obserwujemy kierunki, w których idzie web design. Co roku staramy się dzielić z Wami informacjami o trendach - poprzez artykuły blogowe, posty na social mediach lub materiały wideo.

Dzięki temu widzimy, które trendy nie są tylko i wyłącznie sezonowe, lecz zaczynają obowiązywać jako reguły. Warto więc zastanowić się nad wdrożeniem ich do swoich projektów podczas tworzenia stron.  Takich reguł jest co najmniej kilka, a większość z nich jest uzasadniona i przynosi użytek nam oraz odbiorcom.

Między innymi dzięki nim użytkownicy mogą wygodniej korzystać z tego, co dla nich przygotujesz na swojej stronie internetowej. 

Do takich aspektów zaliczyć można np. responsywność strony, która w czasach dużego rozwoju urządzeń mobilnych jest niemalże kluczowa.

Warto jednak mieć świadomość różnicy między stroną mobilną, a responsywną.

Od dłuższego czasu piszemy o tym, że są to dwie różne rzeczy. Idea jest podobna- strona www ma dobrze wyświetlać się na telefonach. 

Różnią je natomiast ogólne możliwości:

  • Strona mobilna ma dwa widoki: na komputery i na telefony. 

  • Strona responsywna ma tych widoków więcej, a do tego lepiej dostosowuje się do szerokości ekranu.
     

Innymi słowy - jeśli zmniejszamy szerokość okna przeglądarki, to na stronie responsywnej elementy po prostu rozłożą się inaczej, ale pozostaną przy tym widoczne.

Wersja mobilna funkcjonuje zupełnie niezależnie od strony desktopowej, a więc będzie miała też inny adres URL. W przypadku gdy tworzona przez nas strona ma reprezentować naszą markę/sklep może ucierpieć na tym opinia na temat naszego profesjonalizmu- będziemy musieli podawać kilka różnych linków do teoretycznie tego samego źródła, a poza tym dwie różne domeny mogą zmylić naszego odbiorcę. 

Mogłoby się wydawać, że stworzenie strony internetowej, która wygląda dobrze nie tylko na desktopie, ale też na urządzeniach takich jak smartfon czy np. tablet będzie skomplikowane i pracochłonne- w końcu tworzymy kilka różnych układów jednej witryny.

W przypadku kreatora WebWave nie jest to aż tak skomplikowane. Możemy zaprojektować jedną wersję i skorzystać z automatycznego RWD, który dostosuje to do reszty formatów. Jeśli jakiś element został wkomponowany w sposób, który nie do końca nas zadowala, możemy też edytować pojedyncze fragmenty, w danej wersji.  Oczywiście nikt nie może nam też zabronić zbudowania każdego formatu z osobna - manipulować kolejnością obiektów lub po prostu wyłączyć ich widoczność.

Responsywne strony internetowe mają jeszcze jedną dużą zaletę- bardzo dobrze patrzy na nie algorytm wyszukiwarki Google. Wprowadzili również Mobile First Indexing. Dzięki temu strony przyjazne urządzeniom mobilnym będą pojawiały się wyżej w wynikach wyszukiwania.

Skoro coś ułatwi użytkownikom korzystanie ze strony, a algorytm Google’a zachęci do wyświetlania wyżej, to zdecydowanie trzeba uwzględnić to, biorąc się za tworzenie stron internetowych. 

Jak bezpieczeństwo strony wpływa na jej tworzenie? 

Zapewnienie bezpieczeństwa to jeden z niezwykle istotnych punktów tworzenia Twojej strony internetowej. W grę wchodzi nie tylko ochrona naszej platformy, ale też użytkowników, którzy z niej korzystają. 

W temacie bezpieczeństwa tworzonej strony warto wspomnieć o HTTPS, czyli protokole http, który zawiera dodatkowe zabezpieczenia - dane przesyłane pomiędzy przeglądarką internetową a serwerem są szyfrowane m.in za pomocą certyfikatu SSL. Nieposiadające go witryny internetowe (czyli takie, które łączą się z przeglądarkami za pomocą nieszyfrowanego połączenia) określane są jako niebezpieczne.

Jeśli nie uwzględnimy tego podczas tworzenia naszej strony, możemy wiele stracić. Dlatego - jeśli nie chcesz mieć zmniejszonej liczby wejść na www - certyfikat SSL jest zawsze dobrym wyborem. Wszystkie dane logowania, maile i inne poufne informacje są wtedy szyfrowane.

W temacie bezpieczeństwa tworzonej strony warto wspomnieć o HTTPS, czyli protokole http, który zawiera dodatkowe zabezpieczenia- dane przesyłane pomiędzy przeglądarką internetową a serwerem są szyfrowane m.in za pomocą certyfikatu SSL. Nieposiadające go witryny internetowe (czyli takie, które łączą się z przeglądarkami za pomocą nieszyfrowanego połączenia) określane są jako niebezpieczne.

Jeśli nie uwzględnimy tego podczas tworzenia naszej strony, możemy wiele stracić. Dlatego też certyfikat SSL jest zawsze dobrym wyborem. Wszystkie dane logowania, maile i inne poufne informacje są wtedy szyfrowane.

W WebWave wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego do każdego wariantu strony dodajemy certyfikat SSL za darmo.
 

Tworzenie stron internetowych a ich optymalizacja 

 

W momencie, gdy faktycznie zdecydujemy się na tworzenie stron internetowych, musimy pamiętać też o optymalizacji strony. Ta kwestia jest ważna z kilku względów:

  • wpływa na pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach,

  • podnosi poziom user experience i ogólnego korzystania z witryny internetowej.

Nie powiedzieliśmy sobie jeszcze, czym tak naprawdę jest optymalizacja strony internetowej. W dużym skrócie będzie to dostosowanie elementów strony (zaliczamy do nich m.in. teksty, obrazy i kody) w celu przyspieszenia jej działania. A, jak wiadomo, roboty Google bardziej doceniają i nagradzają wysokimi pozycjami w wynikach wyszukiwania takie strony, które działają szybko, zwłaszcza w wersji mobilnej strony.

Większość narzędzi do tworzenia stron internetowych pozwala na taką optymalizację, ale zdarza się też, że wymaga przy tym sporej wiedzy o kodowaniu.

Co może przemawiać, za kreatorem od WebWave to fakt, że to my  optymalizujemy kod za naszych użytkowników.

Może się też wydawać, że jest go na stronie całkiem sporo, a nawet za dużo, ale w rzeczywistości każda jego linijka jest potrzebna. 

Jednak największy problem, jaki może powodować zaniżenie szybkości strony – oczywiście poza źle napisanym lub wygenerowanym kodem – powodują grafiki (zwłaszcza te za duże)

Jeśli nie chcemy borykać się z problemem wolno ładujących się grafik, warto pamiętać o trzech elementach:

  • Grafiki o dobrej rozdzielczości - 1400 pikseli szerokości będzie w zupełności wystarczające, żeby zdjęcia dobrze wyglądały- zwłaszcza że obecnie niewielu użytkowników internetu korzysta z większych wymiarów.

  • Format powinien być łatwy do skompresowania- różnica w jakości między plikami .jpg z kompresją o wartości 90 a 70 jest trudna do uchwycenia na zwykłym monitorze. Za to rozmiar (a tym samym waga) zdjęcia zmienia się bardzo. Podczas tworzenia strony dużo prościej pracuje się na mniejszych grafikach. Do automatycznej kompresji grafik z pewnością przydadzą się nam narzędzia takie jak np. TinyJPG – przesyłamy nasze obrazy, aplikacja je kompresuje, a my mamy gotowy, lekki plik.

  • Grafiki wektorowe - mają bardzo mały rozmiar, a przy okazji doskonale się skalują. W przeciwieństwie do zwykłych plików graficznych, pliki SVG (czyli najpopularniejszy format, omawianych przez nas w tym momencie plików wektorowych) można powiększać i pomniejszać bez większych ograniczeń. Niestety nie ma możliwości zapisywania w tym formacie zdjęć, co zdecydowanie byłoby pomocne. Najczęściej w tym formacie dodawane są ikony i drobne ozdobniki na stronę.

To jeszcze raz. Jakie mamy tutaj plusy? Mały rozmiar pliku, skalowalność i możliwość zapisywania słów kluczowych w  treści grafiki (dosłownie). Żeby ułatwić pracę w WebWave, znajdziesz darmowy bank ponad 400 000 zdjęć i ikon.

Zanim zabierzemy się za pomniejszanie i powiększanie naszych elementów graficznych, musimy je najpierw znaleźć…lub wykonać samodzielnie.  Znajdziemy wiele programów, z których pobierzemy wysokiej jakości obrazy, za darmo…ale tworząc swój projekt strony w WebWave, nie musimy już szukać ich w internecie- możemy dodać je bezpośrednio z kreatora.
 


Automatyczne zmniejszanie wagi zdjęcia w narzędziu do tworzenia stron www

Tworzenie stron internetowych - budowa i pozycjonowanie 

 

Jednym z najczęściej zadawanych pytań podczas wyboru narzędzia do tworzenia stron dotyczą optymalizacji SEO. A jak wiadomo, każda strona internetowa potrzebuje pracy przy pozycjonowaniu, jednak narzędzia do tworzenia stron różnią się właśnie tym, w jaki sposób wspierają ten proces. Nie każdy jest specjalistą od SEO, ale dzięki takim narzędziom szybko zostaje zapoznany z podstawową wiedzą, która pozwoli mu wypozycjonować własną stronę internetową.

Tworzenie stron internetowych powinno uwzględniać jej przyszłe pozycjonowanie i zawierać te elementy, które są niezbędne w SEO. Powyżej screen z wbudowanego  narządzia SEO, z jakiego korzystają klienci WebWave.

 

Jeśli mielibyśmy tłumaczyć - tym najmniej zaawansowanym - pozycjonowanie strony www w uproszczony sposób, to można byłoby określić je jako dostosowanie treści strony do pytań i fraz, które użytkownicy wpisują w wyszukiwarce.

Sztuka polega na tym, żeby dobrze odpowiadać na takie pytania.

Pracę przy pozycjonowaniu stron internetowych dzielimy na SEO on-site i SEO off-site. Tutaj skupimy się na tym pierwszym, ale oczywiście wyjaśnimy też sobie w kilku słowach to drugie pojęcie. 

Zabierając się za tworzenie stron internetowych, musimy wybrać taki program, który daje nam możliwości wprowadzenia kluczowych dla SEO elementówdo jakich należeć będą: 

  • nazwy i opisy każdej strony (również blogowej),

  • alternatywne treści i opisy obrazków,

  • struktury nagłówków,

  • łatwe do podpięcia Google Search Console.

Te cztery rzeczy są niezbędne, jeśli chcemy, żeby budowanie strony internetowej przyniosło efekty w postaci ruchu organicznego.

Warto jednak pamiętać, że nie każde programy do tworzenia stron internetowych na to pozwalają. Musimy zwracać na to uwagę przy ich wyborze. 

Czasem wymagane jest od nas zainstalowanie dodatkowych wtyczek i dopiero wtedy narzędzie zajmie się również kwestiami związanymi z SEO.

Jeśli chodzi o pierwsze kroki, jakie podejmujemy przy pozycjonowaniu tworzonego przez nas tekstu na blogu lub całej strony internetowej, to wybór fraz kluczowych. 

Oczywiście wcześniej warto mniej więcej nakreślić temat wpisu…lub w przypadku witryny www wiedzieć dokładnie czego będzie dotyczyła. Wtedy zajmujemy się już słowami kluczowymi. Pomoże Ci w tym Planer Słów Kluczowych z Google Ads, Google Trends lub narzędzia typu Ubersuggest czy też Ahrefs.

Dzięki nim zdecydowanie łatwiej będzie znaleźć zestaw wyrazów lub zwrotów, na które chcemy pozycjonować np. tworzoną właśnie stronę www.

Samo pozycjonowanie jest w stanie bardzo pomóc przy spopularyzowaniu naszych treści. Zwłaszcza że wbrew pozorom nie jest to żadna czarna magia lub ‘wtykanie’ słów kluczowych na siłę w każde kolejne zdanie. 

  • Użytkownik od razu zauważy, że strona, na którą trafił, posiada nierzetelne materiały, nastawione tylko i wyłącznie na dobre wypozycjonowanie

  • Wyszukiwarki zwracają uwagę na stosunek słów kluczowych do reszty treści. Zbyt duża ich ilość szkodzi. 

Wychodzi więc na to, że pozycjonowanie nie jest rzeczą aż tak banalnie prostą i wymaga sporo pracy oraz myślenia kreatywnego.

LSI keywords, cornerstone content i parę innych fajnych patentów sprawia, że Twoja strona jest wartościowa, a przy okazji Google chętnie podsunie ją innym. W wynikach wyszukiwania :). 

Co jeszcze ma wpływ na pozycje strony w wynikach wyszukiwania? 

  • szybkość jej ładowania,

  • responsywność, 

  • użycie zewnętrznych i wewnętrznych linków

  • jakość treści.

W Google’s 200 Ranking Factors możemy zapoznać się z 200 elementami, które brane są pod uwagę przy pozycjonowaniu strony. Niektóre z nich są bardzo ważne, a inne z kolei to drobne elementy, które moglibyśmy określić kosmetycznymi poprawkami w SEO.

Powiedzieliśmy już sobie o istocie słów kluczowych - ważne ich wkomponowanie w tytuły i opisy stron (oraz obiektów), tak żeby wyglądały naturalnie. Kolejnym elementem są oczywiście nagłówki – to je najchętniej czytają roboty Google’a i to w nich warto umieszczać frazy, które chcemy wypozycjonować.  

Nagłówek H1 ma największą wagę, ale należy przy tym pamiętać, że na każdej podstronie może być tylko jeden. W 2015 roku Google wprowadziło algorytm RankBrain, który ułatwia trafne wyszukiwanie, sugerowanie treści użytkownikowi wyszukiwarki. Treść oraz to czy użytkownicy wchodzą w interakcję ze stroną www zaczęło odgrywać większą rolę – na wartościowych stronach ludzie spędzają więcej czasu i rzadziej zamykają je po przejrzeniu pierwszej strony.

Tego typu witryny internetowe odznaczają się niskim współczynnikiem odrzuceń oraz długim czasem ‘pobytu na stronie’. Te dwie rzeczy dobrze świadczą o treściach, które ma do zaoferowania platforma www, w związku z tym algorytm Google chętniej będzie sugerował je użytkownikom szukającym konkretnych informacji.

Wróćmy jednak na chwilę do off-site SEO. Co to takiego? Są to linki zewnętrzne, które kierują nie z, lecz do zbudowanej przez nas strony internetowej.

Nie liczy się jedynie ich ilość, ale też i jakość. Powinny pochodzić z  wartościowych witryn, cieszących się dobrą opinią zarówno u odbiorców jak i wyszukiwarek. Najlepiej też, gdy dotyczą zbliżonej do nas tematyki. Wtedy RankBrain potraktuje je jako autentyczne i znaczące.

WebWave umożliwia dodawanie wszystkich potrzebnych elementów odpowiedzialnych za SEO on-site. W kreatorze zawarty jest również Analizer SEO, który może okazać się pomocny w pozycjonowaniu tworzonej przez nas strony

Jeszcze więcej wiedzy o tworzeniu i pozycjonowaniu strony możemy zaczerpnąć z:

 

Tworzenie stron internetowych - podsumowanie

 

Jak mogliśmy się wspólnie przekonać, istnieje sporo złotych zasad dotyczących tworzenia stron internetowych. Jedne dotyczą stricte projektu, a z kolei inne skupiają się bardziej na sposobie działania witryny oraz jej przeznaczeniu. 

Wiele z tych elementów omawiamy też w naszych poszczególnych artykułach. Warto tutaj jednak zaznaczyć jeszcze jedno - tworząc stronę, nie róbmy tego tylko i wyłącznie dla siebie, ale też (przede wszystkim) z myślą o użytkownikach. 

To oni będą z niej korzystać, a im lepiej witryna www będzie odpowiadać ich potrzebom, tym lepszą opinię zyska.

Zacznij teraz 

 Dołącz do ponad 500 tysięcy użytkowników WebWave, którzy tworzą strony za darmo i bez kodowania.

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

          

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na: